• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia k súťaži "O najkrajšie ranky fóra"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5364

Hosť
Malý príklad ako nemá vyzerať rank pre tímového člena :) Musím podotknúť, že výtvor je môj a je mimosúťažný, preto je tu :)

no-rank-01.png
A taký parádny Rank..taký by som hneď chcel ako fanúšik Homera a jeho rodinky :D:D:D
 

DeletedUser5364

Hosť
ajajaaaj zasa nejaký BUG :D moje ranky sa nejako zasekli a stále mi tam píše že ***** L O A D I N G ***** :rolleyes::p
 

DeletedUser5726

Hosť
no ale mali by hlasovat vsetci co davali ranky minimalne a nebudu hlasovat tak nedaju bod ziadnemu akoze superovy pozre si ze ma 3 like ostatny nebudu mat tak si povedia budem prvy a hotovo ja by som bol za ked nezahlasuje tak mu jeden bod odratat aby bol ten doticny nuteny hlasovat
 

DeletedUser5683

Hosť
Hlasovať môžu všetci registrovaní užívatelia bez rozdielu či pridali alebo nepridali návrhy. A výsledky hlasovania bude vidieť až po skončení. Ešte otázka?
 

DeletedUser5364

Hosť
ja som hlasoval a seba som veru nedaval este ked som bol na zozname ,, hlasoval som za to , co sa mne pacilo najviac
 

DeletedUser5683

Hosť
Tiež hlasujem za návrh, ktorý sa mi najviac páči, je kreatívny a moderný, je to predsa súťaž o grafike...
 

DeletedUser5829

Hosť
Škoda, že len jeden návrh mi príde ako tak tématický s FoE.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore