Diskusia Diskusia k súťaži "Sviatočný kvíz"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Chcem vyzvať víťazov súťaže, ktorí ešte nenapísali do svojej odpovede svoje herné meno a herný svet, na ktorý chcú pripísať odmeny, aby tak neodkladne urobili, nakoľko pre končiaci event Zima 2017, nebude možné od zajtra využiť vyhrané hviezdy. Rovnako vyzývam víťazku Zuzik Fuzik, aby napísala Winymu správu v ktorej zdelí svoju adresu, na ktorú jej bude zaslaná špeciálna cena.
 

DeletedUser5864

Hosť
Ja by som sa chcel opýtať, kedy sa prirátajú odmeny lebo už je po evente a odmenu som nedostal i napriek tomu, že som mal uvedeny nick a herný server.
 

DeletedUser6354

Hosť
no inak už je to vyše týždňa a odmeny ešte nepripísané...
 

DeletedUser5683

Hosť
Čaká sa na nejakého výhercu, ktorý Winymu nenapísal.
 

juri01

Aktívny člen
V pravidlách súťaže je uvedené:
10. Do príspevku tiež uveďte svoje herné meno a herný svet, kam by ste chceli poslať prípadnú odmenu.
To znamená, že tí, čo tak neurobili, nedodržali pravidlá súťaže a nemali byť vôbec hodnotení...
 

DeletedUser5683

Hosť
Máš pravdu, rovnako si však vieš predstaviť, ako by všetci zareagovali na toto rozhodnutie.
 

QppZoon

Aktívny člen
Ale to, že niekto ešte stále nenapísal, je len a len jeho problém. Evidentne o odmenu nemá záujem. Tak ju dajte niekomu inému alebo nech prepadne :mad:. Hádam nebudeme do nekonečna čakať...
 

QppZoon

Aktívny člen
Chcem sa spýtať, boli už odmeny pripísané? Lebo som to nepostrehol. Diamanty získavam aj z CE, tak som si nevšimol, či mi už nabehli. Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser6354

Hosť
už je to mesiac a stále sa nič nerieši? prvá súťaž v ktorej niečo vyhrám a nakoniec sa aj tak výhry asi nedočkám...smutné
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore