• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia k súťaži "Tekvicománia 2017"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6354

Hosť
ja som mala tento istý problém, preto som sa pýtala na koncovku súboru. jpg ti už pôjde :)
 

uhe83

Aktívny člen
Ps vsimli ste si jednu malickost na obrazku???
sice nie je ako sutazne zadanie, ale je to tam :D
 

DeletedUser6354

Hosť
neklikla som na obrázok, pozrela som len ten screenshot že má koncovku png. sorry, omyl
 

DeletedUser5918

Hosť
ahojte , mam taku blbu otazovku , da so tato sutaz hrat aj cez mobil ?

v tomto starom notebooku mam problem stahovat akekolvek obrazky ale to je moj problem a nie vas :)
dakujem za vyjadrenia kompetentnych
 

uhe83

Aktívny člen
ahojte , mam taku blbu otazovku , da so tato sutaz hrat aj cez mobil ?

v tomto starom notebooku mam problem stahovat akekolvek obrazky ale to je moj problem a nie vas :)
dakujem za vyjadrenia kompetentnych
myslim, ze ano...
len musis skusit upload obrazkov...ale hlavne je to pre teba tazsie si myslim, lebo niektore rozdiely neboli hned vidiet...
ale ak pojde, daj vediet a posud co a ako :)
 

DeletedUser5918

Hosť
nemyslim ze to bude premna tazie na mobile :D skor naopak , na mobile som od 1998 roku :D , swkor tato stara skatula mi robi problem , nieco som minule cistil a asi som odstranil aj nieco co otvara stiahnute obrazky , proste to stiahnem a neda sa mi to otvorit , tak idem na mobil a uvidime ;)
 

uhe83

Aktívny člen
skus si ked tak stiahnut iny prehliadac obrazkov, ci to nepomoze, lebo akonahle ti to stiahne, je to k dispo v systeme.. takze urcite si nic nevymazal, ak ti to ide stiahnut a system si aj tak stiahne veci, co mu chybaju aj sam...
 

DeletedUser5785

Hosť
ahojte , mam taku blbu otazovku , da so tato sutaz hrat aj cez mobil ?

v tomto starom notebooku mam problem stahovat akekolvek obrazky ale to je moj problem a nie vas :)
dakujem za vyjadrenia kompetentnych

Ahoj, da sa aj cez mobil, ked tam mas moznost upravit obrazok podla zadania.
 

DeletedUser6252

Hosť
Ja hram na tablete. Lebo keby som vytiahla komp, moj maly huncut mi bude stlacat Esc alebo on/off :p:D:D len som si tam dohodila program na upravu fotiet, ako pise Sissy lu :)
 

DeletedUser2302

Hosť
Kde je ta súťaž, tuším mala začať včera :-( je to tu celé také neprehľadné, neviem kde všade mám klikať :-((
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore