Diskusia Diskusia k súťaži "Tekvicománia 2017"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
Kde je ta súťaž, tuším mala začať včera :-( je to tu celé také neprehľadné, neviem kde všade mám klikať :-((
Ahoj...
pls, co je ti neprehladne... podla mojho skromneho nazoru je to dost prehladne,.. a ak nahodou daco neviem, napisem priamo Joogudovi, alebo skusim vyhladat...vzdy sa dostanem po odpoved...
ale dostal si sa az sem a to uz dostat sa po zadanie sutaze, neni o nic tazsie :)
 

Afynyth

Člen
Mohol by som poprosiť o predĺženie termínu odovzdania odpovedí. Ja a tipujem, že nie som jediný, to nestíham riešiť. :/
 

DeletedUser5683

Hosť
Ak sa nájde minimálne ešte jeden hráč, ktorý požiada o predĺženie termínu odovzdania odpovedí, tak predĺžime 1.deň. Ak sa nájdu ešte traja hráči, ktorí požiadajú o zrušenie obmedzenia pre celú súťaž, obmedzenie ZRUŠÍME!
 

uhe83

Aktívny člen
Ak sa nájde minimálne ešte jeden hráč, ktorý požiada o predĺženie termínu odovzdania odpovedí, tak predĺžime 1.deň. Ak sa nájdu ešte traja hráči, ktorí požiadajú o zrušenie obmedzenia pre celú súťaž, obmedzenie ZRUŠÍME!
kludne to predlzte...
ak to pomoze :)
talze sa pripajam k ziadosti :)
 

DeletedUser5785

Hosť
A je tu zadanie druhého dňa! Dnes mal Jack vskutku pozoruhodnú úrodu tekvičiek ;)
 

DeletedUser2302

Hosť
Je povinné do odpovede nahrať obrázok s označenými časťami mesta, ktoré sú rozdielne a pridať i počet rozdielov v podobe číslovky!)...... Nahrať obrázok ??? označiť miesta???? ja nie som IT :-(.... keď tak zapnúť PC to áno :) sme tam napísať nejakú www stránku alebo FB...... :-(
 

DeletedUser5683

Hosť
IT-ák toho musí vedieť viac, my hráči FoE len nahrávať obrázky na ktorých označíme rozdiely a napíšeme číslovku podľa zadania súťaže.
 

DeletedUser2302

Hosť
IT-ák toho musí vedieť viac, my hráči FoE len nahrávať obrázky na ktorých označíme rozdiely a napíšeme číslovku podľa zadania súťaže.
Nahrať obrázok? to ako uložiť do PC? to by som mal zvládnuť :) ale označiť rozbiely :-( kde ? ako? fixkou na obrazovku monitára ? hm
 

DeletedUser5683

Hosť
Nahrať obrázok? to ako uložiť do PC? to by som mal zvládnuť :) ale označiť rozbiely :-( kde ? ako? fixkou na obrazovku monitára ? hm
Každé PC obsahuje kresliaci program typu Maľovanie alebo Skicár v ktorých na obrázku, ktorý stiahneš, označíš rozdiely, ktoré nájdeš, tak, aby boli voľným okom viditeľné...
 

DeletedUser2302

Hosť
tak ahojte - som tu aj ja....riešim a maturujem nad 1 otázkou..... som sa dočítal, že ešte dnes sa jej môžem zúčastniť :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore