Diskusia Diskusia k súťaži "Tekvicománia 2017"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2302

Hosť
PLS a ten obrázok s odpoveďou tam mám ako vložiť ? hm
 

DeletedUser5683

Hosť
Napíšeš odpoveď a obrázok pridáš tlačítkom "Upload a File"...
 

DeletedUser5683

Hosť
Všetci budeme radi, ak spravíš návod. Vítam túto aktivitu.
 

DeletedUser2302

Hosť
"Upload a File"... také tlačidlo nemám :-((... mám ima Caps Lock + Shift + Backspace :-( :-( kua píšte po slovensky :-(
 

DeletedUser2302

Hosť
škoda času idem radšej bojovať a zbierať úrodu na FoE ako tu chytať nervy... sa nedivím, že tu nikto nechodí :-(
 

DeletedUser2302

Hosť
kašlem na vaše nedokonalé forumu.... som tu hodinu aj jpg aj png a nič :-( Dobrú noc:
VYSKYTLA SA NASLEDOVNÁ CHYBA
There was a problem uploading your file.

finalný.jpg
 

DeletedUser2302

Hosť
prepáčte, alebo radšej sorry.... čo je to za program, že Uploaed ?.... veď hore sú tlačítka ako výber písma B... kurzivá... sponka... vložiť obrázok a pod................. tak ako vo worde...tak prečo je tu tu také komplikované.... dokonca ani krok späť tu nie je :-( ako sa mám vrátiť k 3 otázke? to tu mám zasa preklikávať a hľadať :-(..... ale už fakt Dobrú noc.. :)
 

DeletedUser2302

Hosť
má cca 3100 kB.... veď som ho uložil ten Vás do svojho PC... cez ponuku kresliť som nakreslil a uložil..... to tu mám ešte riešiť aby mal menej než 1 MB..... ale to už je fakt veľa na mňa.... :-(( Pekný večer
 

SuperBorec

Nový člen
priatelia ... vyhladajte si nejaký napr. ja som našiel vo winstore apku ImageResizer a v poho ... zmenšit na medium t.j. cca 800x600 a v pohode ide upload
 

DeletedUser2302

Hosť
vo winstore apku ImageResizer..... ja som mal iba základy PC... winstore ? nemám ani šajnu čo to je :-(
 

uhe83

Aktívny člen
Všetci budeme radi, ak spravíš návod. Vítam túto aktivitu.

Oki, zajtra bude cas, alebo ak zas dnes budem trpiet nespavostou, ako dnes pred dvanastkou, tak to spravim mozno aj dnes...

Jooguda, pls zrus teda ten termin na odoslanie odpovedi... poriesim navod co najskor a nech ho skusi ptm JOJO987 podla toho odoslat...co ty na to???
 

DeletedUser2302

Hosť
veď ani ja nespím, hoci sa mi oči zatvárajú :-( už som zvládol aj 3 otázku :) aj obrázok som zmenšil a vložil.... snáď to už nezabudnem :)... Už len čakať na tie diamanty :) :) :)
 

uhe83

Aktívny člen
a este jedna otzocka...
brat premiestnenie budov medzi sebou ako jeden rozdiel, ci dva rozdiely???

to ma napadlo pri jednom dotaze ktory som dostal teraz
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore