Diskusia Diskusia k súťaži "Tekvicománia 2017"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6252

Hosť
Az som trikrat kukla, ci mam hru alebo forum otvorene :D

Ja som nahrala, ved je tam na stiahnutie, tak som vyznacila zmeny, aj to, co na B je a na A nie. Uvidime :)
 

uhe83

Aktívny člen
Az som trikrat kukla, ci mam hru alebo forum otvorene :D

Ja som nahrala, ved je tam na stiahnutie, tak som vyznacila zmeny, aj to, co na B je a na A nie. Uvidime :)
haha, takze mas haluze uz z toho eventu, alebo neber ten matros :D

tak som nhral aj ja, ale nebolo priamo v zadani, ze nahrajte obrazok :p

  1. otázka: Koľko celkovo tekvíc skryl Jack O'Lantern v meste a v jeho okolí na obrázku B? Stačí zadať číslovku...
  2. otázka: Koľko predmetov, budov, osôb bolo odstránených z mesta a jeho okolia?
  3. otázka: Koľko predmetov, budov, osôb a nápisov bolo pridaných v meste a v jeho okolí?
  4. otázka: Koľko predmetov bolo prefarbených v meste a v jeho okolí?
  5. otázka: Koľko písmen spolu majú všetky nové nápisy v meste?
 

DeletedUser6252

Hosť
A nad otazkami? Ci to beries ako vseobecne info?

Stiahnite si obrázok A vo formáte JPG, určený na stiahnutie, označte na ňom časti mesta výraznou farbou tak, aby označené časti boli viditeľné voľným okom a v odpovedi na otázku číslovkou napíšte počet rozdielov. ( Je povinné do odpovede nahrať obrázok s označenými časťami mesta, ktoré sú rozdielne a pridať i počet rozdielov v podobe číslovky!)
 

DeletedUser5683

Hosť
Dnes som dal informáciu o stiahnutí obrázku nad otázky, aby si nik nemyslel, že sa označenie rozdielov vzťahuje iba k jednej otázke, v ktorej toto info bude umiestnené.
 

uhe83

Aktívny člen
Dnes som dal informáciu o stiahnutí obrázku nad otázky, aby si nik nemyslel, že sa označenie rozdielov vzťahuje iba k jednej otázke, v ktorej toto info bude umiestnené.
tak ale to si chcel do obrazka zadat kolko ozaceni, ked mas 5 otazok, vsetky body farebne poodlisovat a pripisat??? ci ako
 

DeletedUser5683

Hosť
Nie, na obrázku ako doteraz označujete všetky rozdiely, nič iné.
 

DeletedUser5683

Hosť
Mal som dnes deň voľna, a vybavoval som svoje veci, tak o jeden deň voľna navyše :)
 

DeletedUser6252

Hosť
Naco? Zajtra bude tiez den, ktory ma 24 hodin ;) a hlavne vysledky, som zvedava, kedze som si v tejto poslednej nebola ista, co boli umyselne zmeny a co len zmeny v animacii... :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore