Diskusia Diskusia k súťaži "Tekvicománia 2017"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2302

Hosť
Pridal(a) sa:
12 sep 2012..................... ja by som poprosil aj vyhodnotenie..... kde som zlyhal :-(( som myslel, že som všetko našiel :)).... tiež ako písali s tými animáciami :-(( som bol v pomykove - či ich počítať alebo nie - ako rozdiel ( srnka, vák, ľudia a pod.)
 

uhe83

Aktívny člen
Pridal(a) sa:
12 sep 2012..................... ja by som poprosil aj vyhodnotenie..... kde som zlyhal :-(( som myslel, že som všetko našiel :)).... tiež ako písali s tými animáciami :-(( som bol v pomykove - či ich počítať alebo nie - ako rozdiel ( srnka, vák, ľudia a pod.)
pozri si kazdy den na konci mas spravne odpovede... :)
 

uhe83

Aktívny člen
len dodam Joogudovu odpoved na toto

V zadaní úloh na každý deň som presne opísal čo Jack pri prechádzke mestom a jeho okolím urobil.Stačilo len pozorne čítať a odpovedať na otázky.Čo sa týka animácií, ktoré ste počítali za rozdiely, toto nezodpovedá skutočnosti. Prešiel som si vaše odpovede a nenašiel sa nik, kto by za rozdiely počítal všetky animácie, ktoré mesto a okolie ponúka.

takze aj tak nie kazdy nenasiel vsetky rozdiely v animaciach... co narobime :D
nabuduce lepsie prezrieme :)
 

DeletedUser5682

Hosť
Este raz dakujem organizatorom za skvelu sutaz a tesim sa na finale :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Teraz sa budeme snažiť poponáhľať s odovzdaním odmien výhercom.
 

DeletedUser5683

Hosť
Napíš Winymu správu so svojím herným menom, aby Ti mohol pripísať odmenu vo FoE.
 

uhe83

Aktívny člen
ja som pisal hned po uzavreti vysledkov, ci skor hned ako som vedel svoje poradie, ale to som sem uz pisal, a super zmena, dostat vyhru behom chvile...nez za dva tyzdne :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore