Diskusia Diskusia k tipovacej súťaži k MS v hokeji 2019

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
mmaskot2019.jpg



Máte nejaké otázky či komentáre ohľadom tipovacej súťaže k MS v hokeji? ? Môžete ich napísať do tejto témy.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Tešíte sa na hokej? :)

Čo myslíte, podarí sa nám tento rok niečo získať alebo sa aspoň nejako dobre umiestniť?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Včera sme odohrali super zápas proti USA, už dlho som nevidel z našej strany taký dobrý hokej. Snáď nám to vydrží :) Páčil sa zápas aj vám?
 

DeletedUser2939

Hosť
jo , pacil dal som na nasich ,kurz bol okollo 4,6 a vyhral som (O: , skoda ze len 5 eur .
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Čo hovoríte na zápas s Kanadou?
Škoda ten gól dve sekundy pred koncom, to ma skoro vystrelo :D
Bodík by sme si zaslúžili..
 

DeletedUser6741

Hosť
Neveril som, že tak dobre budeme hrať s Kanadou. Ten gól 2 sekundy pred koncom... Tý *** kanadský mali šťastie:mad::mad::mad:.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Dnes veľmi dôležitý (rozhodujúci) zápas proti Nemcom, musíme ho vyhrať! :)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ach, tí naši :( 2 minúty pred koncom vyhrávame 1:2 a nemci to otočia..
 

DeletedUser6630

Hosť
nikto neverí tomu ze nasi vyhraju ms ? ale ako ani sa necudujem pri nasej smole no :D
 

DeletedUser6741

Hosť
Je toto možné, aby sa takmer zopakovalo to čo s Kanadou, že pred koncom to otočia:(:(:(. Môžu mať naši až takú smolu:(:(:(:(??? Pritom naozaj tento rok hrajú vynikajúco oproti iným rokom. Zaslúžili by si byť aspoň prvej 3ke výťazov.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Je to veľká škoda, lebo po rokoch hrali ozaj dobre, ten zápas s Kanadou bol super. No tie koncovky si treba postrážiť, inak to takto dopadne, že už v podstate máme len veľmi malú šancu postúpiť.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Turnaj sa skončil, novým majstrom sveta sa stali Fíni.

Vzhľadom k vysokému počtu účastníkov vám budú odmeny pripísané až počas nasledujúceho týždňa :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore