Diskusia: Karneval 2018

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

čo si o tohtoročnej karnevalovej udalosti myslíte? :)
 

DeletedUser6191

Hosť
na to ako su tie budovy veľké davaju strane malo surovín
 

QppZoon

Aktívny člen
Myslím si, že tie odmeny, čo sa dajú vylepšiť sú vytvorené tak, aby ťahali z hráčov peniaze na diamanty. V poslednom evente Forge Bowl, bol ten stĺp víťazstva... Na to, aby som som získal tie upgrady som minul viac ako 3000 diantov, ktoré som si šetril na rozšírenia, lebo z tých boxov sa to získať v podstate nedalo, keďže sa po každom pokuse boxy zmenili a šance v nich boli tiež nastavené veľmi zle a v podstate som nič dobré nezískal (okrem toho stĺpu).
Ak bude tento event niečo podobné, tak s eventami pravdepodobne končím. A niečo podobné sú aj tie súpravy budov...
Dlhé roky táto hra nepotrebovala žiadnu finančnú dotáciu, aby sa hráč mohol dobre zahrať, pretože diamanty sa dali získať z hry a eventov. Ale po rokoch InnoGames ukazujú svoju pravú tvár a kazia túto hru rovnako, ako to urobili s Divokými Kmeňmi a The Westom.
 

DeletedUser2939

Hosť
Myslím si, že tie odmeny, čo sa dajú vylepšiť sú vytvorené tak, aby ťahali z hráčov peniaze na diamanty. V poslednom evente Forge Bowl, bol ten stĺp víťazstva... Na to, aby som som získal tie upgrady som minul viac ako 3000 diantov, ktoré som si šetril na rozšírenia, lebo z tých boxov sa to získať v podstate nedalo, keďže sa po každom pokuse boxy zmenili a šance v nich boli tiež nastavené veľmi zle a v podstate som nič dobré nezískal (okrem toho stĺpu).
Ak bude tento event niečo podobné, tak s eventami pravdepodobne končím. A niečo podobné sú aj tie súpravy budov...
Dlhé roky táto hra nepotrebovala žiadnu finančnú dotáciu, aby sa hráč mohol dobre zahrať, pretože diamanty sa dali získať z hry a eventov. Ale po rokoch InnoGames ukazujú svoju pravú tvár a kazia túto hru rovnako, ako to urobili s Divokými Kmeňmi a The Westom.
QppZoon naprosto stebou suhlasim , tie eventi by trebalo nastavyt tak aby sa po dokonceni eventu ziskal vsetky vecicky .
 

DeletedUser1834

Hosť
Myslím si, že tie odmeny, čo sa dajú vylepšiť sú vytvorené tak, aby ťahali z hráčov peniaze na diamanty ...
Dlhé roky táto hra nepotrebovala žiadnu finančnú dotáciu, aby sa hráč mohol dobre zahrať, pretože diamanty sa dali získať z hry a eventov...

Evet este ani nezacas a uz vo vzduchu hromy blesky ...
Budme radi ze FoE nestagnuje a stale podsuva hracom nove impulzy aj ked po pravde je to na jedno kopyto, aspon neni nuda pretoze tym padom je kazde mesto svojske a neopakovatelne .)
Opakovat ze on-line gamesy su vytvorene nie zo srandy ale aby produkovali zisk pre tvorcov snad ani netreba zbytocne rozmazavat. ANO to je prava podstata a kto aspon ani raz nezakupil diamanty by dal najavo tym ocenenie snahy innogames si snad ani nezasluzi zatvorit do hladomorny v CiudadPerdida na Arvahalle.
Financna dotacia (nakup diamantov) FoE tu bola odpociatku vekov len nebyt neskromnosti hracov, by asi ostala skryta v prachu zabudnutych ciest. Uz v pradavnych dobach tu boli zdvihnute prsty ze "ten" ci "onen" keby nekupoval diamanty nemal by mesto take ake ma a nevladol by Hi-score.
Hrat a hrat je rozdiel, diamanty sa daju ziskat i bez pouzitia kreditky no doby ked bolo vsetko "zadarmo" je nastastie na smetisku dejin a snahu treba ocenit i ked poskromne.

QppZoon naprosto stebou suhlasim , tie eventi by trebalo nastavyt tak aby sa po dokonceni eventu ziskal vsetky vecicky .

Este tak medom potriet dudlik a ucesat rozcuchane vlasky ... Naprosty nesuhlas!

Kde sa podela ctiziadostivost a nejaka snaha sa odlisit od susedov?
Krajina kde holuby padaju pecene z neba, je naozaj len vyplodom chorej fatazie.
Nic neni zadamo a kde nic neni ani smrt neberie.
Nastastie sa pocitalo s takymito uvahami sa a do gamesy boli implmentovane pred nejakym piatkom denne vyzvy v ktorych je moznost chybajuce vecicky ziskat ak nie na prvy sup, tak na dalsi ci este dalsi ...

Zaverom uz len podotknut ze nie kazdemu sa da vyhoviet a preto je moznost spatnej reakcie kedy navrh ak je podnetny bude managementom innogames rieseny, tj. posunuty vyvojarom.
 
Naposledy upravené moderátorom:

uhe83

Aktívny člen
Evet este ani nezacas a uz vo vzduchu hromy blesky ...
Budme radi ze FoE nestagnuje a stale podsuva hracom nove impulzy aj ked po pravde je to na jedno kopyto, aspon neni nuda pretoze tym padom je kazde mesto svojske a neopakovatelne .)
Opakovat ze on-line gamesy su vytvorene nie zo srandy ale aby produkovali zisk pre tvorcov snad ani netreba zbytocne rozmazavat. ANO to je prava podstata a kto aspon ani raz nezakupil diamanty by dal najavo tym ocenenie snahy innogames si snad ani nezasluzi zatvorit do hladomorny v CiudadPerdida na Arvahalle.
Financna dotacia (nakup diamantov) FoE tu bola odpociatku vekov len nebyt neskromnosti hracov, by asi ostala skryta v prachu zabudnutych ciest. Uz v pradavnych dobach tu boli zdvihnute prsty ze "ten" ci "onen" keby nekupoval diamanty nemal by mesto take ake ma a nevladol by Hi-score.
Hrat a hrat je rozdiel, diamanty sa daju ziskat i bez pouzitia kreditky no doby ked bolo vsetko "zadarmo" je nastastie na smetisku dejin a snahu treba ocenit i ked poskromne.



Este tak medom potriet dudlik a ucesat rozcuchane vlasky ... Naprosty nesuhlas!

Kde sa podela ctiziadostivost a nejaka snaha sa odlisit od susedov?
Krajina kde holuby padaju pecene z neba, je naozaj len vyplodom chorej fatazie.
Nic neni zadamo a kde nic neni ani smrt neberie.
Nastastie sa pocitalo s takymito uvahami sa a do gamesy boli implmentovane pred nejakym piatkom denne vyzvy v ktorych je moznost chybajuce vecicky ziskat ak nie na prvy sup, tak na dalsi ci este dalsi ...

Zaverom uz len podotknut ze nie kazdemu sa da vyhoviet a preto je moznost spatnej reakcie kedy navrh ak je podnetny bude managementom innogames rieseny, tj. posunuty vyvojarom.


U teba je vzdy pekne rozpisane vsetko...
s chalanmi aj suhlasim aj nesuhlasim... eventy su na jedno kopyto, co suhlas cisty... diamanty som nekupoval za celu dobu ani kus ale ak sa bavime o poslednom evente, tak sa podarilo ziskat vsetky lvl...setril a setril som lopty az ked mali byt upgrady a islo to...
po pravde nikde na hre som nevidel nic rovnake a mesta ma kazdy totalne ine... takze roznorodost je vzdy na mieste...
Samozrejme, ze su tu aj tyka, co do hry natahaju dostatok financii a nielen za seba...ale aj za dalsich..co som im vdacny, kedze ja nemam v plane do hry vkladat nejake financne obnosy...
...
Ja som na aktualny event celkom zvedavy..
:)
 

terminal

Nový člen
20 krát za sebou som stisol tú 15 percentnú šancu , nepadlo mi ani raz. To som si myslel, že bude možnosť vyberať si tie poháriky a nie spoliehať sa výslovne na štastie
 

DeletedUser6191

Hosť
event je hrozný odmeny su nastavené hrozne na nízke percento získatelnosti. A kde je to tlačítko skryt event nech sa nemusím sa tu hrôzu pozerat? Vidím to tak ze sa to nedá ani ignorovat zrejme prestanem hrať hru až kým sa táto somarina neskončí a budem sa sťažovať a vypisovať priamo vyvojarom že kto zato môže ci vyvohari tým aký sú neschopný a chamtivy alebo iba hráči sú nespokojený? ako to teda jej?
 

DeletedUser6553

Hosť
Katastrofa s tymto karnevalom sa chodte s celym vyvojarskym tymom zahrabat nema to ani hlavu ani petu. To s ludi naozaj chcete robit 4 lete deti alebo ten event robili deti? Odmeny su zaujimave ale nerealne oproti tomu bol futbal super mali by ste platit ludom ze tuto hru neodinstalovali !!! Vase predstava odmen a vyher je nerealna tato hra pozbyva smysel a ten kto to robil by mal vyletet s tymu ako namydleny blesk !!! TENTO EVENT JE ABSOLUTNE NEPOVEDENY A MALI BY STE S TYM COSI ROBIT !!! TYMTO STYLEM UCITE MLADYCH GAMBLINGU ABY SADZALI A HRALI
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6507

Hosť
Ja by som navrhovala premenovať karneval na dementnu demenciu od dementov ktory nie sú schopní nic solídne vymyslieť a podsúvajú tu tento výkrik zúfalstva.Je mi vás luto.
 

DeletedUser6191

Hosť
kde je nás cení admin fóra? zasa zanikne ako stále nikto tutnič nerieši keď tu bol aspoň predchádzajúci aspon nám klamal otom ze niake návrhy sa posielajú vyvojarom aktuálny sa ani neoptazuje prísť a niečo robiť pre toto skrachovane forum? A hráči toto je pre vas ak máte sťažnosti nie tu sa sťažovať ale rovno vyvojarom písať mate istotu ze sa oto bude nieto zaujímať
 

DeletedUser6333

Hosť
event na tri kkty. vsade uz len tahat peniaze s ludi nic viac. Zo zaciatku ked som to pred 2 rokmy hral tak prisiel event, a bud ho hrac casovo stihol a dostal odmenu v plnej vybave, alebo nestihol a nemal.
Teraz je to uz len o peniazoch. Takze na nieco taketo vam s vysoka SEREM ! pozdravujem vyvojarov :cool:
 

Neo113

Člen
Všetci čo píšeťe máte z časti pravdu ale berte to tak je to len hra o nič nejde tiež nemusíte mať každú vec z eventu + nikto vám nekáže kupovať diamanty za real money ja len nemám rád ľudí čo na všetko nadávajú a stažujú sa FoE je farma na realne prachy ale ktora není že ... mne osobne sa každý event páči to že nemám každú blbosť z eventu mi nevadí nepose***sa z toho, hram to lebo ma to baví realne prachy do toho nedávam a ani nedám nieje to nutné. Takže sa zamyslite nad sebou kto chce € do toho dá a kto nie tak nie .. + nie každá vec z eventu je aj užitočna a to že ziskat dačo je tažke čo ine ste čakali keby to bolo lahke nebolo by to ono každý by mal hned všetko za nič
 

Rihoslav

Člen
Tiež vám po výhre v niektorej z hier neresetne možnú výhru florinov na základné množstvo? Napr vyhrám v lodičkách 200 florinov, zaráta mi ich do disponibility, ale pri stolíku stále svieti možnosť výhry 200 florinov. Až keď vyleziem z karnevalu a vrátim sa s5, tak sa to resetne.
 
Hore