Diskusia Diskusia: Karneval 2019

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ako sa vám zatiaľ páči/nepáči tohtoročný karneval?

Neváhajte nám napísať vašu spätnú väzbu, prepošleme ju tvorcom hry :)
 

DeletedUser6191

Hosť
Vravíš preposlať tvorcom hry okej tak ja im niečo prepošlem teda. Nech si ten event strčia do **** nech sa zadrhnu peniazmi ktoré do toho hráči musia dať aby sa dostali na to prvé ********* miesto že mať 10k cojnov neznamená že získaš odmenu ale každú druhú blbosť áno (ako napr. Ja pred 5min) že hra je už len cítiť po peniazoch a tvorcovia už nedajú na hráčov a keď áno len ako zarobiť. Pred 3rokmi to bolo úplne iné. Že je to robene len pre tých ktorý do toho dajú peniaze pre nikoho iného pre normálnych není miesto. Že dávajú plno sprostosti ale osoch žiadny. Že hra má plno problémov to nikto nevyrieši ale plno blbosti áno.
Inak teba pozdravujem prosím bud lepší ako ten pred tebou lebo ten bol hrozný úplne otaz a držím ti pace
 

DeletedUser6191

Hosť
Ani náhodu to neni vpohode táto hra bola dobra ale to bolo dávno teraz to je sito na peniaze
 

DeletedUser6686

Hosť
Ja som spokojny uz nam celu sadu aj z aktualizaciami a bez pouzitia diamantov :)
neexistuje že to máš bez diamantov,ja sledujem poctivo lístky,plním úlohy a nemám ani polovicu bodov ako treba na zlato. a o sade ani nehovorím. nekúpiš diamanty tak máš smolu
 

dany81

Nový člen
neexistuje že to máš bez diamantov,ja sledujem poctivo lístky,plním úlohy a nemám ani polovicu bodov ako treba na zlato. a o sade ani nehovorím. nekúpiš diamanty tak máš smolu
mam to bez diamantov,ci tomu veris alebo nie odskusal som si to na bete tam sa mi to tiez podarilo bez dia.treba hrat z rozumom ,mat trochu stastia a hlavne nepchat listky do 5% hry.a som len v bronzovej lige.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem zatiaľ spätnú väzbu.

Inak, zajtra budete mať možnosť vyhrať nejaké floríny aj z malej súťaže tuto na fóre, ďalšia bude na našej Facebook stránke :)
 

Rhando

Aktívny člen
Za mňa event je pohoda, aj keď občas mi priniesol pekné nervy. Questy absolútne easy, bez problémov ich plním, uvítal by som, keby všetky questy boli normálne a nie polovica daily, že teraz musím čakať, pritom by som to už dávno mohol mať spravené všetko. Nevrazil som do toho ani jeden dia, som v bronz lige a bohate mi to stačí. Z truhlíc som získal 3x budovu setu level 1 a 3x aktualizáciu na level 2. Už len čakám na koniec eventu aby som dostal súpravu výberu a hotovo. Set budem mať na leveli 2, okrem fontány. Obranu až tak veľmi nepotrebujem, viac dôležitejšie sú pre mňa BV a útočný bonus.
 

DeletedUser5529

Hosť
Ja som na to nemal teraz vobec cas a aj to som sa dostal aso na 35 uloh z 55 (to som sem prisiel tak 5-7x za cely mesiac co trval event) takze ulohy docela fajn. Tie sa nance uplne odveci naschval som vyberal trihlice s vyssou sancou na budovu a ked som posledny den minul 4000florinov co je cez 10 truhlic a dalo mi same blbosti tak som sa na to rovno vysral.

Skor by ma zaujimala ina vec, v dennych ulohach pridali pri jednej aktualizacii set so sloniu fontanu, maharadzov palac a tu ruzovu zahradu, sice som ich mal vsetky ale ak by niekomu chybalo dokaze to tam casom ziskat, nechapem preco tam nepridavaju aj dalsie sety. Napriklad vianocny set neviem skompletovat, a tak je ich urcite viac.

A musim dat zapravdu akcnejsiemu prispevku hore, hra ma fakt plno problemov a keby to radsej niekto riesil. Uz som raz davak dotaz ze skratenie hodinovej produkcie nefunguje, nieco sa poriesilo teraz to funguje z polovice a aj to asi iba na tomto svete. Kovac 2x2 je zakladna budova ziadna premiova, preco ked ho nastavim na hodinu a aktivujem hodinove skratenie tak to vobec nereaguje.... Predtym to neslo na ziadnej budove, teraz to niekde ide niekde nie. V kzadom pripade na zakladnych postavitelnych budovach na zasoby to ma ist uplne pohode, vsetko ostatne ide, 5, 15, den, pohode len ta hodinova ma problemy odkedy s tym prisli a to uz je par rokov a nikto to nevie spravit.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vďaka za vašu spätnú väzbu ku karnevalu, posunul som ju ďalej.

Pre iné veci, ktoré sa netýkajú karnevalu, vám odporúčam založiť si na to zvlášť tému tuto: Návrhy a nápady
Ak sa jedná o chyby, tak tuto: Hlásenie chýb a bugov
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore