Diskusia Diskusia: Letná udalosť 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
SummerNewLogo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Letná udalosť 2020

 

Rhando

Aktívny člen
No som zvedavý, diamanty našetrené, tak hurá na to. Primárne pôjdem na oboch svetoch po Vraních Hniezdach, Vilu postavím namiesto jednej Terasovky, ostatné pôjde k starožitníkovi. Aj tak sa najviac teším na Jesenný event.
 

faramir

Člen
ja len dúfam že nespravia rovnakú chybu ako na bete, kde museli dodatočne dať hráčom 10 dublonov, aby vôbec mohli získať celú budovu. keďže po základných rýchlych úlohách a následné čo šli tie 24 hodinové, tak zistili, že by sa hráči nedostali ledva po 8 úr. guvernéra., opravili to tak, že za 24h dávali 2 dublony.
ale ináč sa teším na novú budovu.
 

faramir

Člen
takže prvých 13 a na druhom účte 15 zatočení mám za sebou. zhodnotenie, získal som po 1 dobrej veci na každom účte, ostatné smetie, ale to mi ani tak neprekáža, keďže tento event hrajem kvôli získaniu guvernéra na 9 ur.
lenže ak 60% všetkých pohybov sú jednotkové a zvyšok dvojkové, raz som mal trojkový pohyb, tak takto sa nedoplavím ani k 5 ur. guvernéra.
zase je to nastavené na nejakom vzorci náhody, kde istým hráčom padajú samé trojky, istým samé dvojky a niekomu samé jednotky.
veď asi si pomysleli, ak 10% hráčov to nezíska, tak čo tam po tom, ale 90% budú spokojný, alebo stačí ak väčšia polka to získa a ostatný nech siahnu po diamantov na záver, aby to získali.
ak by to nezískala tá časť hráčov, ktorý to hrajú pre stavanie si domčekov, im to vadiť nebude.
ale ak to nedokončí hráč, čo je tu každý deň a je aktívny, takého hráča to pekne naštve.
ale beriem to, že je ešte len prví deň a že sa to šťastie obráti a aj ja získam pár trojkových pohybov.
ale zatiaľ chyba na ktorú nadávali na bete je aj na serveroch.
 

Martines Ceasar

Nový člen
So začiatku som bol šťastný, keď som videl, ze je to ta ista udalost, ktora uz bola, lebo som si myslel, ze si konecne vylepsim lod na vyssie levly. Ale vy proste stale musite vymyslat nove budovy. Prečo?! Načo?! Stale vymyslate nove budovy. Ved potom na vsetko sa mi podari dostat maximalne 4 tak to radsej vsetko predam predajcovi starozitnosti. Viete kolko uz mam u predajcu starozitnosti kvoli tym stale novym a novym budovam? Ja by som ho mohol celeho vykupit. Preco nedate nejaku moznost proste nejaky item ktory univerzalne zvysuje level? Pls, urobte to. Nieco ako renovacia, ale zvysovalo by to level.
 

Rhando

Aktívny člen
Martines Ceasar keby nevymýšľali nové budovy, nebol by dôvod na to hrať tie eventy. Hra sa musí posúvať dopredu a myslím si, že to není až také hrozné, už máte k dispozícii Starožitníka, kde si môžete kúpiť vylepšenia, ktoré vám chýbajú. Eventy hrám aktívne od Jesenného 2017 a vo všetkých sa mi zatiaľ podarila získať hlavná odmena na najvyššej úrovni bez nutnosti dotovania diamantami.
 

faramir

Člen
So začiatku som bol šťastný, keď som videl, ze je to ta ista udalost, ktora uz bola, lebo som si myslel, ze si konecne vylepsim lod na vyssie levly. Ale vy proste stale musite vymyslat nove budovy. Prečo?! Načo?! Stale vymyslate nove budovy. Ved potom na vsetko sa mi podari dostat maximalne 4 tak to radsej vsetko predam predajcovi starozitnosti. Viete kolko uz mam u predajcu starozitnosti kvoli tym stale novym a novym budovam? Ja by som ho mohol celeho vykupit. Preco nedate nejaku moznost proste nejaky item ktory univerzalne zvysuje level? Pls, urobte to. Nieco ako renovacia, ale zvysovalo by to level.
bola sada lode v kolese. to že je to o šťastí to získať je žiaľ druhá vec. ale možnosť ju získať tam je, ale keďže točia a menia aj susedia, tak nájsť tu sadu je o to ťažšie.
 

Danober

Aktívny člen
Lod mávam celkom často v hlavnej odmene.
Mne skôr išlo o vranie hniezdo, bolo treba čakať a pokúsiť sa vytočiť. So šťastím už mám nazbieranú celú sadu a hniezdočko už stoji v plnej kráse. do konca udalosti je ešte čas, tak sa pokúsim o ďalších 8 kúskov na nové hniezdo :cool:
Je to o šťastí, ale zatiaľ nič náročné a prekombinované v udalosti, takže aj zábava ;)
 

Rhando

Aktívny člen
Ja čakám na posledný deň, aby som vedel, či do toho budem púšťať diamanty, alebo nie. Na oboch svetoch chcem ísť po Vraních Hniezdach.
 

pete11

Člen
A mne sa ta letna udalost paci:) Ale asik neziskam naj level z budovy, neviem ako, ked vsetko plnim, ale fajn :) paci sa
 

DeletedUser7087

Hosť
Ja som hral letnu udalost uz pred rokom, tam som ziskal vranie hniezdo myslim po 4.uroven. Teraz sa mi podarilo vybudovat ju az do 8.urovne. Takze super. Som spokojny. Ale ci sa mi oodari dostavať guvernerovu vilu na max. uroven, to neviem. Posuvanie cez kompas je o šťastí, uz som si vytocil aj pohyb 3x po 3 za sebou, i 3x po 1 za sebou.
 

QppZoon

Aktívny člen
Do konca eventu môžem získať ešte 12 dublónov. Na získanie posledného vylepšenia vily potrebujem 39 posunov. To mi nevychádza takže môžem pripraviť diamanty, lebo posuny o 3 body mi isto nepadnú. Furt mi padajú posuny len o 1 bod. Ďakujme pánom z Inno ako krásne tento event nastavili.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Neviem, mnoho ľudí sa sťažuje, no mne to výjde a ešte aj ďalšie kolo asi do polovice, to uvidím. A to som bol v dvoch súťažiach pre istotu, z nich som nič nemal no gratulujem ich výhercom :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore