• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Letná udalosť 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

dany81

Nový člen
mne to na C nevyde bude mi chybat asi 1.5 mapy,na tom kompase na prvych 4 mapach z 10 pokusov 6-7x padla 1potom sa to zlepsilo,na D zase padali skoro same 2 a 3 tam uz mam hotovo,nechapem naco sa stym 20 dni otravujem a plnim ulohy,ked je to aj tak o stasty :mad: a nehovorim o tom ze z incidentov mam 2 dublony
 

RoyalKala

Nový člen
Po dokončení 52. úlohy mi vyskočila správa, že bola dokončená dnešná úloha a mám sa vrátiť za 8 hodín. Je tam nejaký obmedzený počet úloh, ktoré môžem spraviť v rámci udalosti za deň?
 

Rhando

Aktívny člen
Event zbúchaný na komplet a za mňa jednoznačne spokojnosť. Na oboch svetoch sa mi podarila Guvernérova Vila na 9.úroveň bez nutnosti použitia diamantov, naschvál som najprv vytočil Vilu, aby som vedel, či to vyjde a vyšlo (aj keď z incidentov som mal na Dčku len 2 Dublony a na Cčku 8 Dublonov) :) . Vranie Hniezdo trochu sklamanie - na Dčku len 5.úroveň, na Cčku sa mi podarilo vytočiť celé, takže mám 2, ale musel som tomu dopomôcť diamantami. Inak padalo dosť smetí, ale zase aspoň budem mať čím kŕmiť starožitníka a keď uvidím niečo pekné, budem si to môcť kúpiť. Plus Vranie Hniezdo sa čoskoro dostane do aukcie, takže som kľudný.
 
Naposledy upravené :

Xifort

Nový člen
Nevydalo na Acku, musel by som kupit minimalne 2 dublony za diamanty lebo mi chybaju 4 kroky k lvl9.
Ulohy splnene, prihlasovanie pravidelne, incidenty zbierane.
Skoda.
 

Danober

Aktívny člen
Event potesil. Guvernerovu vilu mam celu. Len neviem ci ju budem vobec stavat, este sa rozhodujem ci sa oplati alebo co z mesta vyhodim.
V incidentoch som mal 4 dublony. V tomto evente sa s nimi asi moc nepocitalo. V inych bolo viac. Napokon som dublony pouzival hlavne na tocenie a hlavne odmeny.
Co ma najviac potesilo bola moznost ziskat vranie hniezdo. Jedna z mojich oblubenych budov. Takze celkovo som ziskal v evente dve cele vranie hniezda a v meste budem mat 3 :cool: Vdaka
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem všetkým za spätnú väzbu k Letnej udalosti, preposlal som ju tvorcom hry :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore