Diskusia Diskusia: Letná udalosť 2023

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
summer-logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Letná udalosť 2023

 

Rhando

Aktívny člen
Pôvodne som rozmýšľal, že by som si v tomto evente aj zakúpil Event Pass, tak ako som to spravil pri Výročnej udalosti, ale ako teraz čítam info na fandome, normálne ma prešla chuť dávať Innogames peniaze. Ešte si počkám ako to bude vyzerať, keď to vyjde na live server, ale zatiaľ to vyzerá, že si tento event odkrútim ako každý iný...
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Doladiť detail k tejto udalosti uviesť percentá útoku a obrany k budovám. Pre tých ,ktorí by si to nakoniec chceli rozmyslieť doporučujem informácie k event pass. Tie sa môžu uviesť neskôr ako doplnkové najvhodnejšie deň predtým ako udalosť začne. Súhrne info od Community Managera je super
 
Naposledy upravené :

Triss

Nový člen
Mňa by zaujímalo prečo sa hádžu 2 žetóny a nie 3 ako bolo na Bete? Na pozadí minihry sú tiež vyobrazené 3 žetóny.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Z akého dôvodu nie je event passe dom kartografa ? Inokedy sú tam zaujímavé ceny teraz skoro tie isté odmeny ako v spodnom event passe.
 

Rhando

Aktívny člen
Kartograf je totiž exkluzívna budova nachádzajúca sa len v pokladoch. Čo je ale na druhej strane super, pretože nie je nutné platiť skutočné peniaze za to, nakoľko diamanty sa dajú nafarmiť zadarmo hraním.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore