• Zimná udalosť 2023

    Milí hráči, pripravte sa opäť vymaľovať mesto na bielo!
    Naše zadávateľky úloh, Ami a Izabela, znovu potrebujú vašu pomoc s výzdobou Mistletownu na sviatočnú sezónu. Pomôžte im, vypočujte si Aminine príbehy a bavte sa pri rozbaľovaní darčekov a získavaní čarovných cien! Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia: Mughalská ríša

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

COP5-Logo.png


Priestor pre vaše komentáre, otázky či spätnú väzbu, ohľadom Kultúrnej usadlosti - Mughalská ríša.

Informácie o novej usadlosti nájdete aj v našej hernej nápovede.

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Vyzerá to podľa popisu dobre. No myslím, že mnohí nebudú motivovaní, lebo budova nedá percentá útočnej armáde.
 

Patejl

Nový člen
Až v pátem vylepšování můžeme postavit budovu ze které můžeme vyrábět rupie. Do té doby máme na výrobu rupií pouze Bhavany které dávají 51 rupií za 4 hodiny a z počátku se jich dá postavit pouze 9. Mám zoufalý nedostatek rupií na výrobu a plnění úkolů. A koncové úkoly jsou taky na hlavu. Pořád musíme stavět a bourat aby se daly splnit poslední úkoly. Navíc cena za tuto říši je nic moc oproti jiným cenám.
 

faramir

Člen
hrajem tuto udalost. a osobne si myslím, že je to ako za trest. dlho trva kym sa nasetria mince na vyrobu. čistá katastrófa. ešte že sa už nikam neponáhľam.
 
Grafické spracovanie je super. Som pred dokončením prvej úrovne a posledných 200 kusov je na túto úroveň priveľa. Iné by to bolo v prípade , že dokončujete poslednú úroveň Mughalskeho chrámu kedy sa vám pripočítajú aj body vyskumu. Ostatné usadlosti nemajú to čo táto. Je navrhnutá v štýle čo rozšírenie to prekážka . Aj preto sú viacerí hráči s toho frustrovaní ako dokončiť túto usadlosť. Lepšie bude ak by vývojári zapracovali do každej usadlosti módy ( easy, medium a hard), ktoré by po výbere hráča náhodne generovali prekážky. Prekážka na Easy mód by pripadala 2x2 rozšírenia , na Medium 1x2 alebo 2x1 rozšírenie a na Hard 1x1 rozšírenie. V prvom móde by sa prekážka nedala odstrániť , v druhom len čiastočne čiže výberom hráča ( prvé a potom každé nepárne alebo druhé a každé párne rozširenie) a napokon tretí mód čo rozšírenie to odstránenie prekážky.
 
Naposledy upravené :

Patejl

Nový člen
už jsem to splnil dávno a jen z povinosti protože plním všechny události, budova je na dvě věci a postup je příšerný, bourat stavět bourat stavět , no hrůza
 
Hore