• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Nové Centrum správ

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
image


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom: Nového a vylepšeného Centra správ

 

Rhando

Aktívny člen
počkám si na zajtra, zatiaľ to ale vyzerá sľubne, konečne sa budú dať správy aspoň trochu triediť
 

Babo IV

Nový člen
dufam ze to nedojde aj s chybou z Beta, kde na zaciatku blikala ikonka sprav v hlavnom paneli aj ked nemala (skoro non stop). uz tu podobna chyba bola, ked nezmenu neblikala, aj ked clovek nove spravy mal :)
Inak je to urcite krok vpred
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Kvôli jednej chybe, ktorú sa podarilo zistiť na poslednú chvíľu, nepríde k dnešnej aktualizácii Centra správ. Snáď sa to podarí opraviť čo najskôr.
 

SVK smiles

Nový člen
pouzivam to uz nejaku dobu na bete a odvtedy nenahadzujem lebo je to jedna velka katastrofa. Skoda, nahadzovala som rada... je velmi pravdepodobne, ze nove centrum sprav bude dovodom, pre ktory opustim tuto hru
 

elwo

Nový člen
navrhoval som tam pridat vyhladavac sprav, podla mena hraca alebo podla nadpisu spravy, ale toto tam asi nebude, ze,
v cechu mame 20 vlakien plus ostatne komunikacie, neviem ci toto daco vyriesi alebo len skomplikuje.
 

DeletedUser5918

Hosť
kde je to nove centrum sprav ? daako ho neviem najst , hmm , ze by 240 hodin opravovali tu jednu chybu ? zvastny opravari :)
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Záleží od toho, ako je to vážne alebo ťažké na opravu. Určite by nebolo dobré vydať takú dôležitú funkciu do hry s chybou. Radšej nech sa to opraví poriadne a prípadne zahrnie aj ďalší feedback od hráčov, ktorí bol medzičasom napísaný, ako nahnevať hráčov.
 

Anfalas

Nový člen
Super vec ! Cechové vlákna vytvorené nanovo tam kde majú byť. Ostatné nahadzovania mimo cech označené ako obľúbené. 100 a 1 oproti starému centru správ. Škoda že sa nedá vymazať cechové vlákno, napríklad niekým, kto má práva, ale len skryť. Tak je, či?
 

QppZoon

Aktívny člen
Mal by som jednu veľkú pripomienku/otázku.
Na čo je teraz právo "oznamovateľ"? Ak hráč toto právo nemá, stále dokáže zakladať sociálne vlákna so všetkými členmi cechu a čo je ešte horšie, dokáže zakladať aj cechové vlákna! Cechové vlákna dokonca dokáže zakladať člen, ktorý nemá absolútne žiadne pridelené práva! Mohli by toto vývojári nejako vyriešiť, prosím?
 

Rhando

Aktívny člen
Nové centrum správ je fajn, chvíľu mi potrvá kým si na túto novinku zvyknem, ale inak spokojnosť. Jediná vec, ktorá ma trochu sklamala - očakával som, keď som prvý krát videl kategórie "Obľúbené" a "Skryté", že dostaneme možnosť triediť si správy do vlastných kategórii, nie len tých, ktoré nám poskytlo Inno.
 
Fajn je vytriedenie pošty, konečne mi tam oficiálne správy neblokujú tie ktoré potrebujem keďže tam svietia dosť dlho. Taktiež možnosť si nastaviť obľúbené správy ak skryť správy. Celé okno je trochu neprehľadné, ale je to asi len o zvyku. Bolo by fajn si zvoliť kategóriu ktorá sa má defaultne otvoriť pri otvorení centra správ, síce si teraz nastavím obľúbené správy ale aj tak sa to otvorí na všetky sociálne, osobne by mi vyhovovalo aby sa mi otvorili hneď obľúbené. Niekomu by možno vyhovovalo že sa mu otvoria cechové správy, teda pridať možnosť si nastaviť ktorá kategória sa má otvoriť. Taktiež by bolo faj možnosť nastaviť si všetky nové vlákna ako skryté, keďže susedia majú v obľube si vytvárať stále nové a nové vlákna na všetko možné a teda vždy budem misieť do vlákna vliezť a buď ho opustiť alebo skryť a na druhý deň tam mám zase nové vlákno.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore