Diskusia Diskusia o nových verziách hry

Rhando

Aktívny člen
Aktualizácia 1.209 Akože vôbec ma neprekvapuje, na čo sa Innogames vôbec zmohlo, za mňa je to sklamanie. Zopár estetických, kvázi vylepšení... ak teda nerátam výšenie počtu priateľov, ktorých si môžem pridať.

Edit: Na betu prichádza Castle System
 
Naposledy upravené :

uhe83

Aktívny člen
Horšie a horšie...
Skúste aby keď už dávate nejakú aktualizáciu von..nech je odskúšana...
Teraz je krásne,že neviem ešte koľkým ukazuje na army budovách (mne u roug) ukazuje stále,že mám "zzz" a keď na to kliknem,tak vyhodí vnútornú chybu...a pritom mám všetkých "živých"
 

Prílohy

  • Forge of Empires_2021-07-27-15-39-01.jpg
    Forge of Empires_2021-07-27-15-39-01.jpg
    691,1 KB · Zobrazenia: 10
  • Forge of Empires_2021-07-27-15-39-04.jpg
    Forge of Empires_2021-07-27-15-39-04.jpg
    326,8 KB · Zobrazenia: 9
  • Forge of Empires_2021-07-27-15-39-08.jpg
    Forge of Empires_2021-07-27-15-39-08.jpg
    439,1 KB · Zobrazenia: 8
Naposledy upravené :

Vojvoda22

Nový člen
No nemyslím si,že tie uzamknuté položky bol dobrý nápad. Mám položky ktoré mám navyše a neviem čo teraz s nimi.
 

Rhando

Aktívny člen
Aktualizácia 1.210 vidím, že Inno nesklamalo a presne sa naplnili moje očakávania, teda že bohvieakých vylepšení sa veru nedočkáme. Toto má byť ten slávny a tak veľmi ospevovaný "komunitný sprint", ktorý si Innogames pre nás nachystalo ? Ako sorry, väčšinou mám pozitívnu spätnú väzbu, ale čo sa týka vylepšení hry, ťahá sa to veľmi zlým smerom - na metrové diery oni idú lepiť centimetrovú náplasť, vývojári dostávajú tony spätnej väzby a aj tak to skončí takto... Plus je hanba, že autor doplnku do prehliadača - FoEHelper ( softwér tretej strany ) je schopný vytvoriť kvalitnejšie vylepšenia ako samotné Innogames, napríklad sú dve veci, ktoré Inno len defacto okopírovalo z Helpera - tie slávne sumáre vo Výskumnom Strome a v Kultúrnych Osadách, boli súčasťou FoEHelpera dlhé mesiace pred tým, než ich Inno oficiálne pridalo do hry.
 

salty

Člen
Majú v pláne robiť aj niečo s tým, ako teraz ide hra? Seká to, načítava to týždne, je to úplne nehrateľné... Nechápem, čo sa stalo a nie, nerobí to len mne.
 

oshoo

Nový člen
Ahoj, dik za info o aktualizacii.
Chcem sa spýtať, ci je možne spravit aktualiźaciu pre mobilne zariadenia na budovu alcatraz, kde ukaže kedy bude ukoncena vyroba , resp kedz bude zber z alcatrazu. dik
 

faramir

Člen
neviem či tu už niekto dával návrh, ale mohlo by sa do hry pridať posilnenie obrany útočnej armády z hostinca, tak ako je to pri útoku.

ďalej by sa mohlo zaviesť to, aby sa v rámci jednotiek mohlo vybrať ktoré jednotky chcem brať do boja a aby ostatné sa mi nezobrazovali.

taktiež by sa mohlo opraviť to, aby sa nezobrazovali zranené jednotky v ponuke. jedine ak iné jednotky nemám.
lenže mám cez 1400 tankov a cez 10000 rougerov a ak idem bojovať, tak pri výmene zranených keď posuniem pri ľahkých jednotkách lištu, aby som sa presunul k rougerom, tak väčšia polovica z nich je zranená. zvyčajne to býva ak mám za sebou už nejaké boje a výmeny zranených.
presnejšie teraz som dal cez 100 bojov a z ponuky asi 50 rougerov bolo 20 zdravých a 30 zranených. opakujem mám cez 10000 rougerov.
načo sú mi tí zranený rougerovia v boji ak mám kvantum nových, ktorých môžem využiť.

https://prnt.sc/1r7ggso rougerov mám dosť.

čiže toto by sa mohlo opraviť.
taktiež by som do hry prijal nejakú pomôcku na nahadzovanie budov, kde by som si vedel vybrať aký bonus chcem nahodiť a aby som nemusel používať kalkulačku.
ako viem že existujú externe takéto pomôcky. ale nebolo by od veci aby to bolo priamo v hre od vývojárov hry.

tiež ak by sa do ce dalo pridať viac sektorov. napríklad o 4 do každej obťažnosti.
čiže zatiaľ toľko čo ma napadlo
 

salty

Člen
Aký používaš prehliadač na hranie hry? Používaš nejaké doplnky v tom prehliadači? Skúšal si to aj v inom?
používam Chrome a mám tam adblock, foehelpera (dúfam, že teraz za neho nedostanem ban, nedočítal som sa nikde, že by bol vyslovene zakázaný). Ale deje sa mi to aj na mobile. Aj som mazal cache, históriu vyhľadávania nedávno. A zrovna včera som zase nahodil 2x 3. miesto, lebo mi to seklo pri vložení bodov.
 

veolia

Člen
Od dnes mi tiež hra stále zasekáva doteraz mi to nerobilo (safari 15.0) a nenačíta poriadne obrázky.Všetko to začalo od 10:30 hod.Snímka obrazovky 2021-09-23 o 13.09.33.png
 
Naposledy upravené :

baerik2017

Nový člen
Zdravim, dnes som sa prihlásil do hry a veľmi ma prekvapil starý HUD. Následne sa tu dočítam, že to nie je chyba. Je to veľká škoda. Mne osobne sa novy HUD veľmi páčil :(
 

Rhando

Aktívny člen
Tiež som s tým nemal žiadny problém a dokonca sa mi to aj vcelku páčilo. No veľa detičiek plačkalo ako sa im to nepáči a tak Innogames radšej ustúpilo a vrátilo to do pôvodného stavu...
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Zaznamenali viacero sťažností. Najčastejšia bola taká, že tie ikonky sú príliš malé. Škoda, že sa to nedalo vyriešiť nejakým nastavením (výberom vzhľadu) podľa hráča.
 
Hore