• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia o nových verziách hry

DeletedUser98

Hosť
Tu môžete diskutovať o nových či plánovaných aktualizáciách do FoE :)
----
 

DeletedUser5683

Hosť
Dnes som sa zaregistroval na Beta servéri a videl som presne tento nový vzhľad profilu, ktorý vyzerá vskutku príťažlivo. Teším sa až bude preložený do slovenčiny a budem ho používať na sk3 :)
 

DeletedUser4391

Hosť
Super keď sa pridávajú aj taketo vecičky aj keď menšie ale poteší ale moje otazka je, že pre každeho hrača bude počítať úspechy od nuly alebo to majú v systéme kto koľko nazbieral? aj keď sa mi tomu nechce veriť :D
 

DeletedUser5683

Hosť
Táto herná funkcionalita príde dnes, 15. Februára.
 

DeletedUser4

Hosť
Pre technické problémy sa bohužiaľ update s profilom a úspechmi odkladá na stredu 22. februára.
 

DeletedUser5683

Hosť
Nezabudnite, že dnes hrá prejde aktualizáciou 1.95
 

DeletedUser5364

Hosť
Pre pána kráľa ,to čo zasa spôsobili? veď je to tak nepríjemné ,neustále pri zbere vyskakujúce obrázky ako by sme boli z materskej škôlky ,iba to narúša zber mestečka a je to deprimujúce ..celé zle :confused::mad::confused::(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
No našťastie keď to splním ,tak sa toho zbavím...och o_O
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
A k čomu? jediné čo je fajn je obohatená Radnica o aktiváciu bonusov ,ostatné je zbytočne ,pokazilo mi to môj profil a nepozná to medzeru na začiatku vety,musím to mať vybodkované ...., ale ako pozerám tie úspechy sa levlujú OMG :(:confused:
 

DeletedUser5364

Hosť
Najviac sa teším ,keď počas útoku v CVC mi to bude zamŕzať kôli tomuto...a sundajú mi obliehanie :confused::eek:
 

DeletedUser

Hosť
Na každej veci sa snaž brat iba tu pozitívnu stránku a kto vie možno zato budes ešte vdacny... Nikdy nehovor hop kým si ešte neskocil ;) lebo potom to môžeš oľutoval... Mne sa to strasne páči keď som sa nato pozrel lepšie
 

DeletedUser5364

Hosť
No musím podotknúť že tu bola spomínaná jedna vec,,že obchod v krčme je neprehľadný ,na to kto prišiel?:D veď je to pekne prehladne,,skôr ta Radnica je neprehľadná :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore