Diskusia Diskusia o nových verziách hry

DeletedUser6196

Hosť
ja čakám asi dva roky kedy opravíte nakup u obchodnika pri rychlom skupovani tovaru kedy dokupujem aj body vyskumu ma vždy odhlasi z hry
ked to robim pomaličky kupim BV pockam kupim tovar zas pockam kupim BV pockam a kupim tovar .. vtedy mi hra nepadne...
 

juri01

Aktívny člen
Aktualizácia 1.192
  • V Centre správ sme zrušili limity na označovanie rozhovorov ako "Dôležité".
Nejako to nefunguje!
 

juri01

Aktívny člen
Skúšal som aj cez apku, píše to isté. A nedával som to medzi chyby, lebo možno to chyba nieje. Otázka je, či túto zmenu vývojári naozaj zapracovali do poslednej verzie.
 

Krokous1838

Aktívny člen
To je druhá vec.
Ak vývojari na toto "pozabudli" mohli by to pridať minimálne spolu s novým upradagom - najlepšie riešenie
 
Naposledy upravené :

Krokous1838

Aktívny člen
Veď to zase také dôležité nieje, horšie by bolo keby nejaké budovy nefungovali. ale keď to opravia budeme radi :)
 

uhe83

Aktívny člen
Mňa dnes pri zbere cez Dia spravili zaujímavú vec...
Nevšimol som si,že mám 102bv a tak mi vyzbierali všetko okrem BV..ok beriem...boli BV nad 100... Ale zmizla mi ikona na opätovné zbieranie cez Dia...a nepomohlo ani nanovo načítanie ...
Vypol aplikáciu..zapol a nič..
Čiže by to chcelo pozrieť
Pre istotu pridávam aj dôkaz nikde nič a stále je čo zbierať 20201202_193437.jpg
 
Naposledy upravené :

uhe83

Aktívny člen
Plus jedna vec..na ktorú som skoro zabudol...
V dobe oceány mi už pred odomknutim oceánskeho prístavu pýtali v CE špeciálny tovar orichalkum...čiže trošku na hlavičku...keďže daný špeciálny tovar sa vyrába práve v danom prístave...mne to osobne nevadí..keďže väčšinu CE vybojujem...na CE míňam väčšinou iba transportér...
A keď som už pri Tom transporte...som si myslel,že mi daný tovar ponúka práve kvôli tomu,že už prístav mám..ale podľa odpovede zo suportu,to nie je tak...
Čiže sa konečne dostávam opäť k otázke..
Ako môže CE ( IV úroveň ) pýtať niečo,čo ešte nemám šancu vyrábať
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Mňa dnes pri zbere cez Dia spravili zaujímavú vec...
Nevšimol som si,že mám 102bv a tak mi vyzbierali všetko okrem BV..ok beriem...boli BV nad 100... Ale zmizla mi ikona na opätovné zbieranie cez Dia...a nepomohlo ani nanovo načítanie ...
Vypol aplikáciu..zapol a nič..
Čiže by to chcelo pozrieť
Pre istotu pridávam aj dôkaz nikde nič a stále je čo zbierať Zobraziť prílohu 1252
Veru potvrdzujem, ikona zbierať všetko v novej verzii padá
 

Krokous1838

Aktívny člen
K tej verzií 1.193,
spiace budovy ukazovali Z namiesto Zzz ale je tu jeden problém, včera som skúšal hráť na EN FoE a hneď ako prvé mi tam píše: en.forgeofempires 1.193 tak to je nová verzia, ale na budovách stále bolo Z , pokial viem na bete (zz.forgeofempires) je 1.195 ale tam mi to neukazovalo, hru predsa vývojári robia celosvetovo, či nie?
 

uhe83

Aktívny člen
K tej verzií 1.193,
spiace budovy ukazovali Z namiesto Zzz ale je tu jeden problém, včera som skúšal hráť na EN FoE a hneď ako prvé mi tam píše: en.forgeofempires 1.193 tak to je nová verzia, ale na budovách stále bolo Z , pokial viem na bete (zz.forgeofempires) je 1.195 ale tam mi to neukazovalo, hru predsa vývojári robia celosvetovo, či nie?
ahoj..
Áno je to tak a nepriduktivne budovy mali z miesto zzz,..čo bude opravené ďalšou aktualizáciou...

A ešte jedna vec..hra je celosvetovo robená...no nie každá aktualizácia príde naraz....aj keď myslím,že by to malo byť. No niektoré preklady asi spomaľujú príchod ďalších vecí...
Všetky novinky nájdeš ako si spravne napísal na bete. ...a tu sa dostávajú po odskúšaní...
Som zvedavý,keď teraz príde posledná aktualizácia pre tento rok..či sa podarí opraviť aj ten zber cez Dia...
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Hm túto stredu nebude posledná aktualizácia tohto roku, totiž v priebehu mesiaca bývajú dve ohlásené aktualizacie a ďalšie dve neohlasene. Hoci tie neohlasene vyriešia 1 chybičku (aspoň to tak vyzerá).
No čo sa nedá nevšimnúť každá aktualizácia v poslednej dobe vždy zas trošku rozbije to čo bežalo normálne dlhodobo. Totiž sledujem to nejaký čas. Koniec kritiky. A tak preto dúfam, že aktualizácie budú už len bez chýb.
 

uhe83

Aktívny člen
Hm túto stredu nebude posledná aktualizácia tohto roku, totiž v priebehu mesiaca bývajú dve ohlásené aktualizacie a ďalšie dve neohlasene. Hoci tie neohlasene vyriešia 1 chybičku (aspoň to tak vyzerá).
No čo sa nedá nevšimnúť každá aktualizácia v poslednej dobe vždy zas trošku rozbije to čo bežalo normálne dlhodobo. Totiž sledujem to nejaký čas. Koniec kritiky. A tak preto dúfam, že aktualizácie budú už len bez chýb.
Tu ti len so súhlasom poviem,že každá aktualizácia prináša niečo...
Odstránenie závad z predošlej aktualizácie...plus nové veci ktoré odstráni tá nasledujúca
Ale beriem,že zavádzanie nových vecí má určitú Chybovosť..no po pravde človek si myslí,že na bete si to dostatočne odskúšaju...
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Tu ti len so súhlasom poviem,že každá aktualizácia prináša niečo...
Odstránenie závad z predošlej aktualizácie...plus nové veci ktoré odstráni tá nasledujúca
Ale beriem,že zavádzanie nových vecí má určitú Chybovosť..no po pravde človek si myslí,že na bete si to dostatočne odskúšaju...
Uhe83 pamätám časy, kedy to bolo lepšie. A aj tých aktualizácii bolo menej. Je v poslednom čase veru kopa nových prvkov, no najskôr by sa mali odstraňovať aktuálne aj odkladane chyby, no určite to nie je jednoduché. Až potom by sa mali dať nové prvky. Teda skúšať dlhšie na bete. Áno pravdepodobne by hra zas nepohla z miesta. A preto musia robiť kompromisy.
 

uhe83

Aktívny člen
Uhe83 pamätám časy, kedy to bolo lepšie. A aj tých aktualizácii bolo menej. Je v poslednom čase veru kopa nových prvkov, no najskôr by sa mali odstraňovať aktuálne aj odkladane chyby, no určite to nie je jednoduché. Až potom by sa mali dať nové prvky. Teda skúšať dlhšie na bete. Áno pravdepodobne by hra zas nepohla z miesta. A preto musia robiť kompromisy.
Ja si to tiež pamätám,že aktualizácie boli veľmi málo...a teraz stále...
A skôr by mali riešiť problémy a chyby čo sú..a až ptm zavádzať nové prvky..ktoré aj to pokazené len zhorší...a ďalšie aktualizácie oveľa dlhšie odskúšať na serveri, ktorý je na to určený...
Ale bohužiaľ je to tak,ako to je..
 
Hore