• Udalosť Divočina 2021

Čo by mohlo byť lepšie, ako zažiť dobrodružstvo v rezervácii divokých zvierat? Túlajte sa pláňami a lesmi, obdivujte krásu zvierat žijúcich v ich prirodzenom prostredí a získajte pekné odmeny v novej udalosti Divočina 2021!
    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia o nových verziách hry

Rhando

Aktívny člen
Aktualizácia 1.209 Akože vôbec ma neprekvapuje, na čo sa Innogames vôbec zmohlo, za mňa je to sklamanie. Zopár estetických, kvázi vylepšení... ak teda nerátam výšenie počtu priateľov, ktorých si môžem pridať.

Edit: Na betu prichádza Castle System

Naposledy upravené :

uhe83

Aktívny člen
Horšie a horšie...
Skúste aby keď už dávate nejakú aktualizáciu von..nech je odskúšana...
Teraz je krásne,že neviem ešte koľkým ukazuje na army budovách (mne u roug) ukazuje stále,že mám "zzz" a keď na to kliknem,tak vyhodí vnútornú chybu...a pritom mám všetkých "živých"

Prílohy

Naposledy upravené :

Vojvoda22

Nový člen
No nemyslím si,že tie uzamknuté položky bol dobrý nápad. Mám položky ktoré mám navyše a neviem čo teraz s nimi.

uhe83

Aktívny člen
No nemyslím si,že tie uzamknuté položky bol dobrý nápad. Mám položky ktoré mám navyše a neviem čo teraz s nimi.
Ak myslíš,tie položky v sklade kde je zámok...tak si ich stačí odomknúť
Ako vidíš ten zámok klikni aby si mal odfajknute a zamknuté položky odomknúť...a môžeš ďalej predávať Forge of Empires_2021-07-28-19-19-17.jpg

Rhando

Aktívny člen
Aktualizácia 1.210 vidím, že Inno nesklamalo a presne sa naplnili moje očakávania, teda že bohvieakých vylepšení sa veru nedočkáme. Toto má byť ten slávny a tak veľmi ospevovaný "komunitný sprint", ktorý si Innogames pre nás nachystalo ? Ako sorry, väčšinou mám pozitívnu spätnú väzbu, ale čo sa týka vylepšení hry, ťahá sa to veľmi zlým smerom - na metrové diery oni idú lepiť centimetrovú náplasť, vývojári dostávajú tony spätnej väzby a aj tak to skončí takto... Plus je hanba, že autor doplnku do prehliadača - FoEHelper ( softwér tretej strany ) je schopný vytvoriť kvalitnejšie vylepšenia ako samotné Innogames, napríklad sú dve veci, ktoré Inno len defacto okopírovalo z Helpera - tie slávne sumáre vo Výskumnom Strome a v Kultúrnych Osadách, boli súčasťou FoEHelpera dlhé mesiace pred tým, než ich Inno oficiálne pridalo do hry.