Diskusia Diskusia o nových verziách hry

Slovien Venet

Aktívny člen
Vylepšenia sú v poriadku. Je tu však malá chybička krásy vo forme zmenšenia ikon. Tí čo nosia okuliare sú vystavení väčšiemu namáhaniu očného tlaku. Aspoň toto môže zostať v pôvodnej veľkosti pripadne upraviť aby rozdiel nebol taký radikálny ako je aktuálny.
 

oshoo

Nový člen
Ahoj, zamýšľajú sa vývojári aj nad tým, že veľký vplyv na rebríček cechov má stále CVC,aj keď 90% hráčov hra na mobiloch?
Ďakujem za odpoveď.
paddy
 

Mao Ce-tung

Nový člen
ahojte .. budeme mat aj my novy svet ako v zahranici? oni uz mastia na novom svete ... chapem ze nas hracov je menej ako inde vo svete ale ci ste sa s toutu myslienkou pohravali...
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ahoj, zamýšľajú sa vývojári aj nad tým, že veľký vplyv na rebríček cechov má stále CVC,aj keď 90% hráčov hra na mobiloch?
Ďakujem za odpoveď.
paddy

Určite o tom vedia, nakoľko spätná väzba k tomu im už bola preposlaná, či sa to však rozhodnú v nejakej dohľadnej dobe upraviť sa nedá napísať.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
ahojte .. budeme mat aj my novy svet ako v zahranici? oni uz mastia na novom svete ... chapem ze nas hracov je menej ako inde vo svete ale ci ste sa s toutu myslienkou pohravali...

Spúšťanie svetov záleží výlučne od InnoGames, zatiaľ sa nový svet pre slovenské FoE nechystá. Náš tím to nemá žiaľ ako ovplyvniť inak, ako len preposlať im spätnú väzbu od vás hráčov. To znamená, že ak máte záujem o nový svet, musíte nám to dať vedieť.
 

Rhando

Aktívny člen
Treba teda spraviť anketu a nech hráči zahlasujú či chcú, alebo nechcú nový svet. Ja osobne si myslím, že na ten počet hráčov, aký na -sk serveroch máme, sú 4 svety aj vcelku postačujúce.
 

KOFE

Aktívny člen
Treba teda spraviť anketu a nech hráči zahlasujú či chcú, alebo nechcú nový svet. Ja osobne si myslím, že na ten počet hráčov, aký na -sk serveroch máme, sú 4 svety aj vcelku postačujúce.
Presne tak. Vela hracov dokonca uz ani nehra, takze svetov je az az. Keby neratam neaktivnych a diafarmy tak sa vsetci vojdeme na jeden.
 

Rhando

Aktívny člen
Normálne som ani nedúfal že sa toho dočkáme, musím skonštatovať, že milé prekvapenie od Innogames. Konečne bude v záznamoch CB svietiť, kto uzavrel provinciu.

Príspevok z beta fóra TU
 

Muche

Nový člen
Funguje ten ukazovateľ stavu Hradného systému v poriadku? Denné truhlice mám zobraté, po prihlásení tam výkričnik nie je. Prejdem do kultúrnej usadlosti, vrátim sa späť a výkričník sa zrazu objaví.
 

veolia

Člen
Funguje ten ukazovateľ stavu Hradného systému v poriadku? Denné truhlice mám zobraté, po prihlásení tam výkričnik nie je. Prejdem do kultúrnej usadlosti, vrátim sa späť a výkričník sa zrazu objaví.
Výkričník sa objaví pri každom navýšení bodov v hradnom systéme. Ak niečo urobíš v usadlosti napr.boj alebo vyjednanie tak sa pripočítajú nové body,preto máš ten výkričník zas na hradnom sstéme.
 

Muche

Nový člen
Výkričník sa objaví pri každom navýšení bodov v hradnom systéme. Ak niečo urobíš v usadlosti napr.boj alebo vyjednanie tak sa pripočítajú nové body,preto máš ten výkričník zas na hradnom sstéme.
Ibaže ja v usadlosti nerobím nič, doslova iba idem do usadlosti a o sekundu hneď naspäť. (Taktiež body za boje a vyjednávania dostupné na dnes sú už vybraté.)
Výkričník sa objaví len prvýkrát - t.j. prihlásenie (nie je tam), usadlosť, naspäť do mesta, (je tam), hradný systém (zmizne), usadlosť, naspäť, (ostane nezobrazený).
 

salty

Člen
Škoda, že sa spolu s aktualizáciami neaktualizovalo aj počasie u mňa. Na PC som doteraz nemal sneh :(
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Od kedy a kde? :D Nič som nikde nemenil a v minulosti som na PC sneh mal. Na mobile ho mám aj teraz, ale keď som na PC, nič. A hlavne, nikde nie je kolonka "počasie", len animácie.
Veď v animaciach je zapnúť efekt počasia. A sneh sa objavuje len počas zimného eventu. Ak si to mal zapnuté tak si to mal hlásiť medzi chyby.
 

salty

Člen
Veď v animaciach je zapnúť efekt počasia. A sneh sa objavuje len počas zimného eventu. Ak si to mal zapnuté tak si to mal hlásiť medzi chyby.
Tak ja mám asi nejakú starú verziu, pretože na PC mám len možnosť "aktivovať / deaktivovať animácie premesto, obyvateľov a mapy". Žiadne ďalšie možnosti. Nabudúce nahlásim, pretože animácie síce mám deaktivované, ale počas eventu som si zapol, že či to nepomôže.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Čo bude s veľkolepým mólom? Svieti tam rok 2021 a nie aktuálny. Vyrieši tento problém Forge Bowl 2022? Uniká mi jeho funkčnosť a navyše čo tými starými dátami.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Tak ja mám asi nejakú starú verziu, pretože na PC mám len možnosť "aktivovať / deaktivovať animácie premesto, obyvateľov a mapy". Žiadne ďalšie možnosti. Nabudúce nahlásim, pretože animácie síce mám deaktivované, ale počas eventu som si zapol, že či to nepomôže.

Možnosti nastavenia, ktoré spomenul GamerMiki30 sú v mobilnej aplikácii, v prehliadačovej verzii tieto nie sú. Sneženie sa objavovalo pri otváraní darčekov.

Čo bude s veľkolepým mólom? Svieti tam rok 2021 a nie aktuálny. Vyrieši tento problém Forge Bowl 2022? Uniká mi jeho funkčnosť a navyše čo tými starými dátami.

Centrum udalostí nebude pokračovať v roku 2022. Viac informácií tuto
 

salty

Člen
Možnosti nastavenia, ktoré spomenul GamerMiki30 sú v mobilnej aplikácii, v prehliadačovej verzii tieto nie sú. Sneženie sa objavovalo pri otváraní darčekov.

Hneď sa mi to nezdalo. Takže ak som nemal zapnuté animácie počas zimného eventu, sneh som neuvidel. Pecka. Mohlo sa aspoň mesto s nejakým updateom prerobiť na zasnežené. :/ V minulosti bolo celé zasnežené počas zimy. Viem, že tu riešim blbosť, ale bolo by to cool.
 

Muche

Nový člen
Vo verzii 1.223 v kultúrnej usadlosti Mughalská ríša pri výstavbe Aleje alebo Vodného kanála už neukazuje náhľad miest, kde bude reťazenie aktívne (miesta vstupov do veľvyslanectva, alebo zarovnané s inou Alejou/Vodným kanálom). Miesta ukazuje iba pri presune už postavenej budovy.
Pred aktualizáciou ukazovalo miesta aj pri stavbe. V poznámkach o zmenách v aktualizácii to spomenuté nie je, takže to vyzerá na chybu.
 
Hore