Diskusia Diskusia o nových verziách hry

DeletedUser6644

Hosť
Zdravim, po pondelkovej aktualizacii na mobile je pozadie pri lubovolnom otvorenom okne rozostrene. Nieje mozne kontrolovat pozadie napr. opakujucu sa ulohu pri nahadzovani BV do VB alebo pri nakupe BV za mince nieje vidiet pocet uz kupenych BV. Navrhujem pre toto "vylepsenie" v nastaveniach moznost vypnut, pripadne ho uplne odstranit. Vas nazor na tuto aktualizaciu?
 

DeletedUser5808

Hosť
Kedysi bolo dobrym zvykom, ze na uvodnej stranke hry sa zobrazovala info o pripravovanom update.
V poslednom case sa stava, ze hraca update prekvapi pocas hry.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Kedysi bolo dobrym zvykom, ze na uvodnej stranke hry sa zobrazovala info o pripravovanom update.
V poslednom case sa stava, ze hraca update prekvapi pocas hry.

Už by sa to viac nemalo stávať, pripravované updaty a novinky budú opäť včas ohlasované :)
 

DeletedUser6191

Hosť
Prečo tam je 30.februara 2020?
A prečo je napísané aprilova aktualizácia to mi hlava nebere asi to je len preklep dúfam
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
No skús sa pozrieť do kalendára, či nájdeš taký dátum :)

Jednalo sa len o prvoaprílový žart :)
 

DeletedUser5138

Hosť
po poslednej aktualizacii mobilnej aplikacie mi chodia notifikacie oneskorene prip. vobec
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
po poslednej aktualizacii mobilnej aplikacie mi chodia notifikacie oneskorene prip. vobec

Mohol by si to prosím trochu viac rozpísať? Myslíš tým aktualizáciu 1.149 alebo 1.150?
Nechodia ti všetky notifikácie alebo len niektoré? Ktoré prídu oneskorene (zhruba o koľko), ktoré vôbec?
Využívaš aplikáciu pre Android či iOS? Skúšal si aplikáciu preinštalovať?

Máte aj niekto iný takýto problém?
 

DeletedUser6893

Hosť
3. apríla sme vám predstavili rôzne zmeny, ktoré sa týkali Rekonštrukcie, ako ste spokojní s novinkami a zmenami?

Vylepšenie režimu rekonštrukcie
Paci sa mi ze mozem skoncit s prestavbou a neskor v nej pokracovat.
Co sa mi nepaci, ze vzdy ked prestavbu dokoncim a pouzijem tak vsetky zmeny nasledne vykonane v meste (postavenie novej budovy alebo presunutie ci vymenenie navzajom niektorych budov) porovnava s posledne pouzitym "planom mesta z rekonstrukcie" a teda ked kliknem na rekonstrukciu mam v inventari hodene nove budovy a premiestnene budovy v meste ako startovaciu poziciu do dalsej prestavby. Co je rozhodne neziaduce.
Nova prestavba by mala vychadzat z planu mesta aky prave realne v meste je. A to by mal byt startovaci bod.
+ co sa mi nepaci, ze funkcia rekonstrukcia mesta sa odomyka az po technologii cvc. Co nepovazujem za spravne.
 

DeletedUser5146

Hosť
1.154
Vikingovia:
Koho napadla takáto SUPER zmena poslednej úlohy? Načo je potreba získať tovary a mince, keď mám všetko vyskúmané a je mi to nanič? Len aby človek nestíhal a dokončoval za diamanty.. teraz nestihnem prvú časovú odmenu, 2hod do konca...

Aby som len nenadával, tak Yggdrasil dostal pekný buff..
 

DeletedUser4916

Hosť
Tiež mi sa nepači ta nova uloha, je to presne tak, nanič.Taško sa to stiha v čase ,musiš furt vyrabat mince burat stavat... Shvalujem čas na vystavbu 4h, a tak isto Yggdrasil .
 

atreyu

Člen
schvaľujem celý update vikingov, k tej poslednej úlohe som sa zatiaľ nedostala tak neviem posúdiť či to bude extra časovo náročné, ale treba urobiť niečo aj s s tou šancou na nájdenie 4x množstva, alebo znížiť počet tovarov potrebných na odomknutie...tá šanca mi za 5 celých usadlostí nepadla ani raz po 8 hodinovej výrobe...
 

Bremen

Člen
Pekne ste upravili tú poslednú úlohu vo Vikingoch, tým, že ste rozdelili tovar a mince, ale ktorý ggénius to urobil, tak, že som stratil pokrok v tejto úlohe (mal som už od rána peniaze a vlnu a čakal som na dokončenie ostatnej výroby... zapnem to pozbieram a progras z rán a je preč a mám len 30 surovín...)
Testoval to niekto, a ak áno bol gramotný?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ďakujem za vašu spätnú väzbu k vylepšeniam Vikingskej usadlosti.

treba urobiť niečo aj s s tou šancou na nájdenie 4x množstva, alebo znížiť počet tovarov potrebných na odomknutie...tá šanca mi za 5 celých usadlostí nepadla ani raz po 8 hodinovej výrobe...

Nebude sa s tým robiť nič, lebo chyba tam nie je. Treba si uvedomiť, že napr. pri šanci 7,5% na úspech, máš 92,5% šancu na neúspech. Je to teda len o šťastí, náhode.. Každú kultúrnu usadlosť je možné dokončiť aj bez toho štvornásobného bonusu.

zapnem to pozbieram a progras z rán a je preč a mám len 30 surovín...)

Aby vás to viac nemýlilo, spravili sme menšiu zmenu v poslednej úlohe Vikingov, kedy sme rozdelili požiadavky v úlohe na dve - zvlášť pre tovary a zvlášť pre medené mince. Vezmite prosím na vedomie, že ak máte v danej úlohe nejaký pokrok, tak to bude nesprávne rozdelené. V takom prípade nás prosím kontaktujte na hernej podpore a opravíme vám to.

Ako som písal v oznámení o novej aktualizácii, ak máš tento problém, môžeš nám napísať na hernú podporu: https://support.innogames.com/connect/foe/sk
 

DeletedUser6191

Hosť
Pekne ste upravili tú poslednú úlohu vo Vikingoch, tým, že ste rozdelili tovar a mince, ale ktorý ggénius to urobil, tak, že som stratil pokrok v tejto úlohe (mal som už od rána peniaze a vlnu a čakal som na dokončenie ostatnej výroby... zapnem to pozbieram a progras z rán a je preč a mám len 30 surovín...)
Testoval to niekto, a ak áno bol gramotný?
Inými slovami je to urobene pre to aby viac zarábali na nás aby si ty/my kupovali diamanty nič viac ani menej v tom nehľadaj. A gramotny asi nebol bohužiaľ
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Inými slovami je to urobene pre to aby viac zarábali

Ak nechceš, aby na tebe niekto zarábal, tak si jednoducho nič nekúp a je vybavené.
Celú hru je možné hrať zdarma, bez minutia čo i len jedného centu, taktiež to platí aj pre Vikingov, dajú sa dokončiť aj zadarmo, bez akéhokoľvek kupovania diamantov.

Ak niekto stratil pokrok v úlohe, kvôli tej zmene rozdelenia požiadaviek v úlohe, stačilo sa ozvať na hernú podporu, ako je písané v oznámení o aktualizácii novej verzie. Neozval sa ale nikto.
 

DeletedUser6191

Hosť
Ak nechceš, aby na tebe niekto zarábal, tak si jednoducho nič nekúp a je vybavené.
Celú hru je možné hrať zdarma, bez minutia čo i len jedného centu, taktiež to platí aj pre Vikingov, dajú sa dokončiť aj zadarmo, bez akéhokoľvek kupovania diamantov.
Ale ano môžem len stým že nezískam nič bez toho aby som niečo do toho dal. Takže to je blbosť je to spravené tak aby hráči do toho pumpobali peniaze. Lebo naši vývojári to tak proste chcú kód neoklames iba ľudí
 
Hore