Diskusia o všetkom možnom-nemožnom

  • Zakladateľ témy DeletedUser5364
  • Vytvorené

DeletedUser5364

Hosť
ľudkovia...pome... kecajme o všetkom čo sa týka hry (v súľade s pravydlami)


ak sa Vám diskusia páči stačí klik na "páči sa" Ď
 

DeletedUser1834

Hosť
co je dolezitejsie ? CVC ci Expedicie ? Z coho mame najviacej bodov a posunu cechu ?
Zla otazka kamaratek :eek:

A ako znie ta spravna?
Z coho ma hrac FoE najvacsi prospech ?
Samozrejme expedicie (odpovie kazde mimino bez cumla.
Uz z dovodu nenavstivenia lesika ked od farieb na fore oci tahaju .)
Je pekne ked na zadkoch otlaky zo sedeni za PC budu mat cechovy bratia a sestry by o hexy neprisli a cas na odmeny z expedicii tym padom presvihli ...
Ale ked su plne zasobarne budov, ci FP je nicota v reliktoch ukryte,
neostava nic insie jako suroviny vyrabat na obliehacky, produkovat nepripojenych vojacikov (lv Alcatraz)do obrany i utoku a lamat utocnikom (obliehatelom) kosti :p

Sice kazda cesta vede do Rima ale priznajme si to, ze najsladsia odmena je na konci cesty co konci v Ciudad Perdida

PS (jozef288):
aktualny pocet navstevnikov fora = 16.ks


Varovanie: Príspevok upravený (Je zakázané používať kdekoľvek na fóre alebo v konverzácii vulgarizmy, urážky alebo provokácie proti inému užívateľovi.) 19.3.2017, Jooguda
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
Ono to má všetko svoje +/- ,
expedícia dáva samotnému hráčovi 1.) body do rebríka z bojov,,2.) Relikvie 3.) silu do cechového bonusu ale tá sa odvíja od aktivity všetkých členov,sila plní cechový bonus a ten dáva body (ikeď biedne) do cechového rebríka ale zasa dvíha cechový bonus.
CvC dáva tak tiež hráčovi body do rebríka ale to je všetko pre hráča (možno dobrí pocit z úspechu) ale zasa dáva primárnu silu do rebríka cechov s ktorej vyplýva ich umiestnenie v rebríku a ten počet sili dáva denne silu do cechového bonusu.
Najlepšie je sa venovať všetkému aspoň v rámci možností;););)
Hádam vysvetlené a pochopené :)
 

DeletedUser4391

Hosť
Expedicie su super a čo som počul tak je pravda že z CVC je viac bodov pre cech ale skoro nikto to nehrá ak by to bolo zmenene na arenu aj proti hračom ako tu bol napad tak by sa to tam nazbieralo ihneď po stovkach hráčov teraz je to take oťukavanie aspoň podľa mňa, ak niekomu nezaleži na rebričku tak tam nemusite chodiť :p
 

DeletedUser5851

Hosť
sevas, da sa nejako zisťiť, ktorych friends som si pridal ja a kto mna?
 

DeletedUser5683

Hosť
Nie celkom rozumiem otázke. Predsa tých, ktorých máš medzi priateľmi ty, si si zákonite pridal ty sám. A kto si pridal teba za priateľa, teba vidíte u seba.
 

DeletedUser5785

Hosť
myslim, ze tieto cisla sa vztahuju na celkovy pocet priatelov, t.j. ak mas 80 priatelov uz nemozes pozyvat dalsich a to bez ohladu na to, kolkych z nich si si pozval sam, a kolki z nich ti priatelstvo ponukli.
Ak mas 100 priatelov a chces si pozvat dalsieho sam, musis najprv zrusit jestvujuce priatelstva a dostat sa pod cislo 80

O limite 140 som nevedela. Ale ked je to tak, tak si tiez myslim, ze by mohlo byt jedno, ci si 140 ludi pozvem sama alebo mi pozvanku poslu oni
 

DeletedUser5851

Hosť
ja si myslim ze kolega to chce vediet kvoli tomu, 80 pozvanych+60 prijatych, limitu...asi chce vyhodit tych, ktorych pozval a nahradit novymi....takto sa to myslim neda zistit
btw uz by konecne niekoho mohlo napadnut zrusit limit 80+60 a nechat limit len 140, ak sa teda nebude navysovat, takto ma vecsina hracov zabetonovanych priatelov na limite kvoli krcme a v pripade vymeny tovarov alebo bodov, nikto nemoze nikoho ani prijat ani pozvat....takze to pisem uz aj ako navrh
Presne tak krstný
 

DeletedUser5851

Hosť
myslim, ze tieto cisla sa vztahuju na celkovy pocet priatelov, t.j. ak mas 80 priatelov uz nemozes pozyvat dalsich a to bez ohladu na to, kolkych z nich si si pozval sam, a kolki z nich ti priatelstvo ponukli.
Ak mas 100 priatelov a chces si pozvat dalsieho sam, musis najprv zrusit jestvujuce priatelstva a dostat sa pod cislo 80

O limite 140 som nevedela. Ale ked je to tak, tak si tiez myslim, ze by mohlo byt jedno, ci si 140 ludi pozvem sama alebo mi pozvanku poslu oni
No vsak práve preto, ze neviem koho som si pridal ja a kto mna, tým pádom vymazem piatich friends a dufam, že som tipol správne kvoli jednemu novému,ktorého ja pozvem..
 

DeletedUser5785

Hosť
praveze je uplne jedno, akeho priatela vymazes (ci si mu ziadost odoslal ty, alebo on tebe). Ak ti pocet priatelov neklesne pod 80, tak nove ziadosti nebudes moct odoslat
 

DeletedUser5683

Hosť
Priatelia, všetkým vám želám príjemné prežitie sviatku 1. mája !
 

uhe83

Aktívny člen
sakra tu to asi vazne umrelo :D

sa vidim vsade.. len nevem ci prelud, alebo to tu len roztacam :p
Screenshot_1.jpg
 
Hore