Diskusia: Prílohy obchodných ponúk

DeletedUser5785

Hosť
Konečne!!! Tieto prílohy som potrebovala ako soľ :) Dúfam len, že sa teraz vlákno pre obchodovanie nezmení na neprehľadnú kópiu trhoviska :confused:
 

uhe83

Aktívny člen
Konečneeeeeee
chvalim :) a veru som aj ja zvedavy, ked niekto bude mat na trhu 2 tri strany, tak keby nahodi neviem kolko ponuk, bude to bludisko...
 

DeletedUser6400

Hosť
Ja osobne si myslím že to nie je vôbec žiadne vylepšenie alebo spestrenie hry.Je to len duplikovanie trhu. Radšej by som uvítal keby sa obchodovanie rozšírilo o možnosť výmeny tovaru za peniaze,nástroje a opačne.Taktiež by sa mohli predávať prebytočné veci čo nám viaznu v inventároch.Toto by som nazval nejakým vylepšením a spestrením hry.Ale takéto obchodovanie je o ničom a nie je to žiadnym prínosom pre hráčov.
 

DeletedUser5785

Hosť
Zefektívnenie spôsobu, ako sa zbaviť nepotrebných vecí z inventára, by myslím privítal každý. (a nemám na mysli už existujúcu možnosť hodiť do koša :p ).

Podľa mňa, prílohy vo všeobecnosti zmenšujú počet kliknutí a čas načítavania okien, potrebných na dosiahnutie cieľa - rýchle prispenie BV alebo súrna výpomoc s tovarom spoluhráčovi v cechu. V tomto vidím veľký prínos.

Keďže hrám na app, už si viac nemusím pamätať 5 kombinácii tovarov, ktoré jeden hráč potrebuje vymeniť ani sa nemusím preklikávať medzi trhom a správami, keď to zabudnem :D:D. (na appke sa totižto nezobrazuje, ktorá ponuka komu patrí)
 

uhe83

Aktívny člen
len maly zadrhel,
ak ponuka uz nie je, cize je zobrana a ukazalo mi ju stale v sprave, tak ked som na to klikol, vypisalo, ze ponuka uz nie jevalidna, ci jakasi, jednoducho, ze je zobrana, tak mi aj BV odratalo..kedze akurat som menil tovar so susedom... takze o par BV lahsi...mne o tei BV az tak nejde, ale o maly nedostatok, ktory mi akurat nesmakuje
 

DeletedUser5785

Hosť
odratalo ti body bez toho, aby sa ti zmenil pocet tovarov?
 

uhe83

Aktívny člen
v sprave mi prisli dve ponuky, tie som vzal...ale neviem co sa stalo, no ukazalo dalsie, tak som si myslel, ze vytvoril dalsie..klikol znovu a vypisalo upozornenie, ze uz su neni, ale BV zmizli :D
tie bodiky neriesim, len nech sa to nestava castejsie :)
 
Hore