• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Predajca starožitností

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
Namojveru, pripadas mi jako kostlivec ukryty v skrini snaziaci sa cez klucovu dierku vyliezt na bozie svetlo.
Sak uz si konecne nalistuj co ti ponukane jest:



Kazdy ma moznost sa presvedcit ze v rozpise neni su nijako rozlisene predmety podla doby !
Takze cena domceka zo zeleznej doby i progresu je R O V N A K A ak nejde o bonusovku, tj. za diamnty kupitelnu ci vyhranu

Netusim kam s oci dal ale ak ma dakto vela licitacnych minci v moci svojej neni su to ziadne machinaciew s dobou radnicnou. Jednoducho ma velmi vela drahych "nepotrebnych" zbytocnosti ziskanych v expediciach nespocetnych alebo i dajakym podfuckom .)
Ak samozrejme nedrazi veci za 80.000 ale mierne nad hodnotu ponukaneho tovaru moze tutot vyhru predat predajcovi s malinkym nie zanedbatelnym bonusom +drahokami. POtom si jako tvoje blahorodie lezerne nakupuje z "regalu".

Tymto ukoncujem horucku nedelnajsej noci so zelanim vela vitazstiev v aukcii bez toho bys kto skrachoval jedinou skupenou polozkou .)

PS:
zmena casiu dlzky aukcie zo 4h na 2h, jakoze aj ked neni uvedene vo vycte zmien poslednej aktualizacie, samopzrejme POTESI


Ja už dávno všímal tvoj dar slova a rozpísanie sa do pomaly inej sféry..
Ale beriem na vedomie,že veličenstvo sám pán kráľ má vždy pravdu a blahorodie sa ide opáliť a najesť

Nebudem sa tu rozčuľovať nad tebou..
Zbytočne plytvanie času.
How bledej tvári
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Tak o pripravovanej vylepšenej svätyni znalostí viem dlhšie. No teším sa na to aj na Výstavu umenia a mnoho ďalšieho:)
 

Danober

Aktívny člen
Pridanie veci je super. Hlavne ta svatina so zasluzi druhu uroven. Uz som ich zacal predavat :rolleyes: Takze setrim.
 

uhe83

Aktívny člen
Jj,info o 2lvl už poznám dlhšie...ale zbavil som sa ich... Sú lepšie budovy než táto...ale určite poteší..
Skôr som sklamaný,že na jarný event nedávajú 3 lvl čerešní..ale ďalšiu budovu ( most 4x6 ) kam to máme stavať
 

Babo IV

Nový člen
Sachovnicove namestie vyslo v Marci 2017 (Enstienov historicky quest) a Botanicka Rotunda myslim oktober 2018 v Gingischan historickom queste. Preco nedostaneme aj tieto velmi popularne eventovky u Delarea v obchode a su stale dostupne len cez Aukciu? Prave tieto je proti hracom, co hraju uz roky, velmi tazke ziskat.
Kolotoc je tiez velmi prijemna budova, ale kto uz nepotrebuje obranu (co si budeme rozpravat, najma vo vyssej ere mozes mat obranu aku chces, 5-6 lepsich susedov so silnym utokom aj tak vzdy prejdu ako noz cez maslo), tak Sachovnicove namestie aj Rotunda su lepsie budovy. Vo vyssich erach asi aj Mramorova kralovska brana je velmi prijemna a tiez chyba v obchode
 

Muche

Nový člen
Po prihlásení mi ukázalo "plagát" s novinkami, po kliknutí ho zavrelo. Po prihlásení na inom svete a kliknutí naň vypísalo, že odmenu už mám vyzdvihnutú na inom svete. Mala som niečo dostať? Nič nové som si v inventári nevšimla.
 

faramir

Člen
chcem sa spýtať. existuje nejaký strop aký môžem mať u starožitníka? mám ich 280 a dnes som si vyberal po 24h vymenené tovary ale drahokamy mi nepripísalo.
a mám pocit že ešte raz sa mi to stalo asi pár dni dozadu.
dá sa to zistiť či je to chyba, alebo je to strop koľko môžem mať drahokamov?
ako nerád by som vymieňal a zistil že zbytočne.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Získal, boli pripísané v poriadku. Podľa mojich vedomostí tam nie je limit.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore