• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: PvP Aréna

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Milí hráči, tuto nám môžete zanechať vašu spätnú väzbu pre nadchádzajúcu novú PvP Arénu :)
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Hm keď tá PvP aréna nahradí veže z mapy v provinciách, tak čo sa stane s tými vežami, ktoré sú v provinciách? Preformulujú sa tie provincie na také, z ktorých by bola odmena?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
To je dobrá otázka. Nemám k tomu zatiaľ info, ale predpokladám, že sa tie provincie s vežami upravia.
 

Anfalas

Nový člen
Tam kde boli veže v provinciách teraz budú klasické "truhly" ako bývajú, čiže zásoby a mince ako sa spomína vo video od FoEhints.
Čo je ale zaujímavé, že ma môže napadnúť ,tak ako ja jeho, hráč z vyššej doby, čiže stále platí to, že treba len zvyšovať útok armády a obrana mi je na nič :D
Pretože môžem mať aj obranu 900% ale ak ma sekne človek z Marsu a ja som v "zajtra" tak nemám šancu.
 

Babo IV

Nový člen
Zda sa, ze sa opat game designers v Inno Games velmi nezamysleli a na Beta forum uz dostavaju pekne nalozene od ludi.
1. Opat bolo nutne nieco programovat rychlo? Super ze vyvojari mali hotove "creva" z futbalu 2020 (ktory vacsina ludi teda tiez neznasal) a vies si vybrat 3 protivinikov, silny stredny a tazky, ale su pomiesane vsetky ery v danom svete??? :) Coze? :) Stare PvP snad islo po erach a malo to dost zmysel :) Keby aspon bolo nejake zoskupenie po 3 erach povedzme, ze Buducnost - Oceania, Virtual - Asteroidy, Postmoderna - Zajtra... ale ani to by nebolo nic moc.
2. Je pekne, ze si clovek moze postavit obranu vyhradne pre PvP arenu, ale v logu nikdy neuvidi kto proti nemu utocil a nema sa na zaklade coho rozhodnut, ci ma obranu dobru,ci ju treba zostavit inak
3. Ceny zaujimave mozu ziskat tak hraci z Asteroridov maximalne marsu a a aj pre nich su myslim teda nic moc :) Mozu mu padnut mince alebo zasoby z truhlice? To vazne? :) Co s nimi budu robit?:)
 

Anfalas

Nový člen
Zda sa, ze sa opat game designers v Inno Games velmi nezamysleli a na Beta forum uz dostavaju pekne nalozene od ludi.
1. Opat bolo nutne nieco programovat rychlo? Super ze vyvojari mali hotove "creva" z futbalu 2020 (ktory vacsina ludi teda tiez neznasal) a vies si vybrat 3 protivinikov, silny stredny a tazky, ale su pomiesane vsetky ery v danom svete??? :) Coze? :) Stare PvP snad islo po erach a malo to dost zmysel :) Keby aspon bolo nejake zoskupenie po 3 erach povedzme, ze Buducnost - Oceania, Virtual - Asteroidy, Postmoderna - Zajtra... ale ani to by nebolo nic moc.
2. Je pekne, ze si clovek moze postavit obranu vyhradne pre PvP arenu, ale v logu nikdy neuvidi kto proti nemu utocil a nema sa na zaklade coho rozhodnut, ci ma obranu dobru,ci ju treba zostavit inak
3. Ceny zaujimave mozu ziskat tak hraci z Asteroridov maximalne marsu a a aj pre nich su myslim teda nic moc :) Mozu mu padnut mince alebo zasoby z truhlice? To vazne? :) Co s nimi budu robit?:)
Jednak sa zavďačiť celej komunite sa nedá, ale keď pozerám viaceré mestá, tak by som povedal že ľudia celkom stavali aj navyše za diamanty tie dráhy, takže v tom videli celkom potenciál. A určite to bolo lepšie ako predtým keď bol len tréning. Staré PVP Si len bojoval, raboval a zrazu ti vyskočilo okienko že na ktorom mieste si sa umiestnil :D a dostal si takisto smiešny počet medailí. Je pravda že by to mohlo byť podelené, to súhlasím :) Ale to že tam sú mince zásoby ma ani neprekvapí keď doteraz boli len medaile :D
 

pepo78

Nový člen
Ahojte, hrám na bete. Som tam v súčasnej ére a dostávam väčšinou súperov z vyšších ér. Takže bojujem len o 50 bodov. Nevidíš akú armádu má súper, to je OK, ale nedá sa bojovať ručne, takže o svoju armádu isto prídeš, lebo nemôžeš ustúpiť ak vidíš, že na to proste nemáš.
Celé je to postavené iba na to, aby všetci čo sa chcú presadiť v tejto novej PvP, postúpili do najvyššej éry.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore