Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

Steevee

Nový člen
Egypt je super aj ked to dlho trva.
Da sa to naucit a zvladnut.
Na boje mam len lukostrelcov a chopesanov a vzdy zvladnem prve dve obtiaznosti. Do tretej sa nepustam a tie odmeny stacia na vyrobu.
 

pete11

Člen
Len moj dojem z Egypta. Pekne zvaldnuta grafika. Aj pointa super. Ale hrat to mesiac je dost. Japonsko super !!! Kamarat ma nahovaral a tesil som sa naň kazdy den. Vikingovia asik prve , tiez fajne, dobre vymyslené na intro. Egypt, zdĺhavé velmi.
 

mimon

Nový člen
Egypt dokončený . Odmeny – žiadne vau , ale neurazia , vyslanci sa hodia , kúpele potešia ak nemáte alcatraz ,obelisk fajn pre útočníkov

Prvé 2 alebo 3 usadlosti som sa taktiku len učil a dorobil ich až po limite , potom to už išlo , hlavne keď sa pošťastilo na 4násobky (všetky usadlosti bez diamantov).Teraz robím 11 a mám taký dojem ako by sa znížil limit dní na získanie max fragmentov obelisku (13-16-19 dní) opravte ma ak sa mýlim

-výsledný dojem = zbytočne zdĺhavé ,umelo naťahované (výstavba budov ,výcvik jednotiek+ich financovanie ,posledné úlohy)ak vynecháte 1 deň alebo si neustrážite cyklus zberu výroby ten deficit už ťažko doženiete , samozrejme pri použití diamantov je to o inom
 
Hore