• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Staroveký Egypt

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
EgyptUnitsBanner1.1.png


Priestor pre vaše komentáre, otázky či spätnú väzbu, ohľadom Kultúrnej usadlosti - Staroveký Egypt.

Prehľad budov, odmien za dokončenie usadlosti alebo vyslancov si môžete pozrieť v hernej nápovede:
Kultúrna usadlosť: Staroveký Egypt

Akákoľvek spätná väzba je vždy vítaná!
 

Babo IV

Nový člen
Na anglickom fore si robia srandu, ze su Egyptski bohovia v karantene :)

Appka ale v telefonoch byva skoro vzdy dostupna az tak 2/3 dni po nasadeni Webovej verzie. Tak mozno cakame prave na to a potom povolia :)
 

DeletedUser7087

Hosť
Mne to stale neponuklo. Ani aktualizacia sa mi neponuka
 

faramir

Člen
ma opravte ak sa mýlim. ale tá egyptská usadlosť je namiesto vikingskej a japonskej.
čiže kto hraje vikingov a japoncov, musíte to dohrať a ponúkne vám egypťanov.

mňa by pri tejto usadlosti zaujímali presné odmeny.
aj by ma zaujímala tá hláška, že ak opustím usadlosť, že sa mi zresetuje.
to akože mám byť tam 24h denne prihlásený?
alebo tá usadlosť sa dá splniť povedzme za 3 hodiny celá a dostanem sa k prvej odmene a idem od znova?
 
Naposledy upravené :

DeletedUser7087

Hosť
Aha, diky za pomoc. Ja hram vikingov a tak skoro neskoncim...
 

DeletedUser6741

Hosť
Zdravím,
už hrám staroveký egypt a vyzerá to super. Myslím, že to bude náročnejšie ako tie predchodzie 2 udalosti. Zatiaľ jediná vec čo sa mi nelúby je, že stavba ciest je drahá. Neviem prečo musí stáť cesta 200 kameňa. Je to podľa mňa dosť prehnaná suma. Kľudne to mohlo byť za 20 a nie za 200. Mohli bo to vývojári zmeniť. Ďakujem.
 

Danober

Aktívny člen
Egypt sa mi tiez celkom paci. Je tazsi ako predchadzajuce. Pripomienku by som mal k vojnovej koristi. Preco sa na vyrobu tovaru pouziva prave tato polozka? To znamena ze ked nebojujem nemozem robit tovar. Bez tovaru nemam otvorene dalsie budovy. Mohlo to byt ako u japoncov ze za tuto aktivitu by bol tovar. A nie len polozka na vyrobu tovaru.
 

jmalachi

Aktívny člen
...-200 za obyčajný chodník?..srandujete...
...-v každom políčku prekážka?...srandujete...
...-jedna jednotka vojenská- 200?...chatrč +29?
...-krompáč..dobrý nápad ale len za diamanty?to neguje dobrý nápad..!.:(
...-boj dobré spestrenie..ale pri cene jednotiek a príjem meny z chatrčí..sa to neguje.:(..hlavne ked len za to sa dajú zohnať suroviny...velké -
...- všetko je to nastavené na nutnosti použiť diamanty -najmä ak to niekto chce stihnúť za 24 dní..:D..alebo strávenia pri tom 24hod denne..:D.. to je obrovské - u mna...
...-po dokončení..dávam tomu niekolko mesiacov..ak tu vydržím pri tom..už viac nezvolím egypt..podobne ako japonsko..výsledok nieje hodný toho času!!
...asi tak...a začiatok...
 

Babo IV

Nový člen
...-po dokončení..dávam tomu niekolko mesiacov..ak tu vydržím pri tom..už viac nezvolím egypt..podobne ako japonsko..výsledok nieje hodný toho času!!
Japoncov sa da dohrat za 8 dni zo zavretymi ocami a na zaciatku, ked este nemas vysoke percento pravdepodobnosti, ze padne bonus. Vysledok urcite stoji za to, neexistuje v hre zatial lepsia 3x4 bodva na BV ako Sintoisticky Chram. A nadcasove DoJo napodobne, 3x3 budova 4BV a vojenska jednotka? No som rad, ze budem mat aspon tri.

Egypt je uz horsi, Lahko to odradi cloveka na zciatku, dlhsie sa to rozbieha. A celkovo to bude na dlho. Boj trochu nudny, ako v dobe zeleznej ked zacinas hru, nemas posilnenia, nemas Rogues.... Nic moc. Ale je dost hracov co dava aj tazku bitku, takze da sa
Celkovo tiez nie som z Egypta nadseny, niektore veci tam prehnali tvorcovia
 

terminal

Nový člen
Egypt len na vyťahovanie diamantov, dlho, nuda teraz keď príde event neviem čo skorej mám hrať, Egypt? event? CVC? cechové boje? expedície?? je v tom chaos
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Otázka na skúsených hráčov. Ako zvládať boj v egypte s minimálnou stratou? Dá sa zvládať aj viac ako boj denne? Poraďte finty.
 

Danober

Aktívny člen
Som sice na zaciatku egypta ale da sa zvladnut viac bitiek. Treba si pozriet aka armada je proti a podla toho zvolit jednotky. Kedze jednotky su silovo a obranne skoro vyrovnane treba sa zamerat na bonusy jednotiek. Ak nemas na to aby si ich porazil odporucam zahodit moznost a pockat na druhy den. Niekedy su jednotky supera slabsie a niekedy silnejsie. Podarilo sa mi porazit aj vsetky tri urovne. Medzi nimi sa mi liecili a vyrabali vojaci.
Stale mam ale nepriaznivy nazor na tuto udalost. Keby korist ktoru ziskam bola na obchodovanie s tovarom tak ako bolo pisane a nie na jeho vyrobu tak by to bolo mozno jednoduchsie ale nebola by tam tvrda podmienka na bojovanie. Bez bojov nie je korist a bez toho nemas ziadny tovar :(
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Tak to budem musieť zrušiť komplet výrobu a mať armádu len, vojsko len to prvé mať...netuším ako sa volá tá jednotka...
 

jmalachi

Aktívny člen
Japoncov sa da dohrat za 8 dni zo zavretymi ocami a na zaciatku, ked este nemas vysoke percento pravdepodobnosti, ze padne bonus. Vysledok urcite stoji za to, neexistuje v hre zatial lepsia 3x4 bodva na BV ako Sintoisticky Chram. A nadcasove DoJo napodobne, 3x3 budova 4BV a vojenska jednotka? No som rad, ze budem mat aspon tri.

Egypt je uz horsi, Lahko to odradi cloveka na zciatku, dlhsie sa to rozbieha. A celkovo to bude na dlho. Boj trochu nudny, ako v dobe zeleznej ked zacinas hru, nemas posilnenia, nemas Rogues.... Nic moc. Ale je dost hracov co dava aj tazku bitku, takze da sa
Celkovo tiez nie som z Egypta nadseny, niektore veci tam prehnali tvorcovia
..podla priorít..mne sú japonské budovy na nič..a nebudem to kvôli nim hrať 20hod denne..:)..bodov mám plnú .iť a jednotky z alcatrazu..tiež plnú .iť.:D..možno ešte strom vikingov..ale niesom istý či sa mi bude chcieť to ešte hrať stále dookola kým nazbieram všetky vylepšenia..už to 3tie mi trvalo dlho!
 
Hore