• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia: Technologický strom - nová grafika

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

newlogo1.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu k zmenám grafiky Technologického stromu.

Ako sa vám páčia alebo nepáčia tieto zmeny?
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Asi patrím medzi tých náhodných. Strom výskumu je pekný. Na začiatok len preložiť slovo Highlights.
 

DeletedUser2012

Hosť
nooo... je to chvály hodné, no zdá sa mi to dosť veľké a neprehľadné. Keby sa náhľad dal zmenšiť, trochu ma to desí :)
 

DeletedUser5775

Hosť
Chvíľu mi trvalo kým som si zvykol , ale celkom dobré ..
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Highlights je preložené ako To najlepšie, vy to tam vidíte, že nie je?
 

GamerMiki30

Aktívny člen
A ešte veta You have to research first
 

Prílohy

  • Screenshot_2020-02-07-17-28-09_1.png
    Screenshot_2020-02-07-17-28-09_1.png
    782,6 KB · Zobrazenia: 14

Danober

Aktívny člen
Technologicky strom vyzera dobre. Je viac prehladny.
Jeden navrh by som mal. Co tak do zoznamu toho co sa nachadza vo vyskumoch zobrazit aj naklady na celu eru.
Bol by tam zoznam bodov, tovaru, minci a zasob. Kolko stoji cela era nakladov a kolko mi este chyba pouzit.
Vopred by sme vedeli na co sa pripravit a hlavne zhanat tovar z predchadzajucich dob.
 

uhe83

Aktívny člen
Technologicky strom vyzera dobre. Je viac prehladny.
Jeden navrh by som mal. Co tak do zoznamu toho co sa nachadza vo vyskumoch zobrazit aj naklady na celu eru.
Bol by tam zoznam bodov, tovaru, minci a zasob. Kolko stoji cela era nakladov a kolko mi este chyba pouzit.
Vopred by sme vedeli na co sa pripravit a hlavne zhanat tovar z predchadzajucich dob.
Toto som našiel na nemeckom servery ako je tento...ale tu to žiaľ stále chýba...je tam pre každú éru urobený výpis čo koľko aká éra "stojí" čiže za mňa súhlas... Bolo by to super,keby je to tu alebo priamo vo výskume.. napríklad ako otáznik..alebo možnosť..či aspoň odkaz
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore