Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2021

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Wildlife Forge Banner.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Divočina 2021

Pre viac informácií o hernej udalosti si môžete prečítať našu hernú nápovedu
 

paga

Nový člen
Expected Coins and Tickets to receive during the Wildlife Event
Source Wildlife Coin.png Coins Wildlife Ticket.png Tickets
Beginning of the Event2004
Daily Connections22 x 40880
Completing Main Quests17 x 2034017 x 117
Completing Daily Quests19 x 2547511 x 111
Milestone Bonus1 x 200200
Total2,095 Coins32 Tickets

tak by som bol zvedavi ze preco mi dostavame iba za plnenie uloh 10 minci
Prvych 17 uloh mame dostat 20 , nie ?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Pravdepodobne uvedená stránka čerpala informácie z beta serveru a vývojári sa rozhodli počet mincí pre normálne servery upraviť.

Aktuálne je to nastavené tak, že prvých 34 úloh dá 10 mincí a denné úlohy (35-55) dajú 20 mincí a úlohy za denné prihlásenie 40 mincí. Ešte sa na to opýtam.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Úloha č. 8 stavba výrobných budov - staviam a neberie to. Kde je problém?

Je to chyba v texte, správne to majú byť kultúrne budovy, ospravedlňujeme sa. Už to bolo opravené, čaká sa na aktualizáciu prekladu.
 

TikoP

Člen
Strategická hra akou je táto, by mala mať možnosť zakupovania diamantov aj iným spôsobom , ako iba len nákupom za peniaze (Eura), napr. za určite množstva medaiíi alebo tovarov. V ukážke hry DIVOČINA u Hernej plochy k praskaniu blokov je ukázané aké to je ľahké prepadávanie sa labiek a pokladníc na dno hernej plochy, ale v skutočnosti je tam spústa blokov, ktoré to brzdia a ich odstránenie si vyžaduje (ak neberiem nákup diamantov za Eura) nahromadenie väčšieho množstva lístkov a divokých minci, čo si vyžaduje dlhší čas. Je to môj súkromný názor na túto hru.
 

paga

Nový člen
cela hra je tak trochu nudna oproti ostatnym eventom, mne sa vobec nepaci, a je plna chyb, cital som ze aj v 34.úlohe je chyba - namiesto 4 hodinovej výroby treba 8 hodinovú, skontroilovali by ste to, je to dost zavazna chyba, ktora by poriadne pribrzdila hru
 

Rhando

Aktívny člen
Strategická hra akou je táto, by mala mať možnosť zakupovania diamantov aj iným spôsobom , ako iba len nákupom za peniaze (Eura), napr. za určite množstva medaiíi alebo tovarov.

TikoP neviem ako ty, ale ja som schopný si nafarmiť kopec diamantov aj bez platenia eurami :) Je to len o tom, vedieť využívať možnosti, ktoré hra ponúka. Samozrejme, farmenie si vyžaduje svoj čas a kopec trpezlivosti.

Inak súhlasím s názorom ostatných, že eventová minihra je vcelku otravná, no hlavná cena jednoznačne stojí za to.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
aj v 34.úlohe je chyba - namiesto 4 hodinovej výroby treba 8 hodinovú, skontroilovali by ste to, je to dost zavazna chyba, ktora by poriadne pribrzdila hru
Môžeš sem prosím ťa skopírovať celý text tej úlohy?
 

paga

Nový člen
este nie som tam iba pisali na chate, tak preto som chcel skontrolovat, skusim sa spytat kto uz urobil
 

jmalachi

Aktívny člen
...máte to dobre premyslené...ergo premyslené to máte dobre..ako ostatne všetko...bez posilnení je sakra ťažké dostať nejakú labku dole...
 

TikoP

Člen
PS: Ak chce hráč získať cenu Horskú rezerváciu tak si musí zaplatiť, a ak nie má smolu. Je smutné , že tvorcovia hry sa čím ďalej tým viac sa uchyľujú k hazardným praktikám Casín. Aké je to potešenie z hry u toho, kto si tieto eventy splní vďaka vložením peniazom a získa hlavnú cenu, niekedy si ju zakúpi aj viac krát. Ak by hral bez vloženia peňazí, nemôže to dosiahnuť. Píšem to preto , pretože FoE hrávam niekoľko rokov a dalo sa poctivou hrou dopracovať k úspechu.
 

Rhando

Aktívny člen
A ja to mám práveže opačne. Horskú Rezerváciu budem mať na maximálnej úrovni bez minutia jediného diamantu ( hoci mám dosť diamantov našetrených na prípadne zadotovanie, radšej ešte pošerím na letný event ) na oboch svetoch, na ktorích sa eventu venujem. Finálne hodnotenie dám až po skončení eventu.
 
Naposledy upravené :

Terrorscream

Nový člen
Taktiež ja súhlasím s Rhandom, bez jediného diamantu sa to dá v kľude dať, aj bez nástrojov, len stačí pri tom tetrise rozmýšľať, radšej 2x meraj a raz strihaj, tiež sa na to pole farebné pozerám 5 minút než spravím nejaký ťah, chýba mi už len 20 labiek do posledného vylepšenia, resp. posledné príde z poslednej úlohy a ešte ostáva 12 dní, čiže ide to aj bez diamantov, len zapojiť rozum a nebúrať to len tak do bludu, ale premysli si postup a tak búraj ;)
 

Lukáš Mocný

Nový člen
Rezervaciu mam na 6 urovni do konca eventu je 10 dni a z prehladom to dam na 7 uroven ci uz zbieranim labiek alebo plnenim uloh cize sa to krasne da bez diamantov totalna somarina ze sa to neda treba pouzivat hlavu a nie bezcielne klikat
Opatstvo mam na 10 urovni bez dianantov tiez z prehladom
Je to hra ktora ta nenuti kupovat za €€ diamanty ja sam som nazberal cca 900 diamantov bez jedneho € treba plnit ulohy a diamanty idu same plus z budou ktore davaju diamanty
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Taktiež bez diamantov. Dá sa to.

Priznám sa moc sa mi nechcelo do toho eventu, keď som sa dozvedel o tej minihre. Zvlášť prvé dva dni bol problém najväčší ale stačilo prísť na to ako treba domyselne hrať. To je všetko.

Je smutné, že mnoho hráčov ten event odcudzuje.
 

Rhando

Aktívny člen
Samotný koncept eventu ( minihra ) bol zo začiatku dosť otravný a aj nudný. Po čase som si na to dokázal zvyknúť a už to nebola až taká tragédia, aj keď veľa krát som sa musel donútiť aby som spravil aspoň jedno kolo. Veľa hráčov plakalo, ako sa nebude dať získať hlavná cena na max. bez použitia diamantov, chyba, dalo sa to úplne v pohode, len bolo treba pristupovať k hre iným štýlom ako boli robené eventy do teraz. Všetci plakali, že je málo mincí a že nástroje stoja strašne moc. Najdôležitejšie pritom neboli mince, ani nástroje, ale Lístky. Tie sa obnovovali 1x za každých 8 hodín, dôležité bolo efektívne ich využívať, aby sa hráčovi neustále obnovoval aspoň jeden. Ďalej bolo treba nečakať na jednu špecifickú dennú odmenu, ale robiť to priebežne bez ohľadu na fakt, či sa mi konkrétna odmena bude hodiť, alebo nie, preto sme si mohli raz za deň vymeniť dennú odmenu. Nástroje sa mali používať len vo výnimočných prípadoch, keď už človek nevedel ako ďalej, preto Inno nastavilo tak vysoké ceny za ne a tak málo mincí sa dalo získať behom eventu ( tiež ma to zo začiatku zmiatlo, prečo to tak je a aj mňa sa na chvíľu zmocnil pocit, že je to len na donútenie hráčov minúť diamanty ). Veľa hráčov písalo, že treba premýšľať a vyberať strategicky, ja osobne som išiel náhodne, bohvieako som pri tom nepremýšľal a predsa sa mi to podarilo úspešne dokončiť bez jediného problému. Eventu som sa zúčastnil na dvoch svetoch ( C a D ), a na oboch sa mi podarilo získať hlavnú cenu - Horská Rezervácia na maximálnej úrovni s prehľadom, bez použitia jediného diamantu. Úlohy boli vcelku ľahké, aj keď bolo tento krát dosť veľa tých otravných typu "dokonči x y-hodinových produkcii vo výrobných budovách", ktoré akurát zdržujú v postupe. Denné odmeny na moje prekvapenie padali veľmi slušne ( trochu som mal zo začiatku obavy a pochybnosti), štatistiku som si nerobil, ale môžem kľudne povedať, že som sa obohatil celkom slušne, jediné, čo by som vytkol je, že z truhiel padali v hojnom počte Posilnenia Obrany, čo je v súčasnosti jeden z najneužitočnejších predmetov v hre.
 
Naposledy upravené :

jarost 71

Nový člen
Rhando má pravdu o diamantoch aj o lístkoch. Ja som si hneď prvý deň minul všetky posilnenia v prvom tetrise "na skúšku" ,neviem čím som vtedy rozmýšľal:)
Lístky som od začiatku eventu míňal do nuly aby sa dopĺňali. Mince som len zbieral aby som si mohol kúpiť veľký balík nástrojov. Snažil som sa zbierať labky, denné ceny ma až tak nezaujímali. Event som hral na C a D a orliu horu som získal bez diamantov na oboch svetoch. Hlavná cena je pre mňa dobrá, len sa mi na nej nepáčia rozdielne percentá podľa toho v akej dobe je hráč. Podľa mňa by mali byť tie percentá rovnaké, pretože aj hráči z nižšej doby potrebujú dobrý útok a obranu. Event sa mi páčil a dobre som sa pri ňom zabavil.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore