Diskusia Diskusia: Udalosť Divočina 2023

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
wildlife%20event%20logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Divočina 2023

Informácie o hernej udalosti si môžete prečítať aj v našej hernej nápovede.
 

Labrus

Nový člen
Chcem sa spýtať ku hernej udalosti: takmer 90% byvaju na 4 milniku mince alebo tie veci ktore sa pouzivaju na KUPU pomocok. ale tento krat su 2 portreti za SEBOU... ?? preco? tato udalost Vam tento rok ABSOLUTNE, aspon podla mojho názoru (a nazor
par ludi v nasom cechu ktory sa vyjadrili) NEVYSLA... :( skor je zamerana NATO aby clovek FAKT pouzival DIA alebo kupoval....
 
Naposledy upravené :

salty

Člen
2 portréty sú naozaj smutná odmena.
Ja by som ešte dodal, že vo veľkej cene (priebeh odmien) by nemusel byť základ eventovej budovy, pokiaľ sa neprekročí dostatočný počet vylepšení. Vyzerá to tak, že bez diamantov a peňazí vrazených do hry skončím s 2 základmi a s vylepšeniami, ktoré mi nebudú dostačujúce ani na jednu budovu na max level. Ale hlavne, že mám 2 základy.
 

Katniss

Nový člen
Nechala som si posledné dve úlohy na koniec eventu. Ale teraz sa mi vôbec nezobrazujú ani na mobile. Vymazala som cookies, históriu a na mobile preinštalovala FoE. Ako mám dokončiť event?

otazky maly.png
 

salty

Člen
Niečo sa s eventom stalo. Dnes mal končiť, ale ukazuje, že končí zajtra. Možno práve kvôli nejakej chybe v úlohách. Stále to nezobrazuje?
 

alexperson

Nový člen
Celá táto herná udalosť vám moc nevyšla, ani keď pridáte o jeden deň, nepomôže to hráčom získať to vaše zlaté rozšírenie eventovky.
Hrám túto hru na všetkých štyroch svetoch, a myslím si, že v evente nie som začiatočník, ale nikde na zlaté vylepšenie nedočiahnem.
KATASTROFA
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
V hre sme identifikovali chybu, ktorá spôsobila zaseknutie záverečnej úlohy. Aby sme tento problém vyriešili, herná udalosť bola predĺžená o jeden deň a opravený problém s úlohou. To by vám malo všetkým umožniť dokončiť úlohy a ukončiť udalosť podľa plánu.
Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti, ktoré to mohlo spôsobiť a ďakujeme za pochopenie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore