• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Udalosť Spoločenstva 2022

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Fellowship%20Event%20Logo%20(1)%20(1).png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Udalosť Spoločenstva 2022

 

Slovien Venet

Aktívny člen
Počas letných mesiacov by to chcelo oddych od eventu pripadne nejakú pohodovú udalosť v štýle denných výziev a sladkú odmenu raz za rok diamanty
 

pete11

Člen
Udalosť. Klikol som na info - vysvetlené parádne, grafika super, info podané. Napredujete. Drzim palce. Potesili ste. Informacne som dostal to co som chcel.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Nech s ligovou tabuľkou herného sveta Dinegu niečo urobia. S mojím počtom bodov je to bližšie k striebornej ako k bronzovej. Stanovená hranica nezohľadňuje rozsah od do, ale iba od čo nie je podľa mňa OK. 90 bodov ma delí od bronzovej a 20 potrebujem na dosiahnutie striebornej. Keď hrám event s dennými úlohami tak toto je pre hráčov, ktorí nepoužívajú diamanty (využívajú ich inde) ako za "trest".
 
Naposledy upravené :

faramir

Člen
nejde mi aktivovať premiových hrdinov, ani mi nejde otvoriť to okno. dnes mám fajnu dennú cenu a nefunguje mi to
 

KOFE

Aktívny člen
Toto bol velmi fajnovucky event, taka moralna nahrada za tu kravinu s kockami. Velmi chvalim.
 

Rhando

Aktívny člen
Čo sa týka eventu, za mňa veľká spokojnosť, po troch eventoch ktoré som odignoroval a oddychoval, sa konečne objavil event, ktorý sa mi oplatilo zahrať.
Pár poznámok k nemu:
- Koncept eventu bol síce ako cez kopirák z Forge Bowl eventu, ale zase mne to aj celkom vyhovovalo, stačilo počkať na správnu dennú odmenu, zaplatiť si 150 diamantov za Ultimátneho hrdinu, kráľovsky si nafarmiť denné odmeny a ešte sa aj umiestniť v Striebornej / Zlatej lige. Tak trochu som dúfal, že by sa mi mohla podariť Zlatá liga len so 150 diamantami za Ultimátneho trénera, nakoniec som ale bol nútený zadotovať 2000 diamantami ( ak som chcel Zlatú ), aby som si to poistil, inak by som veľmi na tesno skončil v Striebornej lige.
- Páčilo sa mi a za toto chválim Inno, že bolo treba pri každom ťahu vyberať iného Spoločníka, takého, ktorý mal v tom ťahu najnižšiu cenu za prejdenú vzdialenosť ( vynikajúca pomôcka bol pri tomto FoEHelper, ktorý to automaticky počítal a ukazoval ktorý je najvýhodnejší ). V minulých eventoch totiž stačilo stále vyberať buď najlacnejšie, alebo prostredné možnosti, zatiaľ čo pri tomto evente to bolo náhodné a bolo si treba dávať teda pozor pri každom ťahu.
- Event Pass ( Ceny hrdinov ), normálne by som si to nekúpil, väčšina vecí išla aj tak na predaj ku žídákovi, ale Kvetinové panny sa Innu tento krát celkom vydarili a tak som sa rozhodol, že na to pustím diamanty. Som zvedavý, čím sa Inno pokúsi zaujať v ďalších eventoch.
- Denné odmeny nemám čo vytknúť. Akurát, mohli byť medzi nimi zahrnuté aj Zmenšenia Studní Želaní, takto som event hral na plno len na hlavnom svete, nakoľko na dia farmách boli pre mňa nezaujímavé odmeny.
- Hlavná odmena musím pochváliť, bola ľahko dosiahnuteľná aj bez nutnosti dotovania diamantami. Ja som nemal dokonca ani truhlu z predchádzajúceho eventu a podarilo sa mi to aj bez nej získať v predstihu ( dokonca mi ostalo 5 rozšírení navyše, po skončení eventu ).
- Úlohy zase raz extrémne jednoduché a za pár dní zbúchané, po nich nasledovalo nudné čakanie každý deň na novú úlohu. Už som to raz spomínal, aký význam má obmedzovať hráčov v plnení úloh? Prečo si nemôže každý proste splniť úlohy tak ako sa mu dá, ale musí to byť akože "fair" voči ostatným ( aby každý skončil v rovnaký deň). Posledný event, ktorý sa dal prejsť na jeden záťah bol Halloween 2018, potom sa to zvrhlo do konceptu Rush Quests + Daily Quests.
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore