Diskusia Diskusia: Výročná udalosť 2023

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Anniversary%20logo%20copy.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Výročná udalosť 2023


 

Neo113

Člen
Osobne to vidím takto : event je fajn dosť sa mi pozdáva ale vadí mi jedna vec ale to pri každom evente že prečo furt robíte tak že dajme tomu príklad uvediem prvých 40 uloh spravíte hned a zvyšné každý deň po jednej úlohe.. chápem že to je preto lebo chcete ludi udržať dlhšie pri hre no myslim si že každy ma právo si cely event splniť hoci aj za neviem 2-3dni proste chcelo by to spraviť tu možnosť aby to tak šlo ale to sa nestane len to som chcel.
 

Robos

Nový člen
Kluce sa prenasaju do dalsej hry alebo o nich pridem ak ich neminiem? To v helpe nikde nepisu...
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Po dokončení hracej plochy sa kľúče prenesú do ďalšej hry.
 

Hydro

Nový člen
Zdravim chcem sa opytat ako bolo vybalancovanie tohto eventu eventu ohladne gemov, pretoze to nieje mozne aby som dostaval vkuse cervene gemy a nevedel som par poslednych truhlic zlozit aby som ziskal to zlate vylepsenie na vezu konjukcie... minul som vsetky diamanty a mal som ine nervy, pretoze toto mi prislo ako ja neviem nejaky podraz nikdy sa mi toto ohladne eventu nestalo a hram to dost dlhu velmi dlhu dobu nestalo. Toto je uz fakt moc... dost nehovorim o tom, o tych udalostiach co su mimo mesta a zbieraju sa male veci a aj v tomto pripade energie, co som sa rozpraval s hracmi tak aj 4x po 500 dostali aj 2-3x po 100.. ja som dostal o dost menej tusim len 2x po 500 a 1x 100 =, inak 20 som dostal aj to nie viac ako tri ako maximalne som sa vytrapil a mam z toho , ze nic .... (zbierla som pravidelne tie udalosti)... Dakujem
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore