Diskusia Diskusia: Vylepšenie Cechových expedícií

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
GuildExpedition.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom: Vylepšenie Cechových expedícií

 

Rhando

Aktívny člen
Za mňa jediné, čo je ako tak fajn a použiteľné sú vylepšenia Terasových Fariem a zmenšenia Fontán Mladosti. Ostatné budovy sú slabota a vývojári sa teda moc s nimi nepochlapili ;)
 
Čo takto konečne dať nejaké vylepšenie na armádu? Keď mám hrať CB, PVP, CVC a expedície tak alcatraz nestačí. buď nejakú ďaľšiu VB na armádu alebo zvýšiť počet jednotiek na jednotlivých úrovniach. Ale terasovka poteší :)
 

faramir

Člen
Čo takto konečne dať nejaké vylepšenie na armádu? Keď mám hrať CB, PVP, CVC a expedície tak alcatraz nestačí. buď nejakú ďaľšiu VB na armádu alebo zvýšiť počet jednotiek na jednotlivých úrovniach. Ale terasovka poteší :)
alcatraz je postačujúci, len treba ho mať na postačujúcej úrovni a vedieť ho efektívne využiť. ja tiež bojujem v cb, exp. a cvc a jednotiek mi pribúda a pribúda. ale poteší nás bojovníkov ďalší event, kde bude pre nás zaujímavá budova.

ja by som prijal zmenšenie terasovky ako 3 úr. aby bola max. 4x4 a potom by bola super.
 

Anfalas

Nový člen
Celkom príjemné zmeny, lebo 4-tá úroveň, okrem diamantov, nebola moc zaujímavá. Jediné čo by si hodilo prekopať sú relikvie. Ako prvé by som zrušil medaile zo zlatej relikvie :D
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Či sú zmeny postačujúce sa uvidí. Každopádne to vítam.

Už sa ma aj v cechu pýtali, kedy to už konečne bude.
 

DeletedUser6741

Hosť
Ahojte,
zmeny vítam, len prečo ich dali až do 4 úrovne exp. Mohli to dať do 3. úrovne, pretože nie každý cech otvára aj 4. úroveň, aspoň náš moc nie.
 

Rhando

Aktívny člen
Čítal som, že do budúcna plánujú pozrieť sa aj na I-III úroveň, prerobiť odmeny, zvýšiť obtiažnosť. Zatiaľ to je ale v rovine neurčitej.
 
alcatraz je postačujúci, len treba ho mať na postačujúcej úrovni a vedieť ho efektívne využiť. ja tiež bojujem v cb, exp. a cvc a jednotiek mi pribúda a pribúda. ale poteší nás bojovníkov ďalší event, kde bude pre nás zaujímavá budova.

ja by som prijal zmenšenie terasovky ako 3 úr. aby bola max. 4x4 a potom by bola super.
Alcatraz mám na 80 leveli, jasne že sa dá potiahnuť aj vyššie, ale to potrebujú aj iné VB takže musí počkať. A keď množím 4 druhy jednotiek tak je to určite málo a nestačí
 

Danober

Aktívny člen
V CE by som prehodnotil aj odmeny za relikvie. Hlavne teda zo smaragdovej sa mi zdajú dosť slabé.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore