Diskusia Diskusia: Vypnutie cechového fóra

GamerMiki30

Aktívny člen
Ak sa nemýlim, v centre správ sa dá označiť len 5 dôležitých komunikácií. Ostatné teda svojvoľne zmiznú po 60 dňoch?
 

Rhando

Aktívny člen
Zmiznú, ak sa do nich nebude aspoň raz za tých 60 dní prispievať.
Inak dosť odvážny krok od Innogames, keďže centrum správ ešte potrebuje veľa vylepšení a doladení, aby mohlo plnohodnotne suplovať úlohu Cechových Fór.
 
Naposledy upravené :

Anfalas

Nový člen
Tak to teda, že to je odvážny ťah, ale keďže dnes už viac ľudí hrá na telefonoch a tabletoch ako kedysi, tak je to asi lepšie. Keď som dal niečo na fórum tak sa tam dostalo tak 10 ľudí z 50 :D
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Zmiznú, ak sa do nich nebude aspoň raz za tých 60 dní prispievať.
Inak dosť odvážny krok od Innogames, keďže centrum správ ešte potrebuje veľa vylepšení a doladení, aby mohlo plnohodnotne suplovať úlohu Cechových Fór.
Tak to ma upokojilo, lebo by bolo od veci, ak by bolo aktívne aby zmizlo a zakladať ho vždy nanovo, aj keď vlákno nebude označené ako dôležité.
 

uhe83

Aktívny člen
Na úvod keď už dávaš popis k vypnutiu..skús obrázky spraviť zo slovenskej verzie..sry..ale CTRL+C a CTRL+V nič nemení...
Za ďalšie...
Tak teraz musíme všetko označovať ako dôležité..či ako...sme cechove vlákna presunuli do cech sekcie a teraz čo...či máme to všetko nechávať v starom klasickom vlákne..kde sa to vždy stráca medzi inými správami..alebo ako tento krok chápať...
Chce to rozvinúť,čoho sa zmena týka a na konkrétnych Slovenských screenshotoch ukázať..či už pre Pc alebo mobilnú verziu...
 

QppZoon

Aktívny člen
Myslím, že tento krok je krok zlým smerom. Centrum správ nie je ešte natoľko rozvinuté, aby suplovalo funkciu cechového fóra. To máme akože teraz všetky príspevky z fóra prehodiť do vlákien? Na fóre máme všelijaké tipy a triky na hru a je tam oveľa viac príspevkov ako 5, čo je presné číslo na označenie pre dôležité vlákna, aby neboli zmazané po 60 dňoch. Naviac, na fóre sa dajú texty upravovať aj po vizuálnej stránke pomocou BB kódov. Neviem prečo sa vývojári už roky bránia pridanou týchto editorov do klasických správ. S príchodom nového centra sa dá vo vláknach konečne dobre orientovať, to tam máme teraz akože pridať ďalších 20 vlákien len preto, že vypnete fórum a my nechceme prísť o naše príspevky? V tom nevidím logiku. Myslím, že vývojári by mali najprv centrum správ rozvinúť tak, aby dokázalo nahradiť fórum a nie najprv fórum z hry odstrániť. To je ako hodiť niekoho, kto nevie plávať, do vody.
Tento krok sa mi nepáči a som proti vypnutiu cechového fóra.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vyzerá to tak, že sa vypnutie cechového fóra odloží na neskoršie. Viac informácií čoskoro.
 

triomir1

Nový člen
Dobrý deň.
Cechové fórum používame na ukladanie návodov a pomôcok v hre, taktiež na osobné veci čo píšu hráči o sebe a chceme aby to ostalo známe len členom cechu. To posledné nebude problém presunúť do centra správ, ale v návodoch sú odkazy na miesta v Oficiálnej Wiki a Fórum tejto hry a to už centrum správ označí ako spam. Prepáčte, viem, že to parí na iné miesto v tomto fóre, ale úzko to teraz z touto témou súvisí, tak položím tieto otázky : Dá sa aspoň niečo urobiť s tým, aby odkazy v centre správ na toto Fórum a Wiki hry neboli brané ako spam ? Dala by sa vytvoriť záložka, napríklad Archív, kde by sa mohli ukladať takéto príspevky, návody a pomôcky v hre, aby mohli byť na jednom mieste ?
Ďakujem.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Je to dobrá otázka aj návrh - podobný návrh na vytvorenie vlastných kategórií (záložiek) už bol preposlaný.
 

triomir1

Nový člen
Ďakujem za odpovede.
Zatiaľ som na všetko našiel riešenia a použil aj vaše nápady, a ak prejde návrh na vlastné záložky, postačoval by aj archív dôležitých, tak to bude ďalšie zlepšenie tejto výbornej hry a týmto by to mohlo byť, po odpovedi vývojárov na záložky, uzatvorené.