• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2019

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Winter2019LogoSmallerCroppedNew.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Zimná udalosť 2019

O Zimnej udalosti si môžete prečítať aj v našej hernej nápovede.

 

uhe83

Aktívny člen
A chcelo by to asi doprekladat,..lebo ako vidiet aj Tu tak stále malé nedostatky...
Inak zaujímavé..už teraz premýšľam ako upracem mesto
Som na 38 úlohe len váham či minút toľko Dia,na vyzdvihnutie sobov..
 

uhe83

Aktívny člen
Ahojte..
Inak len malá otázočka...
Je pekné,že dnes je v dennej odmene je vagón..ale aby som vedel ktorý to je musím sa riadiť podľa stromčekov za ním..nič mi neukáže ktorý konkrétne je dnes...
Lepšie by bolo,keby po kliknutí mi rovno ukázalo aký vagón je dnes bez toho aby som sa musel pozerať aký strom a koľko je ich za vagónom
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ahojte..
Inak len malá otázočka...
Je pekné,že dnes je v dennej odmene je vagón..ale aby som vedel ktorý to je musím sa riadiť podľa stromčekov za ním..nič mi neukáže ktorý konkrétne je dnes...
Lepšie by bolo,keby po kliknutí mi rovno ukázalo aký vagón je dnes bez toho aby som sa musel pozerať aký strom a koľko je ich za vagónom

To je pravda, neukazuje to tam. V prehliadačovej verzii to ukáže (Spací vozeň). Prepošlem to ako návrh na vylepšenie.

A chcelo by to asi doprekladat,..lebo ako vidiet aj Tu tak stále malé nedostatky...

Text je preložený, z nejakého dôvodu to ale nie je v hre. Informujem o tom vývojárov.
 
Nerozmýšľajú vývojári nad tým že by ten vláčik chodil po koľajniciach cez mesto ako autá teraz po ceste ,bolo by to veľmi atraktívne v tej hre ....
 

DeletedUser7106

Hosť
Mám otázku pri udalosti mám splniť jednu úlohu ,,preniknúť do 2 sektorov prenikla som vyjednávaním a nič sa neudialo nie je tam ani nápoveda ako mám preniknúť viete mi poradiť ako dalej dakujem
 

uhe83

Aktívny člen
Mám otázku pri udalosti mám splniť jednu úlohu ,,preniknúť do 2 sektorov prenikla som vyjednávaním a nič sa neudialo nie je tam ani nápoveda ako mám preniknúť viete mi poradiť ako dalej dakujem
Ahoj...
Preniknúť znamená...že musíš otvoriť sektor...dať zaútočiť a ptm tam vidíš možnosť preniknúť...
Preniknúť neznamená vyjednať
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
A ďalší text tak isto..
Tu
Treba sa na to pozrieť už vážne..a na tých vozňoch stále nedoriešené tiež...

Nahlásené to už je, teraz záleží od vývojárov hry, kedy sa tomu povenujú. Predpokladám, keďže sa jedná o drobnú chybu, tak by mala byť opravená už v najbližšej aktualizácii 1.168, ktorá by mala prísť (ak sa nič nezmení) okolo Vianoc.
 

DeletedUser7054

Hosť
Ahojte, viem, že to sem nepatrí, ale neviem, kde to mám napísať. Ide o motivovanie a zdokonaľovanie. Väčšina susedov na to kašle, dnes mi zatiaľ motivovali dvaja, som zvedavá koľko ich bude celkovo za dnešok. Pred zberom som si musela motivovať sama 12 svätýň znalostí, inak by som z toho nič nemala. Stále máme viac budov, ktoré treba motivovať a ak to pôjde takto ďalej, tak si asi väčšinu budem stále motivovať sama. Určite nie som jediná. Mala by sa prehodnotiť odmena za motivovanie, lebo mince asi nepotrebujú. Keby dávali za každú motiváciu napr. bod výskumu, tak by motivovali asi všetci.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore