Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2019

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

uhe83

Aktívny člen
Ahojte, viem, že to sem nepatrí, ale neviem, kde to mám napísať. Ide o motivovanie a zdokonaľovanie. Väčšina susedov na to kašle, dnes mi zatiaľ motivovali dvaja, som zvedavá koľko ich bude celkovo za dnešok. Pred zberom som si musela motivovať sama 12 svätýň znalostí, inak by som z toho nič nemala. Stále máme viac budov, ktoré treba motivovať a ak to pôjde takto ďalej, tak si asi väčšinu budem stále motivovať sama. Určite nie som jediná. Mala by sa prehodnotiť odmena za motivovanie, lebo mince asi nepotrebujú. Keby dávali za každú motiváciu napr. bod výskumu, tak by motivovali asi všetci.
Ahoj..susedia málokedy motivujú..
Preto je dôležité sa sústrediť na aktívnych priateľov...a bodovy ktoré treba motivovať nemusíš všetky stavať...
Ale odpoveď je jasné..hľadaj aktívnych priateľov ..
 
Veľa hráčov prestáva hrať nie každý hrá rok alebo aj dva viacerí vydržia mesiac dva alebo pol roka a prestanú, a patria sem aj priatelia už to nie je to čo bolo ,niekedy som mal aj ja motivované všetky budovy a teraz maximálne 5-7 .Teraz musíš stále kontrolovať kto s priateľov ešte hrá a kto sa na to vykašľal
 

DeletedUser5138

Hosť
cez historiu si namotivuj vsetkych za isty pocet dni, potom sa pozri na priatelov, a ti ktori sa daju stale motivovat tak ich jednoducho vyhod a najdi si inych
 

DeletedUser6928

Hosť
Zbieram denné výhry ako šibnutý, robím úlohy ako šialený a čoho sa dočkám keď konečne zozbieram všetkých sobov? Toho, že pokial nezaplatím eurami nemôžem si vyzdvihnúť odmenu. Toto má akože čo znamenať? Fakt sr*čka...
 

uhe83

Aktívny člen
Zbieram denné výhry ako šibnutý, robím úlohy ako šialený a čoho sa dočkám keď konečne zozbieram všetkých sobov? Toho, že pokial nezaplatím eurami nemôžem si vyzdvihnúť odmenu. Toto má akože čo znamenať? Fakt sr*čka...
Toto. Bolo písané už na začiatku..že si odmeny vyzdvihnes iba keď zaplatíš 2995 Dia..čo môžeš urobiť už pri prvom sobovi...
Ale tiež som na zo pozeral..no bohužiaľ
 

DeletedUser6928

Hosť
Toto. Bolo písané už na začiatku..že si odmeny vyzdvihnes iba keď zaplatíš 2995 Dia..čo môžeš urobiť už pri prvom sobovi...
Ale tiež som na zo pozeral..no bohužiaľ
No hej. Ale urobiť to v štýle pay to win je fakt ubohé.
 

Rhando

Aktívny člen
pay to win to až tak moc není ;) ono sa diamanty dajú krásne našporiť, vôbec není treba dávať real money for that :) inak súhlasím, že tie sobie ponuky stoja za...
 

uhe83

Aktívny člen
Namiesto diamantov tam mohli dať mince viac hráčov by si to kúpilo ako takto
Ale mincí má každý dve pred*le..čiže Dia kto nenazbiera musí kúpiť a o tom je vlastne hra...kupuj..kupuj...
Ja síce nekupujem vôbec... míňam len na dôležité..ale na toto míňať určite nebudem...
 
Ani ja nie diamanty využijem na lepšiu vec, radšej mali spraviť tak že kto koľko sobov nazbiera tak toľko diamantov dostane
 

Danober

Aktívny člen
nech pocitam ako pocitam tak mi nevychadzaju aktualizacie na zimny vlak, teda z pohladu poradia velkych cien v udalosti.
v ostatnych udalostiach bolo poradie take, ze najskor boli k dispozicii vsetky aktualizacie k budove z hlavnej vyhry a az potom bola opat v ponuke budova na 1. urovni. V tejto udalosti dostanem najskor opat vlak a potom poslednu aktualizaciu co navysi pocet listkov na posun vlaku o dalsich 40 :( . Mohli by vymenit ten vlak v poradi za aktualizaciu vlaku, nech je aspon sanca ziskat ich vsetky. Listky su velka nahoda a naposledy som 8 krat po sebe dostal 1 kolajnicu :oops:, tak daleko nezajdem :cool:
 

uhe83

Aktívny člen
nech pocitam ako pocitam tak mi nevychadzaju aktualizacie na zimny vlak, teda z pohladu poradia velkych cien v udalosti.
v ostatnych udalostiach bolo poradie take, ze najskor boli k dispozicii vsetky aktualizacie k budove z hlavnej vyhry a az potom bola opat v ponuke budova na 1. urovni. V tejto udalosti dostanem najskor opat vlak a potom poslednu aktualizaciu co navysi pocet listkov na posun vlaku o dalsich 40 :( . Mohli by vymenit ten vlak v poradi za aktualizaciu vlaku, nech je aspon sanca ziskat ich vsetky. Listky su velka nahoda a naposledy som 8 krat po sebe dostal 1 kolajnicu :oops:, tak daleko nezajdem :cool:
Poslednú dostaneš na konci eventu...
Vlak tam dali asi ako lákadlo na ďalší set...
Ja našťastie beriem väčšinou 2+ koľaje..čiže pohoda...
Ale ďalší vlak dávať nebudem určite
 

Danober

Aktívny člen
pocital som aj tu co je nakonci eventu a dalsi zaciatok vlaku dostanem skor ako poslednu aktualizaciu, ci som nejaku preskocil netusim ale potrebujem ich dohromady 8. :cool:
 

uhe83

Aktívny člen
Jasné
Ale ako píšem ďalší vlak tam nie je určite náhodou...či omylom...
Vedia čo robia
Do konca eventu to stíha každý dať na Full
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Jasné
Ale ako píšem ďalší vlak tam nie je určite náhodou...či omylom...
Vedia čo robia
Do konca eventu to stíha každý dať na Full
V to dúfa mnoho hráčov že získajú komplet úrovne vlaku. Snáď sa to podarí každému kto hrá. Budú to mať vianočný či novoročný darček ;-)
 

uhe83

Aktívny člen
V to dúfa mnoho hráčov že získajú komplet úrovne vlaku. Snáď sa to podarí každému kto hrá. Budú to mať vianočný či novoročný darček ;-)
Myslím,že každý kto hrá to prejde.. nevyskytujú sa tam úlohy čo sa nedajú urobiť a každý čo je tu aspoň raz za deň to nemôže robiť problém..
Ale jasné všetci majú ale RL a toto je iba hra
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Viem, že teraz by som mal písať inde. No zimná súťaž súvisí so zimnou udalosťou. Tak len jedna otázka, prečo je diskusia k zimnej súťaži moderovaná?
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Viem, že teraz by som mal písať inde. No zimná súťaž súvisí so zimnou udalosťou. Tak len jedna otázka, prečo je diskusia k zimnej súťaži moderovaná?

Ďakujem za upozornenie. Presunul som ju do inej sekcie, skús pozrieť teraz:

 

ProLegendSk

Nový člen
Ahojte neviete ako získať hviezdy navyše? Končí udalosť a chýba mi 30 hviezd do vylepšenia
 

Prílohy

  • Screenshot_2020-01-03-09-50-35.png
    Screenshot_2020-01-03-09-50-35.png
    971,7 KB · Zobrazenia: 3

kimik

Nový člen
to by aj mna zaujímalo, kde su odmeny za tie soby? mal som ich všetky a zmizli, a nič ..... sklamali ste ma velmi s tým !!!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore