Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Winter%20logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom hernej udalosti: Zimná udalosť 2020

O Zimnej udalosti si môžete prečítať aj v našej hernej nápovede.

 

GamerMiki30

Aktívny člen
No tak tentokrát sa vyvojari s tými cukrárňami riadne pobavili. Aby fungovali v plnej prevádzke musia byť spojené s ďalšími. Celkom vydarený nápad. No či hráči budú spokojní, ťažko povedať. Ale za seba hovorím ÁNO.
 

Rhando

Aktívny člen
Ja som hlavne zvedavý, koľko hráčov bude po skončení eventu vyplakávať, kde majú "odmenu" zo sobov, keď predsa nazbierali všetkých 9 sobov. Minulý rok ich bolo celkom dosť, som sa dobre nasmial keď som si to všetko čítal.
 

jmalachi

Aktívny člen
..ako ...nehnevajte sa ..,ale takéto odmeny v balíčkoch???..to je rok od roka horšie a horšie...čo aj medzi elfami vystrája korona???...v každom poli darčekov bývala aspon... po jednej budove-výrobná,obytná,kultúrna,a bývali časy ked boli aj vojenské budovy(zlaté to časy)...teraz?..jedna kultúrna a...2body výskumu...5 bodov výskumu to ako vážne ? to aká radosť....jedna vojenská jednotka..to už expedícia sa vyplatí niekolko násobne viac....pár medailí ..jedno pucle-jeden plán a flaštičky posilnení ktoré nepoužívam bo sú na dve veci..hlavne na obranu je ohromne užitočná pri tej inteligencii obranných jednotiek...:D...ach ..škoda reči...kam sa vytratili štedré vianoce..:D...dedo mráz sa musí v hrobe obracať...:oops:
 

Krokous1838

Aktívny člen
Pravda, pravda ceny sú horšie a horšie, ale zas také hrozné to nieje; dúfam že sa nestretneme s tým, že na nás budú šetriť :D jednotky z minulej doby: prepustiť, jeden BV: minúť na ponuky :)
 

Terrorscream

Nový člen
Celkovo za mňa zlý zlý event, prvý event, v ktorom nejdem po hlavnej cene lebo sa na ten priestor nevyplatí, budova sama o sebe pre skúseného hráča nič nedáva, a aby niečo dávala, hlavne ten útok, tak je treba vedľa nej druhú budovu a to dokonca taktiež na level 6, a aj keby sme toto dosiahli tak mám 2x 3x5 políčok = 30 políčok za 10% útoku, veď to dáva aj taká rotunda a tá zaberá len 3x3 a to nehovorím o Yggdrassile na 3x3 30% útoku :D ... no a keby sme chceli 15% útok z tej eventovky tak by sme museli mať už tretiu (pripomínam, že bez dia 3. na level 6 nepôjde) a to by sme získali o 5% naviac za celkových 45 políčok, nie ďakujem pekne, možno pre začínajúceho hráča kvôli tým zásobám, minciam a tovarom celkom atraktívne, ale pre skúsených hráčov čo majú miliardy mincí zásob a tovarov a idú pre útoku to nie je efektívne výsledok vs. zabratý priestor, pravdepodobne event navrhnutý na ťahanie peňazí kvôli diamantom :)
 

Yvanhoe

Člen
Ahoj, nadviazal by som otázkou, k tej pekárni sa musí postaviť ďalšia pekáreň alebo je možné k jednej pekárni postaviť niečo zo zimnej dedinky, aby plnila funkciu. Bolo by to určite menej náročné na priestor
 

Rhando

Aktívny člen
Ivan 123 bohužiaľ, musí k nej byť pripojená iná pekáreň A ráta sa len iná Pekáreň na najvyššej úrovni. Napríklad, ak budeš chcieť získať bonus útoku + obranu útoku, budeš potrebovať postaviť k sebe minimálne 3 pekárne - Perníkovú + Makrónkovú + Marcipánovú alebo Buchtičkovú.
Sám neviem, či sa do toho pustím a či sa to vôbec oplatí, ku koncu by som mohol mať nachystanú celkom slušnú zásobu diamantov, takže možno by sa mi aj mohli zadariť 3 budovy na max.
 

pete11

Člen
Chcem sa opýtať na 57. úlohe zimnej udalosti je: Jedenkrát dokončite každú možnosť produkcie. Nerozumiem tomu.... Dakujem za odpoved.
 

jmalachi

Aktívny člen
ja by som sa skôr pýtal..kto otvoril všetky kľúčové dierky... :D....ja 4...:D...a nech napíše kolko diamantov ho to stálo...:cool:
 

Rhando

Aktívny člen
Na kalendár som sa vykašľal, ten sa vôbec neoplatil, samý odpad, to by len absolútny magor do toho dával diamanty. Pekárne mám na oboch svetoch 2 na max úrovni a k tomu 2 rozšírenia na tretiu v inventári. Momentálne mám 3400 dia, ale nejdem to pumpovať diamantami aj keď by som mohol a som aj nad tým rozmýšľal, rozbieham si tretie mesto tak ich radšej miniem tam.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Kalendár sa v niektoré dni oplatil. Myslím, že na oboch svetoch, kde hrám mám rovnaký počet dvierok otvorených. Upresnim 1/3 otvorená, bez použitia diamantov.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Som zbieral pakľúče a hlavný svet až polovica otvorená vo som mal dáke v rezerve. V menšom len 12. No kľúčov som celkovo našiel 6-7 z toho 3 sa premenili na pakľúče.
 

Rhando

Aktívny člen
Tak nakoniec som neodolal a pustil som 2000 dia na 2 chýbajúce rozšírenia tretej pekárne v poslednej hodine eventu, síce len na Cčku, ale aj to mi stačí. Diamanty boli aj stále budú.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Sa máš:).
Nejdem sa sťažovať, priebeh v oboch svetoch dobrý, no v menšom chýbalo len 6 domov a mal by som tretiu základnú dosku na pekáreň. Ale je to len hra. Snáď to výjde budúci zimný event. Na hlavnom chýbalo oveľa viac k tretej doske, ale na dve mám :) Celkovo teda spokojný :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore