Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2021

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

GamerMiki30

Aktívny člen
Každý kto chce jednoducho event zvládne. Iba ak by urobil nejakú chybu a nevyužil všetky možnosti hry ktoré hra ponúka ako získať menu udalosti. Napríklad sa prihlásiť až uprostred udalosti je riadna chyba, mena za prihlásenia sa bude danému hráčovi chýbať. Alebo ďalšia chyba udalosť úplne flákať.
 
Koľko môžete získať hviezd?

Na začiatku udalosti - 20 hviezd
Za denné prihlásenie sa do hry - 10 x 33 dní - 330 hviezd
Za dokončené hlavné úlohy - 5 x 38 úloh - 190 hviezd
Za dokončené denné úlohy - 15 x 32 úloh - 480 hviezd
Za míľnik v sérii úloh - 140 hviezd
Spolu - 1160 hviezd

Takže ak splníte celú sériu úloh a prihlasujete sa každý deň, môžete otvoriť 116 darčekov alebo teda získať 116 zápaliek bez akéhokoľvek použitia diamantov. A to nerátame ešte hviezdy za otvorenie darčekov (z políčok), kalendára, či tie získané z incidentov.
Pi 38 úlohe je odmena 15 hviezd.
Hviezd by malo stačiť na aktualizácie, len či bude dosť aj na všetky kľúče
 

Labrus

Nový člen
Pekne vianočné sviatky prajem, rád by som sa Informoval Ohľadne sobieho záprahu. Keď nájdem všetky sobi tak po ukončení udalosti budú za každého soba odmena pridaná do inventara? Alebo ich treba naozaj všetky kúpiť za 3000 diamantov?
VopredĎakujem za odpoveď
 

Rhando

Aktívny člen
Tak si ver a čakaj ako to zázračne dostaneš zadarmo, ale vravím ti budeš sklamaný ;) Takto je to už tretí event, plus v oficiálnom oznámení k eventu to máš jasne napísané.
 

Labrus

Nový člen
No až tak jasne to tam nieje napísané .. ale ok... Počkám na vyjadrenie vedenia... Snáď sa mi kn tomu vyjadria
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Čo sa týka odmien v sobom záprahu, dajú sa vyzdvihnúť (kúpiť) iba za diamanty. Jedná sa teda o predajnú ponuku.
 

Labrus

Nový člen
No tak to je doooost mrzuté..
Cooler by si možno ak z toho dačo kúpil. Ale je možné iba buď všetko alebo nič. Čo je dosť nefér keď hráč nemá záujem o všetky odmeny zo sobieho záprahu, ale iba o niektoré...
 

Rhando

Aktívny člen
Tak, zimná udalosť bude pomaly končiť, tak je čas na bilancovanie a zhodnotenie.

Event som plnil len na Dčku, aj to len preto, lebo som nutne potreboval Zmenšenia studní želaní do diafarmy. Nerozumiem tým plačkom, nielen na fórach, ale aj na facebooku, ktorý na začiatku eventu vyplakávali, ako sa to nebude dať dokončiť, ako bez diamantov nepôjde získať hlavná cena na max. a aký to celé je "Pay-to-Win" event, keď mne sa aj napriek neskoršiemu začatiu plnenia eventu, podarila hlavná cena na najvyššej úrovni bez použitia jediného diamantu.

Úlohy ako vždy boli až extrémne jednoduché a do dvoch dní som ich mal komplet dokončené. Čo sa mi nepáči a dosť mi vadilo, je koncept denných úloh. Radšej keby sa dajú všetky úlohy splniť naraz, to by mi viac vyhovovalo - spraviť si všetky úlohy behom prvých 2-3 dní a potom mať kľud a len si čakať na vhodné denné odmeny.

Z denných odmien som išiel výlučne po Zmenšeniach studní želaní a musím povedať, že ma to tento rok celkom prekvapilo. Získal som 8 kusov, čo síce nie je veľa, ale zase to nie je ani málo, vcelku som takýto počet aj očakával.

Hlavná cena je celkom fajn, nepotreboval som minúť jediný diamant, nemal som k dispozícii truhlu z predchádzajúceho eventu - Halloween 2021 a teda ani upgrade navyše, napriek tomu mi v meste stojí Slávnostný prieplav.

Kalendár, ako aj Sobov som úspešne odignoroval, v konečnom dôsledku tam bol akurát samý odpad, ktorý ja osobne k šťastiu vôbec nepotrebujem a to je aj jedná z dvoch vecí, ktoré mi na tomto evente vadili. Darčeky - kopec odpadu ( mince, zásoby, vojaci, plány na VBčky ); Soby - zbierka náhodných vecí, poväčšine odpad, zaujímala by ma štatistika idiotov, ktorý na to pustili diamanty a kúpili si to; Kalendár - samý odpad, niekoľko použiteľných vecí to musím uznať ( dávam malé, bezvýznamné plus ), ale určite to nestálo za to, aby sa s tým človek vôbec trápil a snažil sa pootvárať všetky okienka v kalendári.

Prekážala mi ešte jedna vec, sneženie a zbytočné animácie pri zapaľovaní stromčeka. Hoci tento rok, musím uznať to bolo optimalizované na vcelku dobrej úrovni, ale sneh bol otravný a animácia sviečok zbytočne predlžovala čas potrebný na minutie zápaliek.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore