Dotaz: Jupiter a velkost mesta

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

KOFE

Aktívny člen
Zdravim

Mam dotaz. Planuje Inno zvacsit od Jupiteru mesto? Momentalne ked sa minu vsetky dostupne rozsirenia, ostanu dostupne uz iba 3 polia. A myslim si ze ak budu v Jupiteri rozsirenia za diamanty, medaile, vyskum a mapu, bude ich viac a nebude to kde "minut".

Dik za odpoved
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Je aj iná cesta zmenšovať niektoré budovy. Hráč má taktiež možnosť uložiť budovu a speňažiť v predajcovi starožitností. Skôr si myslím, že pôjde o novú mapu podobne ako odomknutie podmorského terminálu .
 

KOFE

Aktívny člen
Je aj iná cesta zmenšovať niektoré budovy. Hráč má taktiež možnosť uložiť budovu a speňažiť v predajcovi starožitností. Skôr si myslím, že pôjde o novú mapu podobne ako odomknutie podmorského terminálu .
Ocividne si ma nepochopil. Bude sa dat ziskat napr. 6 rozsireni, ale budem vedet pouzit iba 3
 

Rhando

Aktívny člen
Rozšírenia mesta sú nakódované v rámci herného kódu, preto sú aj v obmedzenom množstve a Inno absolútne nereaguje na žiadosti hráčov o ďalšie rozšírenia ( podobne ako s Otáčaním budov ). Ja predpokladám, že s novou érou ( Jupiter ) pravdepodobne nenápadne ( že to ani nepostrehneme ) rožširia pozadie / ho roztiahnú, aby do mesta mohli vtrepať ešte aspoň 2 rozšírenia.
 

Arihant

Člen
Zatial ani era jupiter este nie je pripravena. Predpokladam, ale ze rozsiria zase mesto aby mohli pridat rozsirenia, predsa len 3 rozsirenia na novu eru by bolo malo.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Ocividne si ma nepochopil. Bude sa dat ziskat napr. 6 rozsireni, ale budem vedet pouzit iba 3
Pochopil som až veľmi dobre ibaže tvrdím, že sú aj iné možnosti. Toto je vecou programátorov, ako sa s tým oni vysporiadajú kým hráči môžu polemizovať a dohadovať sa ako to vyriešia. Najlepšie bude sa spýtať niekoho kto pokročil do veku Venuše ohľadom použitia rozšírení.
 

KOFE

Aktívny člen
Pochopil som až veľmi dobre ibaže tvrdím, že sú aj iné možnosti. Toto je vecou programátorov, ako sa s tým oni vysporiadajú kým hráči môžu polemizovať a dohadovať sa ako to vyriešia. Najlepšie bude sa spýtať niekoho kto pokročil do veku Venuše ohľadom použitia rozšírení.
Som vo venusi, preto o tom pisem.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Som vo venusi, preto o tom pisem.
Ahoj
Ak tomu správne rozumiem tak máš minutých aj tých desať rozšírení vo Venuši. Skús sa zameriať na efektivitu jednotlivých budov, prípadne ich nahradiť alternatívou v jednotlivých dobách (veľkolepé budovy a pod.) a stanoviť si priority. FoE nie je hra pre sólo hráča je to aj o Cechových bojoch, expedícií a PVP aréne. Ak hráč je pohltený touto hrou jeho nepriateľom býva vnútorné vyhorenie.
 

KOFE

Aktívny člen
Ahoj
Ak tomu správne rozumiem tak máš minutých aj tých desať rozšírení vo Venuši. Skús sa zameriať na efektivitu jednotlivých budov, prípadne ich nahradiť alternatívou v jednotlivých dobách (veľkolepé budovy a pod.) a stanoviť si priority. FoE nie je hra pre sólo hráča je to aj o Cechových bojoch, expedícií a PVP aréne. Ak hráč je pohltený touto hrou jeho nepriateľom býva vnútorné vyhorenie.
Vobec ma nechapes. Ja nefnukam ze mam malo miesta, len chcem vediet ci rozsiria mesto, lebo v Jupiteri budem môcť pouzit uz iba 2 rozsirenia.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Vobec ma nechapes. Ja nefnukam ze mam malo miesta, len chcem vediet ci rozsiria mesto, lebo v Jupiteri budem môcť pouzit uz iba 2 rozsirenia.

Ahoj, je celkom pravdepodobné, že vývojári ešte mesto rozšíria, resp. pridajú ďalšie rozšírenia (ako pri predchádzajúcich kozmických dobách) ale nedá sa však dopredu s istotou povedať, koľko rozšírení to bude a ako prípadne mesto ešte ďalej rozšíria.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Vobec ma nechapes. Ja nefnukam ze mam malo miesta, len chcem vediet ci rozsiria mesto, lebo v Jupiteri budem môcť pouzit uz iba 2 rozsirenia.
To ,že hráš Venušu klobúk dole. Vzhľadom k tomu, že Venušu uviedlo Inno Games tohto roku vývoj Jupitera s rozšíreniami potrvá dosť dlho. Táto téma zostáva aj s vyjadrením Community Managera zatiaľ zodpovedaná len s časti. Osobne si myslím, že vývojári nebudú takí štedrí ako vo Venuši. O ich počte som už písal. Ak sa mýlim tak som len človek.

Apropo načo by som sa ja mal pýtať na rozšírenia keď ich ešte nemám minuté? Na druhej strane chápem aj ľudskú zvedavosť, ale kedy uvoľnia prvé informácie o Jupiteri zostáva otázne.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore