• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Event

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Aký event bude nasledovať po winter evente?? A ešte keď som si čítal príspevky tak sa tam uvádza meno alebo co to je HITZONE kto alebo co to je? Ďakujem
 

DeletedUser4788

Hosť
@Mirko196 a ty to stale nevies :) je to hrac som to ja , pre Pana Cossackssa nieco ako TERMINATOR a velmi rad toho papulkara privitam v susedstve nech mu trosku ukazem co je hra aspon na ten mesiac :D plati to na kazdom tomto nasom svete ABC , nech si vyberie kam chce :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
@Mirko196 a ty to stale nevies :) je to hrac som to ja , pre Pana Cossackssa nieco ako TERMINATOR a velmi rad toho papulkara privitam v susedstve nech mu trosku ukazem co je hra aspon na ten mesiac :D plati to na kazdom tomto nasom svete ABC , nech si vyberie kam chce :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Vážne som to nevedel ale susedom by som bol rád môže to byť prospešné spojenectvo ja hrám iba za Brisgard
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore