Cechová expedícia na úrovni 5

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Labrus

Nový člen
Pozdravujem.. Chcem sa spytať.. zaregistroval som VIDEO o 5. urovni Expedicie pred dvoma tyždnami , kde bolo povedane že od buduceho tyždna bude dostupna. ale akosi už prešli 2.týždne a ani v tejto EXPE stále nie je v DOHLADNE dostupná..
kedy VLASTNE ma byť ta 5.expedicia? či to je len pre AMERICE servery?
 

KOFE

Aktívny člen
Pozdravujem.. Chcem sa spytať.. zaregistroval som VIDEO o 5. urovni Expedicie pred dvoma tyždnami , kde bolo povedane že od buduceho tyždna bude dostupna. ale akosi už prešli 2.týždne a ani v tejto EXPE stále nie je v DOHLADNE dostupná..
kedy VLASTNE ma byť ta 5.expedicia? či to je len pre AMERICE servery?
Asi si nepochopil, ze dostupne na BETE
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ak sa nič nepokazí, mala by prísť už budúci týždeň (v utorok).
 

Rhando

Aktívny člen
Ak sa nič nepokazí, mala by prísť už budúci týždeň (v utorok).
Výborne, takže máme posledný týždeň na ešte ako také nafarmenie si diamantov a normálnych predmetov z expedície. Musím uznať, že to teda netestovali bohvieako dlho na tej bete, ani nejak extra veľké úpravy behom testu nespravili. Ja si ešte počkám na live verziu, ale tuším, že nás bude čakať poriadný prepadák a sklamanie.
 
Naposledy upravené :

Mirjamec

Nový člen
čo si predpovedal sa aj splnilo totalne fiasko :D odmeny neviem či ž nih plakať alebo sa smiať na 4 lvl som sa tesil koli diamantom ale čo ma má motivovať robit 5 lvl :D
 

Rhando

Aktívny člen
Tak vieš, za tie roky som sa už naučil, čo môžem od Innogames očakávať, na 90% sa mi to splní :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore