Expedicie - Brisgard

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5364

Hosť
Snažím sa byť férový a nerobím hneď uzávery, že niekto podvádza len tým, že má podozrivé hráčske meno. Dajte relevantné dôkazy, ktoré jednoznačne dokazujú, že ten hráč podvádza tým, že má viac ako jeden hráčsky účet a sám ho ohlásim Hernej podpore. Pokiaľ sa však naťahujeme len kvôli tomu, že niektorý člen cechu Orava má na konci svojho užívateľského mena dve ss-ka alebo áčka, prepáčte, zdá sa mi to detinské.
cd85631231e34477a3e95996b279556e.png
tak toto by mali nahlasit veru , ja som to riesil pred mesiacom na hernej podpore a asi to neriesili alebo co ...a to celí cech PATRIOTS to riešil na podpore ked ze je ocovidne, ze to tak je a dalej sme to neposuvali...povedali sme si ze su unterwasermani a maju zlato podvodom...no zrejme to treba preverit poriadne lebo je jasne ze to nie je ciste a stale funguju...
 

DeletedUser6089

Hosť
jooguda : ono, stačí trochu triezveho uvažovania aby bolo jasne, že sa jedná o podvod. Jednoducho sa zneužíva systém tejto hry. A cech orava tento systém veľmi efektívne zneužíva. Vyprodukuje množstvo tovarov na vyjednávanie - ale reálne by muselo 21 ľudí sedieť presne každých 8 hodín na hre (a aj tak by to mnohým nevyšlo). Pri normálnom hraní sa totiž nedá také množstvo tovaru vyprodukovať, a o trhovisku sa ani nemusíme baviť. Mám mesto aj na A-čku a niekedy trvá aj týždeň, kým ti ktosi vymení 10-20 tovaru a nie také množstvá.
O podozrivých menách sa už ani nejdem zmieňovať. ale akoby náhodou je zo všetkých guestov najviac v Cechu Orava. Resp. v žiadnom inom cechu som geusta nenašiel. Zaujímavosťou je aj množstvo hráčov na rovnakej úrovni (doba železná) - že nikto nepotrebuje ísť na vyššiu úroveň, ....
Podľa mňa je systém fungovania Oravy veľmi jednoduchý - Vytvorenie množstva multiúčtov na výrobu tovaru. Potom si to vymieňajú za "výhodné" kurzy. Keďže ale všetky multiúčty nedokážu ťahať expedície, tak v cechu nechali len tých 21, zvyšné multiúčty (podľa mňa desiatky) sú mimo cechu a slúžia len na "dojenie" tovarov pre tých, čo sú v cechu. A aj preto sú skoro všetci hráči v cechu na jednej úrovni - doba železná .... Lebo akonáhle by sa niektorý z multiúčtov posunul na inú dobu, celý systém by sa zosypal ....
Mimochodom, celkom by ma zaujímalo, odkiaľ berie cech Orava medaile na vyjednávanie v 4-tej úrovni. Alebo je to zasa len ďalšia nespravodlivosť, že my na vyšších leveloch musíme mínať vzácne a ťažko získateľné medaile na vyjednávanie a niekomu inému stačí podvodom získavať tovar.
 

DeletedUser5683

Hosť
Buď mám dôkaz a obviňujem, ale ho nemám a potom ide o podozrenie, ktoré nahlásim a prenechám Hernej podpore.
 

DeletedUser4788

Hosť
mam dokaz , vela hracov z GUEST , inac ako mozem mat dokaz ? nerealne boje ? hrac 30 tisic a da 16 krat na 101,6 percent expedicie ? este nieco ? Ved ani mesto im nemozem navstivit , a ano , je to nerealne ! Pozri si prvu stranu

3 vyspele cechy o tom rozpravaju a nic sa nedeje ? este co potrebujes ?
 

DeletedUser2939

Hosť
obcas aj ja kupim diamanty za prachy , a ano je to nefer ked na jednom svete ma viac ako jeden ucet . ja mam na vsetkych svetoch jeden ucet . urcite by sa to malo trestat , aje to naozaj smutne ze sa to netresta . ale co uz .....
 

DeletedUser5683

Hosť
Všetko čo bolo potrebné pre Hernú podporu bolo napísané, podozrenia sú vznesené, tak si počkáme ako to porieši naša Herná podpora, ktorá má moju podporu. Mrzí ma však, že namiesto vzájomnej diskusie a hľadanie schodného riešenia, sa tu povýšenecky správate k hráčke - žene, ktorá si namiesto vášho povýšeneckého správania zaslúži vašu vďaku, lebo tu dni a noci trávi a odpovedá na vaše každodenné otázky a vytvára bez nároku na odmenu návody, možno pre vašich budúcich susedov, priateľov alebo spolučlenov cechov.

Tému uzamykám a na fóre viac nepovolím diskusiu ohľadom podozrenia z podvodu. Už druhýkrát za môjho pôsobenia, keď som dal možnosť vyjadriť sa obom stranám k podozreniu, to skončilo obvinením mňa a nevinných hráčov na fóre. Odteraz hláste podvody a podozrenia priamo Hernej podpore!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore