Expedicie - Brisgard

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5785

Hosť
ten hrac ma 7 vyrobnych budov svojej ery, takze to moze zvladnut.

tovarove naroky expedicie su pre vsetky ery rovnake, to mam overene. kazda rovnaka zrazka v roznych erach chce rovnake mnozstvo tovarov na jeden tah. zvysok zalezi na sikovnosti a stasti hraca, ako rychlo uhadne kombinaciu a kolko diamantov musi minut.

Aby ste ma nechapali zle, vyjadrujem sa v teoretickej rovine, ci je realne zvladnut expediciu cisto vyjednavanim. K podozreniu z multiuctov sa musia vyjadrit kompetentni
 

DeletedUser5364

Hosť
Súhlasím so Sissy lu, ja robím expedície cez vyjednávania bez použitia čo len jednej jednotky a na svoju česť prisahám, že na každom svete mám len jeden účet!
to aj ja vyjednavam na Dečku ale aj tak neverim že ten cech je čisty... rovnake nicky a este taky pocet a aj tie s 005/004....a waaaaw všetci aktivny na maximum...dokonca aj ty na samom spodku maxi aktivita.....nikomu tie nicky nepridu podozrive? :) a preco ma kazdy tovarne vyrobne som uz pisal, lebo jeden hrac na viacerých uctov bez rogue,bonusov a moznosti klikat automat by mu zabralo hoooodne vela casu a diamantov , tak to zapne 4.ťah v krcme v kazdom dual a vyluska to bezbolestne a rychlo , toto je fakt a takto to aj je...niekto sa rozhodol proste škodit a ide mu to a prejde mu to ....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5785

Hosť
jedine ak v rychlosti dokoncenia 4 lvlov :)) lebo ja mam drahsie tahy za medaile
ale ak by som neprispievala do pokladne a nerobila si zasoby tovarov z nizsich er, tak by som mohla castejsie robit full 4 lvl
 

DeletedUser4788

Hosť
jedine ak v rychlosti dokoncenia 4 lvlov :)) lebo ja mam drahsie tahy za medaile
ale ak by som neprispievala do pokladne a nerobila si zasoby tovarov z nizsich er, tak by som mohla castejsie robit full 4 lvl
aj ja , takze to uz nen full , lebo ja som bohuzial na zaciatku ery , takze ten tovar nemam , a inac , 16 expedicii a stale mat full ... ta poradte mi , po patych rokoch a minania tisice bodov do VB ja to vazne nechapem ?
 

DeletedUser5785

Hosť
ked chces, spravim ti buduci tyzden statistiku, kolko tovarov som minula na ktory lvl
 

DeletedUser4788

Hosť
@Sissy lu

ja ti to dam hned ! Minam nemali tovar na cechacov ktory potrebuju tovar na expedicie . 3 uroven je narocna , a to mam castel -15 , dia - 15 , achen 14 , dealsky 15 , chram vasila 14 , alcatraz 17 , + hviezdaren , atomium , obluk ... a 30 tisicovy hrac ma da dole ?

+ostatnych hracov tu ani nebudem pisat , lebo o 10 melonov som v predu ! A tyto su fer , bez multyuctov ? jaja naturlich
 

DeletedUser5364

Hosť
aj ja , takze to uz nen full , lebo ja som bohuzial na zaciatku ery , takze ten tovar nemam , a inac , 16 expedicii a stale mat full ... ta poradte mi , po patych rokoch a minania tisice bodov do VB ja to vazne nechapem ?
na brisgarde už 4tu uroven neriesim , pyta to okrem prometea este dalsiu hlupost co zerie iba tovar na jej ziskavanie a ten bonus co maju jednotky nedas , mozno iba po prvu pyramidku , na A-C davam na full , po tretiu vybojujem a 4tu vyjednavam , na Dečku vyjednavam od druhej urovne do 48/48 , 4ta ide uz z tazka aj ked mam 8 ci 9 tovarni a nik tam nemeni 1:2 v moj prospeh o eru vyssie aj ked sa vyraba o 106, tam je to este v plienkach , tam sa to inak ani neda :)
 

saman550

Nový člen
cech ORAVA je v každom prípade veľmi ale veľmi podozrivý (rovnaké mená, rovnaké body, a stále full v expedíciách...)
No kedže je toto fórum, a nie technická podpora - tak tu aj tak nič nedoriešime.
Ostáva nám len dúfať , že ich nedostaneme znova za súperov v ďalšej expedícii - lebo to máme pokazený a znechutený celý ďalší týždeň :(
 

DeletedUser4788

Hosť
no morph , asi piseme kvak0 - ovy aby nam poradil , lebo nam to nejde , Jooguda , nechapem ! Keby 5 expedicii ako vytaz OK , pohodicka , ale nemaju nic , su na zaciatku , nuly a robia toto ? A na plne usta osiera ze dva expedicie na 133 percent , zakazdym ?
 

DeletedUser5785

Hosť
ani jedna z tychto VB nedava tovary tebe ale je zamerana na utok/obranu. Mechanika boja ma svoje caro a pre jej uspesnost treba mat vsetky tieto VB, ktore si napisal, lebo cim vyssi lvl, tym vyssi bonus utoku/obrany maju domorodci. Snazila som sa tieto bonusy spisat v jednom navode, ale chyba mi spatna vazba od hracov v prislusnych erach.
Na rozdiel od boja, tovary maju stale rovnaku narocnost v expedicii a jediny problem, s ktorym sa stretnes, je nedostatok vyrobnych budov na zaciatku ery. ked si vsak na konci ery, tak podobny problem mat nebudes, hlavne, ked si mas s kym vymenit tovary a je jedno, ci tyto ludia budu v cechu, priateloch alebo susedoch
 

DeletedUser5364

Hosť
ani jedna z tychto VB nedava tovary tebe ale je zamerana na utok/obranu. Mechanika boja ma svoje caro a pre jej uspesnost treba mat vsetky tieto VB, ktore si napisal, lebo cim vyssi lvl, tym vyssi bonus utoku/obrany maju domorodci. Snazila som sa tieto bonusy spisat v jednom navode, ale chyba mi spatna vazba od hracov v prislusnych erach.
Na rozdiel od boja, tovary maju stale rovnaku narocnost v expedicii a jediny problem, s ktorym sa stretnes, je nedostatok vyrobnych budov na zaciatku ery. ked si vsak na konci ery, tak podobny problem mat nebudes, hlavne, ked si mas s kym vymenit tovary a je jedno, ci tyto ludia budu v cechu, priateloch alebo susedoch
lebo cim vyssi lvl, tym vyssi bonus utoku/obrany maju domorodci???? a toto máš odkial? ten bonus nesúvisí s tvojim bonusom ale v ére v akej si a aku uroven hras ... ;)
 

DeletedUser4788

Hosť
pocuj moja , vidim aj ty si na Arhvalle z 1 bojom , a na Cehgarde zo 78 bojmy ... tak o com mi tu rozpravas ? co ty bojujes ? Na Cecku mas 300 tisic bojov , na Acku este menej a jeden boj ? Kolko hras hru ze mi tu rozpravas o narocnosti a nedostatku a VB ?
Prepac , nic osobne , ale , prosim ta , nechaj to ! Ked tu budes 3 roky , potom daj svoj hlas , dakujem !
 

DeletedUser5683

Hosť
Snažím sa byť férový a nerobím hneď uzávery, že niekto podvádza len tým, že má podozrivé hráčske meno. Dajte relevantné dôkazy, ktoré jednoznačne dokazujú, že ten hráč podvádza tým, že má viac ako jeden hráčsky účet a sám ho ohlásim Hernej podpore. Pokiaľ sa však naťahujeme len kvôli tomu, že niektorý člen cechu Orava má na konci svojho užívateľského mena dve ss-ka alebo áčka, prepáčte, zdá sa mi to detinské.
 

DeletedUser4788

Hosť
@Sissy lu


pocuj moja , vidim aj ty si na Arhvalle z 1 bojom , a na Cehgarde zo 78 bojmy ... tak o com mi tu rozpravas ? co ty bojujes ? Na Cecku mas 300 tisic bojov , na Acku este menej a jeden boj ? Kolko hras hru ze mi tu rozpravas o narocnosti a nedostatku a VB ?
Prepac , nic osobne , ale , prosim ta , nechaj to ! Ked tu budes 3 roky , potom daj svoj hlas , dakujem !
 

DeletedUser5785

Hosť
pocuj moja , vidim aj ty si na Arhvalle z 1 bojom , a na Cehgarde zo 78 bojmy ... tak o com mi tu rozpravas ? co ty bojujes ? Na Cecku mas 300 tisic bojov , na Acku este menej a jeden boj ? Kolko hras hru ze mi tu rozpravas o narocnosti a nedostatku a VB ?
Prepac , nic osobne , ale , prosim ta , nechaj to ! Ked tu budes 3 roky , potom daj svoj hlas , dakujem !
na acko som sa prihlaasila teraz, aby som si mohla pozriet profil oravy, lebo sa mi nedalo. na cechgarde hram od zaciatku a vobec nebojujem, na obcasne pokusy na prvom lvli expedicie.
o com tu rozpravam? samozrejme o expediciach. stale sa pytate, ako sa to da? no s min 8 tovarovymi budovami a VB na tovary
 

DeletedUser4788

Hosť
Snažím sa byť férový a nerobím hneď uzávery, že niekto podvádza len tým, že má podozrivé hráčske meno. Dajte relevantné dôkazy, ktoré jednoznačne dokazujú, že ten hráč podvádza tým, že má viac ako jeden hráčsky účet a sám ho ohlásim Hernej podpore. Pokiaľ sa však naťahujeme len kvôli tomu, že niektorý člen cechu Orava má na konci svojho užívateľského mena dve ss-ka alebo áčka, prepáčte, zdá sa mi to detinské.

ze sa 3 vyspele a plne aktivne cechy stazuju na to , to nestaci ?
ze ma hrac z 30 tisic bodov EXPEDICIE na Full ? a to 16 krat ?
Ze ten cech je pod uroven / normalnej urovne Cechov z ktorymi bojuje ?
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore