FoE Futbalový Pohár 2016

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3

Hosť
soccer16_logo_forum.png



Nastal čas! Vaše susedstvo bude opäť hostiť jeden z najdôležitejších turnajov vo Forge of Empires. Skvelé športové podujatie začne 09. júna. Skúsení futbalisti prídu do vášho susedstva na FoE Futbalový pohár! Máte dostatok odvahy doviesť vaše mesto do víťazného konca v strhujúcom penaltovom rozstrele? Aká bude vaša stratégia? Budete menej riskovať a získate priemerné odmeny alebo zvýšite risk a tým aj potenciálne odmeny? Voľba je len na vás trenér!

Využite svoje strely rozvážne a získajte čo najviac pohárov! Potom tieto poháre môžete vymeniť za skvelé odmeny v eventovom obchode, ktorý bude dostupný až do 10. júla 2016


icon_quest_ball.png

Nižšie máte video, kde tvorcovia popisujú základné informácie o FoE futbalovom pohári!


icon_quest_ball.png

Eventové okno rozstrelu
Všetko podstatné sa odohráva v eventovom okne, ktoré vám predstaví váš najobľúbenejší šašo - Rinbin!
Zúčastníte sa penaltového rozstrelu a vyberte spôsob strely. Každá možnosť má svoje výhody a nevýhody. Môžete ísť na to bezpečne a vyhrať pár pohárov. Alebo skúsite svoje šťastie a získate (možno) oveľa viac pohárov! Je to na vás:

soccer_window2.png

Vždy, keď sa netrafíte, zvyšujete počet získaných pohárov pri strelení daného gólu. Prvý hráč, ktorý sa trafí, získa všetky poháre a odmena sa zresetuje.
Nesmiete taktiež zabudnúť na svojich fanúšikov! Ich použitím zvýšite šancu na strelenie gólu (bude vás to však stáť pár pohárov).

icon_quest_ball.png

Strieľanie gólov
Ak sa vám podarí prekabátiť brankára a ten spraví chybu, získate celkový počet akumulovaných pohárov pre danú možnosť strely:
tricked.png
soccer_cupswon1.png
Goooooooooóóóóóóól!!!A vy máte 80 pohárov!


icon_quest_ball.png


Získavanie odmien
Máme 3 rôzne druhy odmien:

1. Rotujúce odmeny
Odmeny sa budú meniť každých 6 hodín, takže môžete získať až 4 rôzne odmeny denne! Môžu to byť rôzne budovy, plániky Hvezdárne, mince, zásoby, medaile a balíky Bodov výskumu.
2. Truhlica
Obsah truhlice ostane rovnaký počas celého eventu, avšak na rozdiel od rotujúcich odmien, kde ste si istý čo dostanete, z truhlice dostanete náhodnú odmenu. Náhľadom myšou viete odhaliť, čo by ste teoreticky mohli získať.
3. Odmena TOP strelca
Tento pohár môžete získať ak ste najlepší tréner v susedstve. Ak ste najlepší keď čas sa dostane k 0, vyhráte! Je to oveľa viac ako len pohár. Je to symbol slávy!

A pamätajte: medzi odmenami sú 4 nové futbalové odmeny. Získajte všetky a môžete si postaviť krásny malý štadión!

soccer_buildings.png

icon_quest_ball.png

FAQ

  • Spravil som 5x 20% strelu a nevyhral som žiaden pohár. Sú tie šance nesprávne?
    Šance sa nekumulujú, sú individuálne pre každý pokus. Vždy budete mať 20% šancu na zásah. Ak vystrelíte 3x, šance sa nezvýši na 60%, zostane vždy 20%.
  • Použil som 5% strelu a odmena bola 700 pohárov, a keď som vystrelil získal som odmenu len 100 pohárov. Kde je zvyšok mojich pohárov?
    Ako máte napísané v oznámení, event je zdieľaný medzi všetkými susedmi. Takže každá vaša akcia sa prejaví v okne eventu všetkých vašich susedov a vice versa. V tomto prípade teda, váš sused vystrelil skôr získal odmenu a počítadlo sa reštartovalo pred vašou strelou na bránku.
  • Kúpil som zlatú truhlicu 4x a 4x som získal Strážny oheň. Je to bug?
    Šanca na získanie akejkoľvek budovy z truhlice zostáva rovnaká bez ohľadu na počet otvorených truhlíc. Nie je príliš pravdepodobné, že tak často získate rovnakú budovu po sebe, ale stále je tam možnosť, že sa to môže stať. Vždy máte šancu získať akúkoľvek budovu po otvorení truhlice, a akú získate je úplne náhodné. Ale náhoda je vrtkavá, preto sa môže stať, že naozaj získate viac rovnakých budov za sebou.
  • Počet mojich pohárov je zobrazený ako 1.7K. Ako môžem vedieť presné číslo?
    Otvorte okno FoE futbalového pohára. Prejdite myšou nad počet svojich pohárov a okno vám oznámi presný počet.
  • Mám momentálne cez 3K pohárov, ale odmena pre najlepšieho strelca zobrazuje hráča s 1285 pohármi. Prečo je to tak?
    Odmena pre najlepšieho strelca je pre hráča, ktorý získa najviac pohárov jednou jedinou strelou. Ak vyhráte 1200 pohárov, a potom ďalšou strelou 600 pohárov, to neznamená, že vaše najvyššie skóre je 1800 - je to stále 1200.
  • Použil som "Dvojitú šancu" a vyhral som poháre. Ale počet pohárov nebol dvojnásobný, prečo?
    Ako názov napovedá, "Dvojitá šanca" zdvojnásobuje šancu na strelenie gólu. Ak originálna šanca bola 20%, dvojitá šanca bude 40%. Ale v žiadnom prípade to nezdvojnásobuje získanu odmenu pohárov.



Veľa šťastia na ihrisku!


S pozdravom,
Forge of Empires Team
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore