Event Forge Bowl 2022

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Bowl%20Logo.png

Drahé kráľovné a králi,

náš slávny rozohrávač Cal Rogers sa vracia s tímom InnoForgers, aby sa zúčastnili tohtoročného Forge Bowlu!

Forge Bowl sa začína 18. januára a potrvá až do 7. februára.​

Po začatí Forge Bowlu môžete vstúpiť do okna udalosti v ľavom hornom rohu a skórovať prvý touchdown pre svoj tím. Počúvajte Cala Rogersa a postupujte v tohtoročnej sérii úloh. Je pre vás pripravených 35 rýchlych úloh, ktoré môžete dokončiť okamžite a potom ešte ďalších 21 úloh na dennej báze.

Players-banner.png
Vašim cieľom je dostať sa do koncovej zóny ihriska a skórovať touchdown, za čo získate aj odmenu. Posuňte svoj tím vpred o 80 yardov aby ste zaskórovali a zatlačte vašich súperov smerom k vašej cene. Tak, ako v minulom roku, môžete využiť jedného z piatich dostupných trénerov, ktorí vám poskytnú rozličné výhody, podľa toho, čo sa vám práve hodí. Zvoľte si múdro!


Eventwindow.jpg

Pre začatie hry si vyberte jedného hráča z pola a potom nahrávajte loptu smerom ku koncovej zóne. Každý hráč vám pri výbere poskytne inú odmenu. Každá prihrávka si vyžaduje fotbalové lopty, ktoré môžete získať plnením úloh. Ďalšie fotbalové lopty môžete získať za každodenné prihlasovanie do hry, ako aj zbieraním z incidentov, ktoré sa môžu objaviť v okolí vášho mesta.

S každým ubehnutým yardom pokročíte v ligovej tabuľke. S vyšším umiestnením prichádzajú aj lepšie odmeny! Podľa vášho umiestnenia získate na konci hernej udalosti dodatočné špeciálne odmeny. Určite sa teda oplatí usilovať sa dosiahnuť čo najlepšiu ligu a získať tak úžasné odmeny!

forgebowl21_leaguesystem.png

Tak, ako v minulorom Forge Bowle, budete mať možnosť využiť pomoc od piatich dobre pripravených trénerov. Vášmu tímu môžete pridať trénera kliknutím na jeho portrét v ľavom hornom rohu. Po otvorení záložky s trénermi si potom môžete vybrať takého trénera, ktorý vám najviac vyhovuje. Existujú štyria tréneri, ktorí poskytujú rôzne výhody a jeden profesionálny (prémiový) ktorý ich poskytuje všetky dohromady.

V úvodnej fáze vás tutoriál prevedie výberom Klasického trénera, ktorý s vami zostane tak dlho, ako si budete priať. Ak si radšej vyberiete iného trénera, bude pre vás pracovať až 24 hodín. Potom si dá 24-hodinovú prestávku, počas ktorej ho nemožno opätovne zamestnať. Ak však naozaj chcete, za malý poplatok sa k vám opäť pridá aj skôr. Neplatí to pre Klasického a Ultimátneho trénera.


Klasický trénerPokrokový trénerŠpeciálny trénerLigový trénerUltimátny tréner
Coach%202.2.png
Coach%202.3.png
Coach2.6.png
Coach%202.4.png
U-Coach.png
Poskytuje malú šancu na dvojnásobné odmeny za prihrávky​
Posunie váš tím pri každej prihrávke o extra yardy​
Zlepší vašu šancu na výhru Dennej ceny​
Zdvojnásobí počet bodov do ligovej tabuľky​
Poskytuje bonusy všetkých trénerov!​

S Forge Bowlom 2022 vám s radosťou predstavujeme novú vzrušujúcu budovu! Veľkou cenou v tejto hernej udalosti je Dedina Fiore. Budovu na úrovni 1 môžete získať zo série úloh udalosti a vylepšovať ju pomocou Vylepšenia Dediny Fiore až na úroveň 10. Vylepšenia môžete získať taktiež zo série úloh, ako aj z odmeny za touchdown. Dedina Fiore na úrovni 1 vám poskytne mince, spokojnosť a obyvateľstvo. Od úrovne 3 bude produkovať aj medaile, od úrovne 5 a 6 sa pridajú tovary a od úrovní 7 a 8 aj tovary pre cech, pričom na úrovni 8 vám poskytne aj dodatočné posilnenie produkcie mincí. Nakoniec, na úrovni 10 vám poskytne obranný bonus pre vašu útočnú armádu.


Dedina Fiore (6x4) - vylepšovateľná obytná budova s 10. úrovňami
BuildingAsset.png

Nový Event Pass:

Do tohtoročnej udalosti taktiež pridávame aj niečo nové a vzrušujúce, úplne nový Event Pass! Jedná sa o špeciálnu Prémiovú možnosť, ktorú si môžete zakúpiť, aby ste získali ďalšie odmeny s každou Veľkou cenou získanou v tejto udalosti.

Po kliknutí na „Zobraziť ceny“ v pravom dolnom rohu obrazovky udalosti môžete vidieť nadchádzajúce ceny, ktoré čakajú na odomknutie. Tu si za každých 80 yardov, ktoré postúpite v poli, môžete odomknúť jednu z Veľkých cien udalosti, medzi ktorými nájdete rôzne vzácne položky.

Tento rok sme pridali Ceny Forge Bowl! Sprístupníte si ich (modrá dráha) po zakúpení Event Pass-u a môžete tak urobiť kedykoľvek cez okno odmien udalosti! Keď si Event Pass odomknete, za každých 80 yardov môžete súčasne získať jednu z cien Forge Bowl, ktorá obsahuje ešte viac odmien pre vaše mesto!


EPass.png

A to nie je všetko! Ak ste sa nezúčastnili našich predchádzajúcich udalostí, teraz budete mať možnosť získať niektoré skvelé budovy z minulosti, ako sú: Kolos, Olympijská pokladnica, Strážna veža, Terakotový vinohrad a ďalšie!

A samozrejme, budete mať aj možnosť pochváliť sa pred vašimi susedmi alebo kamarátmi dvomi peknými novými tématickými portrétmi:


Mascots.png

Dúfame, že si Forge Bowl užijete a tešíme sa na vaše komentáre k tejto hernej udalosti!
Môžete nám ich napísať tuto: Diskusia: Forge Bowl 2022

Prajeme vám príjemnú zábavu!
Váš Forge of Empires tím
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Milí hráči,

V Dedine Fiore sme spravili zopár zmien s jej vyvážením (vylepšili sme jej bonusy):


Vylepšenia Dediny Fiore
BuildingAsset.png
 • Úroveň 9
  • Modifikátor medailí zvýšený z 1 na 1.1
 • Úroveň 10
  • Náhodné tovary zvýšené z 32 na 33
  • Cechové tovary zvýšené z 25 na 30
  • Modifikátor medailí zvýšený z 1.1 na 1.3

Dúfame, že sa vám tieto zmeny páčia, a tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

S priateľským pozdravom,
Váš tím Forge of Empires
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Milí hráči,

V Dedine Fiore sme spravili ďalšie zmeny s jej vyvážením (prídu 27. januára), ktoré zahŕňajú pridanie bodov výskumu:
 • Úroveň 4 - 1 Bod výskumu
 • Úroveň 5 - 2 Body výskumu
 • Úroveň 6 - 3 Body výskumu
 • Úroveň 7 - 4 Body výskumu
 • Úroveň 8 - 5 Bodov výskumu
 • Úroveň 9 - 7 Bodov výskumu
 • Úroveň 10 - 9 Bodov výskumu

Vezmite prosím na vedomie, že sa vždy snažíme zaviesť všetky úpravy vyváženia počas beta verzie, ale zmeny vyváženia sa tiež môžu vyskytnúť aj v reálnom čase.

Dúfame, že sa vám tieto zmeny páčia, a tešíme sa na vašu spätnú väzbu!

S priateľským pozdravom,
Váš tím Forge of Empires
 
Hore