Event Forge Bowl 2023

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Forge%20Bowl%20logo.png

Drahé kráľovné a králi,

je čas zapáliť barbeque grily, vziať si tímový dres a pripraviť sa na tohtoročný Forge Bowl! Náš slávny rozohrávač Cal Rogers sa vracia s tímom InnoForgers, aby sa zúčastnili turnaja v americkom futbale!

Forge Bowl sa začína 17. januára a potrvá až do 6. februára.​

Po začatí Forge Bowlu môžete vstúpiť do okna udalosti v ľavom hornom rohu a skórovať prvý touchdown pre svoj tím. Počúvajte Cala Rogersa a postupujte v tohtoročnej sérii úloh. Je pre vás pripravených 35 rýchlych úloh, ktoré môžete dokončiť okamžite a potom ešte ďalších 21 úloh na dennej báze.
Players-banner.png
Vašim cieľom je dostať sa do koncovej zóny ihriska a skórovať touchdown, za čo získate aj odmenu. Posuňte svoj tím vpred o 80 yardov aby ste zaskórovali a zatlačte vašich súperov smerom k vašej cene. Tak, ako v minulom roku, môžete využiť jedného z piatich dostupných trénerov, ktorí vám poskytnú rozličné výhody, podľa toho, čo sa vám práve hodí. Zvoľte si múdro!

event_window_new.png

Pre začatie hry si vyberte jedného hráča z pola a potom nahrávajte loptu smerom ku koncovej zóne. Každý hráč vám pri výbere poskytne inú odmenu. Každá prihrávka si vyžaduje futbalové lopty, ktoré môžete získať plnením úloh. Ďalšie futbalové lopty môžete získať za každodenné prihlasovanie do hry, ako aj zbieraním z incidentov, ktoré sa môžu objaviť v okolí vášho mesta.


superbowl_icon_football.png

S každým ubehnutým yardom pokročíte v ligovej tabuľke. S vyšším umiestnením prichádzajú aj lepšie odmeny! Dodatočné špeciálne odmeny získate na konci hernej udalosti podľa vášho umiestnenia. Určite sa teda oplatí usilovať sa dosiahnuť čo najlepšiu ligu a získať tak čo najviac extra odmien!

forgebowl21_leaguesystem.png

Tak, ako v minulorom Forge Bowle, budete mať možnosť využiť pomoc od piatich dobre pripravených trénerov. Vášmu tímu môžete pridať trénera kliknutím na jeho portrét v ľavom hornom rohu. Po otvorení záložky s trénermi si potom môžete vybrať takého trénera, ktorý vám najviac vyhovuje. Existujú štyria špecializovaní tréneri, ktorí poskytujú rôzne výhody a jeden ultimátny, ktorý ich poskytuje všetky dohromady.

V úvodnej fáze vás tutoriál prevedie výberom Klasického trénera, ktorý s vami zostane tak dlho, ako si budete priať. Po dokončení tutoriálu si môžete vybrať iného trénera, ktorý pre vás bude pracovať až 24 hodín. Potom si dá 24-hodinovú prestávku, počas ktorej ho nemožno opätovne zamestnať. Ak však naozaj chcete, za malý poplatok sa k vám opäť pridá aj skôr. Neplatí to pre Klasického a Ultimátneho trénera.


Klasický trénerPokrokový trénerŠpeciálny trénerLigový trénerUltimátny tréner
Poskytuje malú šancu na dvojnásobné odmeny za prihrávkyPosunie váš tím pri každej prihrávke o extra yardyZlepší vašu šancu na výhru Dennej cenyZdvojnásobí počet bodov do ligovej tabuľkyPoskytuje bonusy všetkých trénerov!
Coach%202.2.png
Coach%202.3.png
Coach2.6.png
Coach%202.7.png
Coach6Premium.png

S Forge Bowlom 2023 vám s radosťou predstavujeme novú vzrušujúcu budovu! Veľkou cenou v tejto hernej udalosti je Pergola (5x4). Budovu na úrovni 1 môžete získať zo série úloh udalosti a vylepšovať ju pomocou Vylepšení Pergoly až na úroveň 10. Potom si na úrovni 11 môžete vybrať z dvoch konečných vylepšení - Pizzeriu alebo Bistro! Vylepšenia môžete získať taktiež zo série úloh, ako aj z odmeny za touchdown.

PizzeriaBistro
W_SS_MultiAge_BOWL23A11a.png
W_SS_MultiAge_BOWL23A11b.png
 • Zásoby
 • Medaily
 • 16-25% útok pre útočnú armádu
Ak je motivovaná
 • 30 tovarov
 • 10-30 tovarov z predchádzajúcej doby (žiadne v Dobe bronzovej)
 • 3 body výskumu
 • 2 úlomky Uložiť budovu (je potrebných 15)
 • Zásoby
 • Medaily
 • 16-25% útok pre útočnú armádu
Ak je motivovaná
 • 10 tovarov
 • 12 bodov výskumu
 • 1 úlomok Menšej renovácie (je potrebných 30)

Event Pass
Rovnako, ako pri predchádzajúcich udalostiach, aj teraz si môžete popri Veľkých cenách odomknúť Ceny Forge Bowl!

Tohtoročné novinky
image-2022-10-26_18-25-56.png
Finish%20Good%20Production.png
Finish%20All%20Goods%20Production.png


Finish%20Event%20Building%20Production.png
Finish%20All%20Event%20Building%20Production.png
Next%20Age%20Goods.pngSpecial%20Goods.png
Epická súprava výberu Forge Bowl 2023!
Táto v sebe zahŕňa viaceré budovy a vylepšenia z predchádzajúcich udalostí Forge Bowl a je dostupná z Forge Bowl cien (Event pass).
Nové odmeny na dokončenie produkcie!
V udalosti môžete získať aj nové položky! Máme pre vás "Dokončenie produkcie tovaru", "Dokončenie všetkej produkcie tovaru", "Dokončenie špeciálnej produkcie" a "Dokončenie všetkej špeciálne produkcie", ktoré sa dajú získať z Event pass-u, Veľkých cien a čiastočne z Denných cien.
Nové tovarové odmeny!
Získajte 'Tovary z ďalšej doby' a 'Špeciálne tovary' z Event pass-u, Veľkých a Denných cien.

A samozrejme ako vždy, budete mať možnosť pochváliť sa pred vašimi susedmi alebo kamarátmi novými peknými tématickými portrétmi:

Farid
Jacklyn
Hugo
image-2022-10-26_14-40-30.png
image-2022-10-26_14-40-37.png
image-2022-10-26_14-40-48.png
Olivia
Karam
Imani
image-2022-10-26_14-40-54.png
image-2022-10-26_14-41-0.png
image-2022-10-26_14-41-9.png

Informácie o hernej udalosti nájdete aj v našej hernej nápovede.

Dúfame, že si Forge Bowl epicky užijete a tešíme sa na vaše komentáre k tejto hernej udalosti!

Môžete nám ich napísať tuto: Diskusia: Forge Bowl 2023

Prajeme vám príjemnú zábavu!
Váš Forge of Empires tím
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Forge%20Bowl%20logo.png

Drahé kráľovné a králi,

na základe vašej spätnej väzby sme v hernej udalosti Forge Bowl spravili viacero zmien:
 • V Prémiovom Event Passe sme nahradili niektoré menej obľúbené odmeny Vylepšeniami Pergoly, ktoré tam predtým neboli dostupné. To znamená, že teraz budete môcť vylepšiť budovu skôr, alebo ich mať aj viacero, v prípade, ak chcete mať oboje, Pizzeriu a Bistro.
  • Ak ste si vybrali zmenené odmeny ešte predtým, ako sme spravili túto zmenu (pred 20. januárom), dostanete automaticky nové odmeny do vášho inventára.
 • Upravili sme niektoré Veľké ceny, aby sme umožnili hráčom viac flexibility v tom, ako chcú stavať svoje Pergoly. Napríklad sme zamenili jedno z Vylepšení za Súpravu výberu.
 • Upravili sme Denné ceny, kde sme nahradili niektoré nepopulárne odmeny budovami, ako je: Šachovnicové námestie, Súprava výberu Strážnej veže alebo Muštáreň. Okrem toho, už tam viac nebudú úlomky pre "Dokončenie špeciálnej produkcie". Namiesto toho dostanete rovno kompletný predmet "Dokončenie špeciálnej produkcie", ktorý môžete okamžite použiť.
 • Vylepšili sme Pizzeriu a Bistro.
  • Pizzeria bude teraz poskytovať 6 bodov výskumu (namiesto 3 bodov výskumu).
  • Bistro bude teraz poskytovať 15 tovarov (namiesto 10 tovarov).
  • Navyše sme okrem toho pre Pizzeriu a Bistro pridali aj nový bonus. Obe budovy budú teraz poskytovať 8-10% obranný bonus pre útočnú armádu, podľa vašej doby.
Dúfame, že sa vám tieto zmeny budú páčiť a prajeme vám aj naďalej príjemnú zábavu na ihrisku!

S pozdravom Váš,
Tím Forge of Empires
 
Hore