• Futbalový pohár 2021

    Pomôžte trénerke Millerovej opäť doviesť jej tím k víťazstvu vo Futbalovom pohári a vyhrajte úžasné ceny!
    Pre viac informácií kliknite tuto!

Event Futbalový pohár 2021

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

Všetci futbaloví nadšenci, pozor!

Pomôžte trénerke Millerovej opäť doviesť jej tím k víťazstvu!
Futbalový pohár je späť aj v roku 2021 a začne sa už 3. júna. Posnažte sa so svojím tímom presadiť v turnaji a vyhrajte úžasné ceny!

- Ako to funguje -

Na futbalovom ihrisku sa môžete rozhodnúť, ktorému z hráčov prihrať loptu, čím sa posuniete bližšie k súperovej bránke, až nakoniec strelíte gól. Každá prihrávka vám ponúkne možnosť výhry nejakej odmeny, vrátane šance na výhru Dennej ceny alebo hráčskej kartičky. Taktiež budete o krok bližšie k odmene za strelený gól (Veľká cena). Nad každým hráčom sa nachádza otáznik a po kliknutí naň sa zobrazia odmeny, ktoré môžete vyhrať.

Prihrávanie lopty nie je jednoduchá záležitosť! S každou prihrávkou strácajú vaši hráči energiu. Dopĺňať si ju môžete pomocou energetických nápojov (
), ktoré môžete získať napríklad za splnenie úloh, alebo z incidentov, ktoré sa môžu objaviť vo vašom meste a v jeho okolí.


Okno hernej udalosti - toto je ukážka okna v prehliadačovej verzii


- Hráčske karty -

Hráčske kartičky buď odomknú nového hráča, alebo posilnia jedného z vašich súčasných hráčov. Po kliknutí na tlačidlo „Tím“ sa vám zobrazí prehľad vašich hráčov. Pridanie nového hráča do vášho tímu znamená, že tomuto hráčovi budete môcť prihrať loptu aj na tréningovom ihrisku. Po kliknutí na hráčsku kartičku si môžete pozrieť odmeny, ktoré získate po prihraní lopty tomuto hráčovi. Čím vyššia je úroveň vášho hráča, tým je aj vyššia šanca na získanie dvojnásobnej odmeny. Šancu na získanie dvojnásobnej odmeny si môžete pozrieť na hráčskej kartičke každého hráča.

Tím (Karty)Kliknutie na kartu


- Turnajové zápasy -

Okrem toho sme v rámci tohtoročného Futbalového pohára zmenili spôsob, akým sa počítajú body v rebríčku. Čím vyššia je vaša tímová sila, tým viac bodov vám bude pridelených za víťazstvo v turnajových zápasoch.

Keď už sme pri tom, „Turnaj“ je miesto, kde môžete vyzvať tímy ostatných hráčov, aby sa vyšplhali v globálnom rebríčku. Po stlačení tlačidla „Hrať zápas“ začnete tým, že si vyberiete náročnosť zápasu, ktorý chcete hrať - ľahký, normálny alebo ťažký. Majte na pamäti, že víťazstvo proti náročnejším súperom vám prinesie väčšie odmeny a navyše získate aj viac bodov do rebríčka v závislosti od obtiažnosti súpera.

Po výbere náročnosti je vaším cieľom výber toho najlepšieho tímu, s ktorým porazíte vášho súpera. Percentá na obrazovke vám ukazujú vašu šancu na výhru (zelená farba) alebo prehru (červená farba) v zápase. Aby ste zvýšili svoju šancu na výhru, zvoľte si tú najlepšiu kombináciu hráčov. Nezabúdajte na silné a slabé stránky vašich futbalistov:
  • Útočníci sú účinní proti záložníkom
  • Záložníci sú účinní proti obrancom
  • Obrancovia sú účinní proti útočníkom
Po výbere vášho tímu kliknite na tlačidlo v strede obrazovky pre použitie turnajového lístku (
) a pozrite si výsledok zápasu. Lístky sa po čase dopĺňajú, ale môžete ich získať aj za splnenie úloh, z incidentov vo vašom meste a v jeho okolí alebo si ich pohodlne zakúpiť za diamanty.

Za výhru v zápase získate body do rebríčka a dostanete truhlicu s odmenami. To, akú truhlicu s odmenami dostanete závisí od náročnosti, ktorú ste si zvolili. V každej truhlici s odmenami sa môže ukrývať Turnajová denná cena, ktorá je odlišná od Tréningovej dennej ceny! To znamená, že každý deň môžete získať až dve špeciálne Denné ceny!


Príklad - zobrazené na vrchu turnajového oknaPríklad - zobrazené na vrchu tréningového okna


- Rebríčky -

Za každý vyhratý turnajový zápas získate body do rebríčka, ktoré určia vaše poradie v celkovom rebríčku a posuniete sa tak aj v ligovej tabuľke. Čím je vaše umiestnenie lepšie, tým sú lepšie aj odmeny! Na základe vášho umiestnenia dostanete po skončení udalosti dodatočné špeciálne odmeny. Po kliknutí na ligovú trofej na turnajovom štadióne sa zobratí liga, v ktorej sa nachádzate. Navyše, desať najlepšie umiestnených hráčov v celkovej tabuľke dostane extra odmeny podľa ich umiestnenia, vrátane jedinečného portrétu. Nezabúdajte, že aj iní hráči sa budú snažiť o čo najlepšie umiestnenie, no len istý počet hráčov zostane medzi najlepšími. Snažte sa preto získať čo najviac víťazných bodov, aby ste sa v tabuľke neprepadli.


Kliknite na trofej pre zobrazenie ligovej tabuľkyPozrite si potencionálne dodatočné odmeny, ktoré môžete získať!Top 10 hráčov získa dodatočné odmeny a exkluzívny portrét


- Odmeny -

Vieme, že ste na to už čakali, takže si konečne povieme niečo o novej budove, ktorú môžete získať! Je ňou„Athlónske opátstvo“, impozantná vylepšovateľná budova 5x4 s 10 úrovňami! Táto budova vám na základnej úrovni poskytne spokojnosť, obyvateľstvo a mince. Po vylepšení taktiež poskytne aj zásoby, medaily, body výskumu, tovary, ako aj vylepšenia obrany a útoku pre vaše obranné armády!

Athlónske opátstvo ( 5 x 4 )

Athlónske opátstvo nie je jedinou tohtoročnou odmenou vo futbalovom pohári! Môžete taktiež získať aj štyri exkluzívne úspechy a tri nové tématické portréty, aby ste sa mohli pochváliť vašim pokrokom svojim priateľom a susedom! Dva z týchto portrétov je možné získať dokončením série úloh, zatiaľ čo posledný sa dá získať dokončením udalosti v zlatej lige!

Futbalová udalosť 2021 - Úspechy
Góóóóól!
Tiki-taka
Jeden tím, jeden sen
Hviezdny tím!

Futbalová udalosť 2021 - Exkluzívne portréty

V neposlednom rade bude Futbalový pohár 2021 prvou hernou udalosťou, ktorá bude mať svoje vlastné vyhradené miesto na móle Centra udalostí. Tento prídavok móla, ktorý poskytuje obrovský bonus posilnenia zásob (150%) na 5 dní, získate za dokončenie úloh v rámci Futbalového pohára! Nezabudnite však, že toto posilnenie sa vo vašom meste aktivuje až po skončení hernej udalosti.
Informácie o hernej udalosti nájdete aj v našej hernej nápovede: Futbalový pohár 2021

Dúfame, že sa pri hernej udalosti dobre zabavíte a budeme radi za všetky vaše komentáre!
Môžete nám ich napísať tuto: Diskusia: Futbalový pohár 2021

Prajeme vám príjemnú zábavu!
Váš Forge of Empires Tím
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Ahojte futbaloví nadšenci!

Po spustení Futbalového pohára sme zistili, že Athlónske opátstvo bolo do hry vydané s nesprávnym vyvážením. 7. júna sme do hry pridali opravu, ktorá budovu vylepšila a opravila tento problém.

Pokiaľ ide o zmeny, na úrovni 9 vám teraz Athlónske opátstvo poskytne 8 bodov výskumu (namiesto 7) a na úrovni 10 vám poskytne 11 bodov výskumu (namiesto 10) a taktiež získate vylepšený bonus k obrane pre vaše obranné armády.

Dajte nám prosím vedieť, čo si myslíte o týchto zmenách: Diskusia: Futbalový pohár 2021

Prajeme vám príjemnú zábavu!
Váš Forge of Empires Tím