• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

grafika

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser26

Hosť
neviem ako to nazvať, ale keď pozriem jamarkovi do mesta, tak tam má taký pásik a v ňom ako keby prebieha obrázok vedľajšej budovy dokola...ťažko sa to screenuje, keď to je pohyb

http://prntscr.com/dlk2s

robí mi to len u neho jediného už nejakú dobu a viem že ja iný hráč to tam u neho tak vidí

neviem či to spôsobuje budova na výstavbu strelného prachu (tá je vedľa a prebieha v tom pásiku) - neviem overiť, lebo ju nikto iný ešte nemá, alebo niečo iné...
 

DeletedUser98

Hosť
u nás len asi u jamarka...ale aj na anglických servroch som to videl...ale všimol som si to len u diamantových miest. chybička sa vlúdi a isto o tom autori už vedia :). mňa to skôr pobavilo lebo tá "škvrna" sa pohybuje po meste čiže je asi fixovaná na nejakú stavbu, a keď ju autor presunie tak sa presunie aj ona :)
 

DeletedUser26

Hosť
teraz som zbežne pozrela iných...a aj hráčka hena45 to má - pri budove strelného prachu...takže je to ako bol môj predpoklad v prvom príspevku s tou budovou :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore