Event Halloween 2022

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

foe%20logo.png

Je tu opäť to strašidelné ročné obdobie. Do mesta zavítal cirkus a spolu s ním aj noví hostia. Pri vstupe do známych budov a stánkov vám behá mráz po chrbte. Aj keď sa zdá, že veci sú rovnaké ako v predchádzajúcich rokoch, v tomto zvrátenom cirkuse je pre vás pripravených niekoľko prekvapení.

Halloweenska udalosť sa začína 27. októbra a potrvá až do 16. novembra!

Riaditeľ zábavného parku vás víta späť na ďalší rok strašidelných prekvapení. Prišli ste hľadať nejaké zimomriavky a vzrušenie, ale zase ste sa stratili v strašidelnom a opustenom lunaparku. Obklopuje vás hustá hmla a v diaľke môžete počuť riaditeľov hlas.

Aj keď nemusí byť najspoľahlivejším sprievodcom, môže znamenať jediný spôsob, ako sa z parku dostať von!

Creepy_Ringmaster.png


Riaditeľ vám v Hallowenskej sérii úloh ponúkne 30 rýchlych úloh, a potom 21 dodatočných úloh, z ktorých sa každý deň objaví jedna. Z týchto úloh môžete získavať lístky, ktoré môžete potom použiť v parku. Ďalšie lístky môžete získať aj za každodenné prihlásenie do hry, či za nájdenie incidentov vo vašom meste.

Za lístky si môžete zakúpiť zdroje svetla, ktoré dokážu rozptýliť hmlu a pomôcť vám tak nájsť cestu cez toto temné miesto.


SviečkaBaterkaLampášOrb (Novinka pre 2022)
halloween_icon_tool_1.png
halloween_icon_tool_2.png
halloween_icon_tool_3.png
Rozptýli jedno zahmlené políčko.Rozptýli celý stĺpec hmly (ak nie je blokované).Rozptýli 8 susediacich políčok s hmlou.Odhalí skryté odmeny odstránením všetkej viditeľnej tmavšej hmly.


Dôležitý tip - Sviečka sa dá použiť na jednotlivé zahmlené políčka, ktoré potom rozptýli, ale baterka a lampáš sa dajú použiť iba na prázdne políčka. Nová možnosť Orb vám umožní okamžite odstrániť najhustejšiu hmlu. Dá sa použiť iba na tmavšie políčka s hmlou a je možné si ho zakúpiť iba za diamanty.

Dajte pozor, kam šliapete!

Keď sa pohybujete za zníženej viditeľnosti, je vždy dobré pozerať sa pod nohy a dávať si pozor, ale v rámci halloweenskej udalosti je to tiež kľúčom k nájdeniu lukratívnych odmien! Pri vašom putovaní parkom nájdete na zemi kopec vecí, ktoré stoja za vašu pozornosť!

image%20(1).png


Prvou z nich sú tekvice, ktoré obsahujú náhodné odmeny (ako aj šancu na získanie Dennej ceny). Druhou sú žiarovky, vďaka ktorým budete môcť získať Veľkú cenu (ak ich nazbierate 20).

image.png


Ale to nie sú jediné veci, na ktoré si treba dať pozor!

Tak, ako v minulom roku, v parku nájdete porozhadzované hračky, ktoré vám odomknú špeciálne mini série úloh. Ak ich dokončíte, nielenže získate strašidelne dobré odmeny, ale aj úspech!

image2021.png

Kalendár odmien

Nezabudnite dávať pozor na Denné nálepky. Tie môžete použiť v kalendári odmien! Každá nálepka je unikátna a otvorí jedno z 21 políčok v kalendári! Každé z nich obsahuje skvelú odmenu!

Reward%20Calendar%20screenshot.png


Možno sa pýtate, a čo sa stane, ak zmeškáte nejaký deň? Aj keď existuje veľa vecí, ktorých sa počas Halloweenskej udalosti treba báť, zmeškané denné políčko v kalendári odmien medzi ne nepatrí!

Počas trvania udalosti môžete nájsť kúsky nálepiek Jokera, rovnako ich môžete získať z Denných výziev. Akonáhle ich budete mať dostatok, môžete ich spojiť dohromady, čím sa z nich stane kompletná nálepka, vďaka ktorej môžete otvoriť zmeškané políčko!

A ak v kalendári vyplníte všetkých 21 políčok, získate Zberateľskú odmenu! Obsahuje dve súpravy výberu, jedinečný portrét a kopec ďalších vecí!


Event Pass

Tak ako v predchádzajúcich udalostiach, aj v tejto si môžete popri Veľkých cenách odomknúť aj bonusové odmeny!

halloween_icon_tool_3.png

Odmeny pre rok 2022!

Teraz, keď sme už vyčerpali všetky huncútstva, čo na vás čaká za dobroty?

Tarotové karavany si určite nájdu cestu aj do vášho mesta. Je možné ich vylepšiť až na úroveň 12 a obsahujú množstvo skvelých bonusov. Budova poskytuje obyvateľstvo, mince, tovary z predchádzajúceho veku na úrovni 8, body výskumu na úrovni 10, posilnenie útoku pre útočnú armádu na úrovni 11 a na úrovni 12 úlomky pre dokončenie všetkej produkcie zásob (pri motivovanej budove).


Tarotové karavany (5x4)
W_SS_MultiAge_HalloweenBonusGP22l.png
na úrovni 12:
  • Mínusová spokojnosť
  • Obyvateľstvo
  • Mince
  • 10 bodov výskumu
  • 35 tovarov z predchádzajúcej doby
  • 19-22% útok pre útočnú armádu
  • 1 úlomok predmetu na dokončenie všetkej produkcie zásob (ak je budova motivovaná)

V udalosti môžete pre vytvorenie hrôzostrašnej atmosféry vo vašom meste získať aj tieto strašidelné budovy Upozorňujeme, že ponúkané budovy vydržia iba obmedzený počet použití alebo času, v závislosti od toho, čo si vyberiete.

Strašidelný strom (2 x 2)Desivá veža (1 x 1)
W_SS_MultiAge_HalloweenBonus22a.png

Aktívna: 20 bodov výskumu za výber
5 výberov
W_SS_MultiAge_HalloweenBonus22b.png

Aktívna: 50% útok pre útočnú armádu
Limitovaná na 1 deň
W_SS_MultiAge_HalloweenBonus22aDecoration.png

Neaktívna: Dekorácia: 250 spokojnosť
W_SS_MultiAge_HalloweenBonus22bDecoration.png

Neaktívna: Dekorácia: 250 spokojnosť
Súčasť kalendára odmien
Súčasť Event Passu
Dá sa získať z Dennej ceny
Súčasť Event Passu

Samozrejme sme nezabudli ani na nové portréty! Počas hernej udalosti môžete získať tieto štyri nové:

IchabodBellatrixMorriganAura
All_Player_Avatars_halloween22_180x180px_QUEST%20m.png
All_Player_Avatars_halloween22_180x180px_QUEST%20f.png
All_Player_Avatars_halloween22_180x180px_PRIZE%20d.png
All_Player_Avatars_halloween22_180x180px_PRIZE%20f.png

Okrem nich môžete v rámci Halloweenskych cien získať aj niektoré staršie portréty spolu s bodmi výskumu! Ak ste už portréty získali, dostanete namiesto toho body výskumu.

NapoleonKleopatraSacajawea
reward_icon_halloween_napoleon.png
reward_icon_halloween_cleopatra.png
reward_icon_halloween_sacajawea.png

Vezmite prosím na vedomie, že tieto idú najprv do vášho inventára. Balíčky môžete otvoriť vtedy, keď z nich chcete získať portrét a body výskumu.

Ako vždy, vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, tešíme sa na všetky vaše názory a komentáre!
Môžete nám ich zanechať tuto: Diskusia: Halloween 2022

So strašidelnými pozdravmi Váš,
Tím Forge of Empires
 
Hore