• Výročná udalosť 2024

    Všetko najlepšie k narodeninám! Forge of Empires oslavuje neuveriteľných 12 rokov! Pripojte sa k oslavám s našou očakávanou udalosťou k výročiu, ktorá sa na základe veľkého záujmu vracia s ďalším kolom a získajte skvelé nové odmeny - od futuristickej Stanice metra až po majestátnu Éterickú vzducholoď!

    Kliknite tuto a prečítajte si viac o tejto udalosti a jej mechanike!

Hladanie pokladu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ani vam sa uz nezobrazuje spnenie hladania pri tom pandrlacikovi ohladne hladania pokladu?Ako nahle je mozne sa posunut na dalsie policko,tak nic sa nedeje a predtym sa zobrazovalo ako splnenie ulohy ta zelena fajka a od poslednej aktualizacii nic.
 

Katkam

Nový člen
je to uvedené v novej aktualizácii:- Zelená značka dokončenia pri ikonke Lovu pokladu nebude zobrazená stále.-
Ale je to blbosť, lebo keď to nesvieti, tak tam zabudneme nakuknúť a môžeme začať odznova :-(
 

DeletedUser

Hosť
No mne uz tu zelenu znacku pri dokonceni hladania ukazuje,tak snad to uz bude fajn,lebo som si nevsimol,zeby toto bolo uvedene v aktualzizacii.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2657

Hosť
Neviem od čoho to záleží, ale niekedy mi zelenú značku ukáže, niekedy nie...

dfvdfv26v656dvdv6d2vd62vdv.png
<-- tu je
 

DeletedUser3176

Hosť
Zelenú značku zobrazí hra pri prvom spustení hry po uplynutí času hľadania pokladu. Pri každom ďalšom spustení hry (za predpokladu, že poklad nebol vyzdvihnutý) sa už zelená značka nezobrazí (niektorí hráči si sťažovali, že ich obťažuje stále zelené blikanie, keď túto medzihru ignorujú). Ak je poklad vyzdvihnutý, zelená značka sa zas objaví po uplynutí času ďalšieho hľadania.
 

DeletedUser2657

Hosť
Vďaka za vysvetlenie. Tak trochu zmätok je v tom teraz ...

Som za vrátenie zelenej značky úlohe kapitána...už dva dni som nevyzbierala viac než 5 minútovú produkciu :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3176

Hosť
Ešte jeden zádrhel tam je: ak sa po ukončení hľadania prihlásite cez mobil/tablet, tak pri najbližšom prihlásení cez PC sa už taktiež zelená značka neobjaví, aj napriek tomu, že cez mobil/tablet sa táto medzihra hrať nedá.
 

DeletedUser

Hosť
ahojte som nový a chcem sa opýtať kde najdem toho panáčika lebo mne to nikde neukazuje a vyskúmané to už mám. ďakujem
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore